1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

P3 ve svém hornopočernickém parku staví výrobní halu japonské společnosti Advanex

vyrobna hala
Praha – Japonský výrobce strojírenských součástek Advanex rozšíří svou výrobu do České republiky. Zázemí mu poskytne jeden z největších logistických parků u nás, P3 Prague Horní Počernice.

Ředitelství silnic a dálnic zahajuje výstavbu dálnice D35 v úseku Časy - Ostrov

road construction 2
Ředitelství silnic a dálnic zahajilo 4. prosince výstavbu dálnice D35 v úseku Časy – Ostrov. Dálnice D35 je plánována v trase Jičín – Hradec Králové – Olomouc – Lipník nad Bečvou

Vodní nádrž Šance po rekonstrukci udrží až desetitisíciletou vodu

ohl zs logo
Po třech letech skončila rozsáhlá rekonstrukce vodní nádrže Šance v Moravskoslezském kraji. Od vybudování přehrady v roce 1969 šlo o první takto velkou a rozsáhlou rekonstrukci za zhruba 440 milionů korun.

Slavnostní předání stavby rekonstrukce okružní křižovatky Brněnská v Hradci Králové

road construction
21. 11. 2018 byla investorovi slavnostně předána Stavba „I/31 a I/35 Rekonstrukce okružní křižovatky Brněnská HK“, jež je velmi zatíženým dopravním uzlem na hradeckém silničním okruhu. 

Most gen. Pattona v Plzni se otevírá dopravě

colas logo
Ve středu 7. listopadu 2018 byl zahájen provoz na plzeňském mostu generála Pattona, který je součástí hlavní tepny v centru města.

Möbelix umístí nový sklad a výdejní místo do P3 Olomouc

vyrobna hala
Praha – Průmyslový park P3 Olomouc vítá nového nájemce – sklad a výdejnu zboží zde zřídí rakouský prodejce nábytku Möbelix. Nejde o první spolupráci s developerem P3, mateřská firma si již pronajímá sklad v P3 Bratislava a P3 Gottfrieding.

Komunikace do průmyslové zóny ve Vrchlabí otevřena

road construction 3
Ve Vrchlabí byla 6. září 2018 slavnostně otevřena zrekonstruovaná silnice III/32551 sloužící jako přístupová komunikace do místní průmyslové zóny. Téměř tříkilometrový úsek vedoucí Dělnickou ulicí vyšel na 62 milionů korun.

Linkcity a Cromwell dokončili první společný projekt: LiNK Hradec Králové

Logistic Park2
LiNK Hradec Králové, první z řady plánovaných průmyslových a logistických projektů společností Linkcity Czech Republic a Cromwell Property Group, spouští pouhých 8 měsíců od zahájení stavebních prací svůj provoz.

Výstavba Ejpovického tunelu finišuje, první vlak projede jižním tubusem už za dva měsíce

train2
Výstavba dosud nejdelšího železničního tunelu v České republice spěje do závěrečné etapy. Už 15. listopadu projede první vlak jižním tubusem Ejpovického tunelu.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

 

Nenechte si ujít...