1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Rekordní množství betonu dodala nová betonárka

Building in progress
Projektový tým na stavbě vývojového a produkčního sídla společnosti Cross úspěšně dokončil betonáž základové desky. Jedná se o největší betonáž v rámci této stavby i v rámci novodobé historie PSG Construction.

Colas obnovuje svůj závazek k bezpečnosti silničního provozu

colas logo
Dne 8. prosince podepsal Frédéric Gardès, předseda představenstva a generální ředitel skupiny Colas, společně s Marií Gautier-Mellerayovou, meziresortní vládní delegátkou pro bezpečnost silničního provozu, dokument s názvem "Sedm závazků pro bezpečnější provoz na silnicích“.

Stavební úpravy v budově Lisovny gramofonových desek společnosti GZ MEDIA a.s.

HEBERGER Logo
V prostorách hlavní výrobní budovy jsme dokončili rekonstrukci stávajících šatnových a sociálních prostor, které byly již v nevyhovujícím stavu. Vznikly tak moderně vybavené prostory pro šatnování zaměstnanců se snadno udržovatelnými povrchy podlah a stěn.

Rozšíření stávajíci montážní haly a administrativní části SEW EURODRIVE CZ s.r.o., Hostivnice u Prahy

HEBERGER Logo
Po zajištění archeologického průzkumu jsou z větší části provedeny hrubé terénní úpravy a zlepšení podloží pro následné práce a konstrukce.

Nový Dvorský most v Karlových Varech je hotový

EUROVIA logo
Dosluhující Dvorský most v Karlových Varech byl na jaře letošního roku zbourán a na jeho místě byl postaven zcela nový most, který byl 22. listopadu slavnostně dokončen a zprovozněn.

Železniční most přes Labe se posunul o 18 metrů, poslouží pro provizorní trať.

Skanska logo
Práce na rekonstrukci a zdvoukolejnění trati z Pardubic do Stéblové pokračují unikátním přesouváním starého železničního mostu přes Labe.

Ulice U Hřbitova na Nové Hospodě v Plzni projde rekonstrukcí

water tap 2
V Plzni začíná rekonstrukce ulice U Hřbitova. Správa veřejného statku města Plzně opraví komunikaci, Vodárna Plzeň v ulici položí nové vodovodní potrubí a opraví kanalizaci.

Výstavba nové haly KTL v areálu firmy F.X.MEILLER na území města Slaný

HEBERGER Logo
V lednu 2021 jsme zahájili výstavbu nové haly společnosti F.X.Meiller, která se zabývá výrobou a distribucí sklápěcích nástaveb a návěsů a hydrauliky Meiller.

V Praze vyroste první modrozelená čtvrť

Skanska logo
Výstavbu nové městské čtvrti v pražských Modřanech připravuje společnost Skanska. Developer představí v evropském kontextu ojedinělý projekt zaměřený na udržitelnost, inovace a dobré sousedské vztahy. Některé z použitých technologií zažijí českou premiéru.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

 

Nenechte si ujít...