1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

YTONG získal titul programu Superbrands 2017

Ytong tehla
Stavební systém Ytong získal titul Superbrands pro rok 2017 v kategorii výrobce stavebních materiálů. Pro zákazníky a partnery je tato cena zárukou, že značka Ytong si drží stabilní kvalitu výrobků a služeb.

Veřejných zakázek je o polovinu méně

construction workers
Veřejní investoři v lednu vypsali 110 zakázek na stavební práce za 3,4 miliardy korun. Počet meziročně poklesl o 46 procent, objem se snížil o 48 procent na nejnižší hodnotu za poslední tři roky.

Metrostav má na dosah obří zakázku v Hostivaři

metrostav logo
Cena dostavby čtvrtého koridoru v Praze ve druhém tendru vzrostla o sto milionů.

Stavba nového úseku D1 na východním Slovensku zahájena

road construction
Slovenský ministr dopravy, výstavby a regionálního rozvoje Arpád Érsek, generální ředitel Národní dálniční společnosti Juraj Valent a statutární ředitel Skanska Česká republika a Slovensko Michal Jurka otevřeli stavbu nového úseku dálnice D1.

Metrostav získal zakázku v Bělorusku za téměř 200 milionů korun

metrostav logo
Společnost Metrostav podepsala v běloruském Brestu kontrakt na výstavbu čistírny odpadních vod za sedm milionů eur, tedy téměř za 200 milionů korun. Metrostavu se v Bělorusku daří již delší dobu.

Objem zadaných veřejných zakázek ve stavebnictví klesl o 34 procent

construction building
Praha - Veřejní investoři v ČR zadali letos do konce října stavebním firmám 3965 zakázek za 74,5 miliardy korun. Jejich hodnota meziročně klesla o 34,2 procenta, počet se snížil o 26,9 procenta.

Stavební firmy v Praze přes krizi v oboru nepropouštějí

construction workers
Praha - Přes krizi v oboru stavební firmy v hlavním městě nepropouštějí zaměstnance. Na stejné úrovni zůstává i počet zaměstnaných cizinců, mezi nimiž převažují Slováci. Vyplývá to z vyjádření firem.

Objem zadaných veřejných zakázek ve stavebnictví klesl o téměř 40 procent

construction workers
Veřejní investoři v Česku letos do konce září zadali stavebním firmám 3532 zakázek za 66,2 miliardy korun. Jejich hodnota meziročně klesla o 38,7 procenta, počet se pak snížil o 27,2 procenta.

Skupina Metrostav se rozšířila o Údržbu silnic

metrostav logo
Odprodejem většinového podílu se do Skupiny Metrostav zařadila nová firma – Údržba silnic s. r. o. Sídlí v Sedlčanech a věnuje se opravám a údržbám komunikací kolem měst Sedlčany, Votice a  Sedlec-Prčice.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...