1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Beton Bohemia plánuje postavit betonárku v Kaplici

betonaren
Kaplice - Společnost ČR Beton Bohemia, která je součástí nadnárodní skupiny Kirchdorfer Gruppe, plánuje postavit novou betonárku v Kaplici na Českokrumlovsku. Měla by stát v průmyslové zóně u silnice E55.

Firma Schiedel v Nehvizdech rozšíří výrobu komínových systémů

Schiedel Logo
Nehvizdy - Firma Schiedel, která v Nehvizdech u Prahy vyrábí komínové systémy, přesune příští rok v březnu do tohoto závodu část výroby ze Slovinska a zároveň začne s výrobou nových produktů.

OHL ŽS se bude posílet na miliardové zakázce ve Slovinsku

ohl-zs logo
Brno - Brněnská stavební společnost OHL ŽS rozšiřuje svoje aktivity v zemích bývalé Jugoslávie. Ve Slovinsku se bude jako lídr sdružení podílet na dvou zakázkách v celkové hodnotě 37 milionů eur včetně DPH (asi jedna miliarda korun).

V Chebu dokončují rekonstrukci historické radnice

construction workers
Cheb - Na počátku prosince by měla skončit hlavní část rekonstrukce historické radnice v Chebu. Bude mít novou recepci a zpřístupnění pro vozíčkáře.

Stavební firma BAK chce růst tržeb ke třem mld. Kč, i díky Legu

BAK stavebni spolecnost logo
Trutnov - Stavební společnost BAK Trutnov by chtěla příští rok zvýšit tržby přibližně o třetinu ke třem miliardám korun z letos očekávaných 2,2 miliardy korun.

Strabag bude stavět část rychlostní silnice na Slovensku

strabag logo2
Vídeň/Bratislava - Konsorcium v čele s rakouskou stavební firmou Strabag získalo zakázku na vybudování úseku rychlostní silnice na středním Slovensku. Rakouská firma to oznámila na svém webu.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...