1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Brněnská OHL ŽS usiluje o významnou zakázku v Srbsku

ohl-zs logo
Brno - Brněnská stavební společnost OHL ŽS usiluje o získání zakázky na modernizaci železničního koridoru mezi srbskými městem Kragujevac a obcí Lapovo.

Na stavbu obchvatu Chrudimi je letos více než půl miliardy korun

road construction
Chrudim - Na stavbu obchvatu Chrudimi mají letos silničáři více než půl miliardy korun. Dlouho odkládaná stavba by měla být hotová na konci příštího roku. ČTK to sdělila Hana Jarolímová z pardubické pobočky Ředitelství silnic a dálnic.

Temelín investuje miliony do vodohospodářské infrastruktury

water tap 2
Temelín - Obec Temelín bude letos do vodohospodářské infrastruktury investovat zhruba 16 milionů korun.

Na Vysočině půjdou miliony do přestavby vlakové tratě na Žďársku

Railway 1
Jihlava - Na Vysočině letos Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) investuje stovky milionů korun do modernizace železnice mezi Ostrovem nad Oslavou a Skleným nad Oslavou na Žďársku.

ŘSD má stavební povolení na dva nové úseky modernizace D1

highway1
Praha - Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) má stavební povolení na dva ze tří úseků dálnice D1, které se mají v letošním roce modernizovat, uvedla Česká televize.

HB Reavis začal výstavbu komplexu Metronom v pražských Butovicích

hb reavis logo
Praha - Developerská společnost HB Reavis Group dnes zahájila položením základního kamene výstavbu administrativního komplexu Metronom Business center u pražské stanice metra Nové Butovice.

ŘSD chce zahájit práce na téměř 120 kilometrech nových silnic

geodezia meranie
Praha - Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) chce v letošním roce začít stavět celkem 15 úseků silnic 1. třídy v úhrnné délce 56 kilometrů a také dalších 63 kilometrů dálnic (sedm staveb). Na dnešním setkání s novináři to řekl ředitel výstavby Jiří Majer.

Stavba prodlouženého úseku trasy metra A nepřekročí 22,5 miliardy

metro train
Praha - Cena za stavbu prodlouženého úseku trasy metra A z Dejvické do Motola nepřekročí 22,5 miliardy korun. Dopravní podnik naopak tvrdí, že výsledná částka bude kvůli nižší inflaci ještě o 1,6 miliardy nižší.

Nový Jičín zahájí poslední etapu obnovy sídliště Dlouhá

panelak 2
Nový Jičín - Nový Jičín letos zahájí poslední etapu obnovy sídliště Dlouhá, které je největší a nejstarší ve městě. Domy už mají za sebou regeneraci, nyní se budou opravovat chodníky či veřejné osvětlení.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...