1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Společnost PSP Engineering loni zvýšila tržby na 746 mil. Kč

PSP Engineering logo
Přerov - Společnost PSP Engineering Přerov, která je významným tuzemským dodavatelem investičních celků na výrobu stavebních hmot a úpravu nerostných surovin,

Stavební firma Firesta-Fišer z Brna loni zvýšila zisk pětinásobně

blue-growth-chart
Brno - Brněnské stavební firmě FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby, a.s. za hospodářský rok končící loni v březnu mírně klesly tržby za prodej vlastních výrobků a služeb na téměř 1,9 miliardy korun.

Velemyšleves se dočká obchvatu, ŘSD zahájilo stavbu

road construction 2
Velemyšleves - Obec Velemyšleves, kterou denně projedou desítky nákladních a osobních aut ve směru z Mostu na Plzeň, se dočká obchvatu. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) zahájilo nyní jeho stavbu.

HB Reavis začal demolici v centru Londýna, postaví tam kanceláře

hb reavis logo
Praha/Londýn - Developerská skupina HB Reavis miliardáře Ivana Chrenka zahájila demolici budovy v centru Londýna, kterou získala minulý rok za 75 milionů eur (více než dvě miliardy korun). Informovala o tom mluvčí developera Magdaléna Drsová.

Stavba obchvatu Staňkova na tahu z Plzně do Domažlic začne v září

dialnicny most
Staňkov - Stavba obchvatu Staňkova na Domažlicku, po němž volají místní i řidiči 30 let, začne namísto července v září. Hotová by měla být do prosince 2015.

Ruský oligarcha Děripaska zvýšil podíl v rakouském Strabagu

strabag logo2
Vídeň - Ruský miliardář Oleg Děripaska zvýšil podíl v rakouské stavební firmě Strabag na 25 procent a jednu akcii. Ve společnosti tak získal takzvanou blokující menšinu, která mu zajišťuje určitá práva veta u klíčových rozhodnutí firmy. 

Polský developer Atal zvažuje expanzi do ČR

Building in progress
Varšava - Polská developerská společnost Atal zvažuje expanzi do České republiky. Finanční prostředky k tomuto kroku chce získat úpisem akcií na varšavské burze, řekl agentuře Reuters náměstek ředitele firmy Mateusz Juroszek.

Chystá se rekonstrukce části trati z Brna do H. Brodu za 1,3 mld

Railway 1
Brno - Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) chce v letech 2016 a 2017 zrekonstruovat více než desetikilometrový úsek mezi Vlkovem u Tišnova a Řikonínem na hranicích Vysočiny a jižní Moravy.

PointPark Properties má nového šéfa investic, má řídit expanzi

pointpark properties building
Praha - Průmyslový developer PointPark Properties (P3) má nového šéfa investic. Logan Smith, který přišel od konkurenční společnosti Prologis, bude na nové pozici řídit plánovanou expanzi firmy. V tiskové zprávě o tom informoval developer.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...