1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Gebrüder Weiss postaví u Brna nové logistické centrum

gebruder weiss logo
Modřice - Společnost Gebrüder Weiss, která poskytuje přepravní a logistické služby, chystá příští rok u Brna stavbu nového logistického centra s administrativním zázemím.

Firma postavila na letišti v Mošnově nový hangár za 30 milionů

hangar
Ostrava - Ostravská společnost Elmontex postavila na Letišti Leoše Janáčka Ostrava v Mošnově na Novojičínsku pro svou leteckou divizi Elmontex Air hangár s administrativní budovou za 30 milionů korun.

Metrostav podal žalobu na Prahu kvůli dlužným 2,155 mld. Kč

metrostav logo
Praha - Metrostav podal k rozhodčímu soudu žalobu na pražský magistrát. Požaduje proplacení 2,155 miliardy korun za výstavbu tunelu Blanka. ČTK to sdělil mluvčí společnosti František Polák.

ŘSD musí znovu vybrat dodavatele stavby dvou úseků dálnice D3

road construction 3
Brno - Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) musí znovu posoudit nabídky a vybrat dodavatele stavby dvou úseků dálnice D3 mezi Veselím nad Lužnicí a Českými Budějovicemi.

Stavební firmy chtějí prosadit vyšší dotace do zateplení budov

Polystyren
Jihlava - Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR se snaží prosadit navýšení dotací do renovací budov spojených se zateplováním.

Metrostav dokončil stavbu celního terminálu v Bělorusku

metrostav logo
Praha - Metrostav po dvou letech dokončil výstavbu celního a logistického terminálu ve Ščitomiriči u Minsku v Bělorusku za 22 milionů eur (zhruba 600 milionů korun). ČTK o tom informoval mluvčí společnosti František Polák.

V Praze letos vzroste plocha kanceláří na téměř 3 miliony m2

Office Building
Brno - V Praze letos vzroste plocha moderních kanceláří na téměř tři miliony metrů čtverečních. Jejich plocha mírně roste i v Brně, tam se blíží 500.000 metrům čtverečních.

Pražská firma chce v holešovské zóně stavět závod na výrobu krmiv

Building in progress
Holešov - Pražská firma Jet Company chce v průmyslové zóně v Holešově postavit závod na výrobu krmných bílkovin za 157 milionů Kč.

Ve Žďáru n. S. byla otevřena nová silnice s mostem přes Sázavu

dialnicny most
Žďár nad Sázavou - Ve Žďáru nad Sázavou motoristům začíná sloužit nová silnice s mostem přes řeku Sázavu. Dovede je z hlavního tahu v Dolní ulici do rozrůstajícího se sídliště Klafar, čímž odlehčí přetíženou křižovatku pod náměstím.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...