1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Plynovod South Stream přes Bulharsko má stavět Timčenkova firma

pipeline1
Sofia - Mnohamiliardovou zakázku na výstavbu bulharského úseku plynovodu South Stream zadal ruský monopolní vývozce zemního plynu Gazprom konsorciu vedenému ruskou společností Strojtransgaz.

Skončila rekonstrukce důležitého železničního uzlu Přerov

ohl-zs logo
Přerov – Nákladní a osobní vlaky na 2. tranzitním koridoru již mohou v plné míře využívat zlepšené parametry důležitého železničního uzlu v Přerově.

Oprava Masarykovy ulice v Havlíčkově Brodě postupuje rychle, druhá etapa začne o dva týdny dříve

EUROVIA logo
Havlíčkův Brod – Práce na opravě Masarykovy ulice v Havlíčkově Brodě jdou rychleji, než byl původní plán. Druhá etapa proto začala o dva týdny dříve. Skončit by měla v polovině července.

V prvním čtvrtletí se Skanska dařilo

Skanska logo
První čtvrtletí roku 2014 bylo pro společnost Skanska v České a Slovenské republice úspěšné! I přes tvrdé konkurenční prostředí dokázala v prvních třech měsících zasmluvnit nové zakázky v hodnotě 3,2 mld. Kč.

Dopravní stavby v Hochtief CZ mají nového obchodního ředitele

hochtief1
Praha - Divize Dopravní stavby ve společnosti Hochtief CZ má nového obchodního ředitele. Od 12. května se jím stal Zdeněk Soukup (52), informoval mluvčí společnosti Michal Talián.

Stavby dálnic v Německu obvykle dodrží rozpočet, ne vždy termín

road construction 2
Berlín - Stavby a rekonstrukce dálnic v Německu obvykle dodrží plánovaný rozpočet, není ale výjimkou, že se stavební práce protáhnou nad stanovený časový harmonogram.

Stavebnictví v březnu opět rostlo, meziročně o 12,8 pct

growth chart 1
Praha- Stavební výroba v březnu počtvrté za sebou rostla, meziročně o 12,8 procenta po únorovém růstu o 6,1 procenta. Ubylo sice stavebních povolení, ale orientační hodnota staveb byla vyšší.

Hochtief Development opouští český trh, prodává projekty

hochtief1
Praha - Společnost Hochtief Development opouští realitní trh v Česku. Německá centrála propustila v tomto týdnu zaměstnance pražské kanceláře a zahájila jednání o prodeji tuzemských developerských projektů.

Metrostav dokončí stavební část tunelu Blanka do 30. září

metrostav logo
Praha - Metrostav dokončí stavební část tunelu Blanka do 30. září. ČTK to dnes řekl mluvčí Metrostavu František Polák. Přesný termín otevření chce náměstek primátora Jiří Nouza (TOP 09) znát do tří týdnů.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...