1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

V prvním čtvrtletí se Skanska dařilo

Skanska logo
První čtvrtletí roku 2014 bylo pro společnost Skanska v České a Slovenské republice úspěšné! I přes tvrdé konkurenční prostředí dokázala v prvních třech měsících zasmluvnit nové zakázky v hodnotě 3,2 mld. Kč.

Dopravní stavby v Hochtief CZ mají nového obchodního ředitele

hochtief1
Praha - Divize Dopravní stavby ve společnosti Hochtief CZ má nového obchodního ředitele. Od 12. května se jím stal Zdeněk Soukup (52), informoval mluvčí společnosti Michal Talián.

Stavby dálnic v Německu obvykle dodrží rozpočet, ne vždy termín

road construction 2
Berlín - Stavby a rekonstrukce dálnic v Německu obvykle dodrží plánovaný rozpočet, není ale výjimkou, že se stavební práce protáhnou nad stanovený časový harmonogram.

Stavebnictví v březnu opět rostlo, meziročně o 12,8 pct

growth chart 1
Praha- Stavební výroba v březnu počtvrté za sebou rostla, meziročně o 12,8 procenta po únorovém růstu o 6,1 procenta. Ubylo sice stavebních povolení, ale orientační hodnota staveb byla vyšší.

Hochtief Development opouští český trh, prodává projekty

hochtief1
Praha - Společnost Hochtief Development opouští realitní trh v Česku. Německá centrála propustila v tomto týdnu zaměstnance pražské kanceláře a zahájila jednání o prodeji tuzemských developerských projektů.

Metrostav dokončí stavební část tunelu Blanka do 30. září

metrostav logo
Praha - Metrostav dokončí stavební část tunelu Blanka do 30. září. ČTK to dnes řekl mluvčí Metrostavu František Polák. Přesný termín otevření chce náměstek primátora Jiří Nouza (TOP 09) znát do tří týdnů.

Steelcase staví u Stříbra závod na nábytek za 650 mil. Kč

steel construction
Ostrov u Stříbra - Americký výrobce kancelářského nábytku Steelcase vybuduje u Stříbra závod za více než 650 milionů korun. Zaměstná 300 lidí.

Metrostav podepsal smlouvu na stavbu tunelu v Norsku

metrostav logo
Praha - Stavební společnost Metrostav podepsala smlouvu na výstavbu 1,5kilometrového silničního tunelu v Norsku za 148 milionů norských korun (v přepočtu zhruba 491 milionů Kč).

Orco prodá podíl v divizi Orco Germany za 55 milionů eur

orco group logo
Praha - Česko-lucemburská developerská společnost Orco Property Group se dohodla, že prodá 108 milionů akcií, které vlastní v divizi Orco Germany, za 55 milionů eur (1,5 miliardy Kč).

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...