1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Ve třetím čtvrtletí měla P3 rozestavěno 160 000 m2 průmyslových prostor

Logistic Park1
Praha – První polovina roku 2019 se pro developera průmyslových nemovitostí P3 nesla ve znamení výstavby a pozitivní trend pokračoval i ve třetím čtvrtletí – rozestavěno má aktuálně více než 160 000 m2.

Skanska posiluje svoji pozici ve středoevropském regionu, zakládá Skanska Central Europe

Skanska logo
Skanska spojuje svoji polskou, českou a slovenskou stavební část do nové obchodní jednotky, která ponese název Skanska Central Europe.

EUROVIA CS postaví část obchvatu Jesenice u Prahy

EUROVIA logo
Výstavbu přeložky silnice II/101 Jesenice – obchvat – I. etapa zahájí společnost EUROVIA CS v pondělí 5. srpna. Práce provede do října 2020. Investorem prací je Krajská správa a údržba komunikací Středočeského kraje.

Obsazenost parků je vysoká, na volné prostory jsou firmy ochotné si počkat

Indrustrial hall in progres
Praha - Na kvalitní skladové nebo výrobní prostory se vyplatí počkat. Dnes to ani jinak nejde, poptávka firem je vysoká a obsazenost P3 parků dosáhla v září téměř 100 %.

WATTWAY – nový život pro silnice

colas logo
Jedná se o jedinečný projekt společnosti COLAS. V principu jde o „solární silnici“, kde se energie slunce využívá postupně jako v běžných fotovoltaických panelech.

V Plzni skončila rozsáhlá oprava hlavního nádraží

Railway 1
Po více než dvou letech skončila oprava hlavního nádraží v Plzni. Na stavbě spolupracovaly společnosti OHL ŽS a Metrostav. Plzeňské hlavní nádraží prochází dlouhodobou rekonstrukcí, rozdělenou do několika fází.

Stavba D11 byla zahájena v loňském roce, Eurovia chce na stavbu více peněz

road construction 3
Sdružení firem pod vedením společnosti Eurovia požaduje po ŘSD za stavbu D11 v úseku Hradec Králové – Smiřice více peněz než vysoutěžilo.

P3 ve svém hornopočernickém parku staví výrobní halu japonské společnosti Advanex

vyrobna hala
Praha – Japonský výrobce strojírenských součástek Advanex rozšíří svou výrobu do České republiky. Zázemí mu poskytne jeden z největších logistických parků u nás, P3 Prague Horní Počernice.

Ředitelství silnic a dálnic zahajuje výstavbu dálnice D35 v úseku Časy - Ostrov

road construction 2
Ředitelství silnic a dálnic zahajilo 4. prosince výstavbu dálnice D35 v úseku Časy – Ostrov. Dálnice D35 je plánována v trase Jičín – Hradec Králové – Olomouc – Lipník nad Bečvou

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...