1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Výstavba letištního terminálu v Pardubicích se zdrží

steel construction
Pardubice - Výstavba nového letištního terminálu v Pardubicích se o nějaký čas zdrží. Stavební firmy nabízely vyšší cenu, než letiště očekávalo. Práce původně měly začít na podzim.

Stavební výroba v Libereckém kraji dál klesá

Zeriav1
Liberec - Stavební výroba v Libereckém kraji dál klesá. V první polovině letošního roku odvedli stavbaři navzdory příznivému počasí na začátku roku práci jen za 1,299 miliardy korun.

Metrostav při stavbě tunelu na Islandu použil novou razicí metodu

metrostav logo
Praha - Stavební společnost Metrostav při stavbě silničního tunelu na Islandu za 1,5 miliardy korun zkouší novou razicí metodu původem z Rakouska.

Výstavba skladů a hal bude letos rekordní, odhadují odborníci

vyrobna hala
Praha - Skladových a průmyslových hal letos v ČR přibylo 271.200 metrů čtverečních, což je meziroční nárůst o 17 procent.

Stavebnictví hradeckého kraje po dvou letech pádu vykázalo růst

Zeriav1
Hradec Králové - Stavebnictví Královéhradeckého kraje po dvou letech trvalého poklesu vykázalo v prvním pololetí letošního roku opět růst.

Stavba druhé části obchvatu Znojma pravděpodobně začne příští rok

road construction 3
Znojmo - Stavba druhé části obchvatu Znojma pravděpodobně začne příští rok.

Ředitelství silnic vypíše soutěž na dalších pět úseků na D1

geodezia meranie
Praha - Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) chystá opravu dalších částí dálnice D1. Napřesrok chce vypsat tendry na pět úseků. Na úseku mezi Psáři a Souticemi ve Středočeském kraji už dostalo stavební povolení.

Přední slovenské stavební firmy se dostaly do finančních potíží

vahostav-SK-logo
Bratislava - Dvě přední stavební firmy na Slovensku, které získaly více velkých zakázek od státu, se letos dostaly do finančních potíží.

Ekospol jednal se zástupci běloruských firem, investice neplánuje

Zeriav1
Praha - Vedení developerské společnosti Ekospol se setkalo s delegací čtyř desítek zástupců běloruských státních firem a úřadů. Podle informací ČTK jednali o možné spolupráci, investice v Bělorusku však český stavitel bytů zatím neplánuje.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...