1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Ostravská firma HSF System získala titul Stavba roku 2020

HSF system logo
Ostrava – Stavební společnost HSF System se sídlem v Ostravě získala prestižní titul Stavba roku 2020. Jako generální dodavatel realizovala výstavbu Společenského centra v Sedlčanech. Investorem oceněného projektu byla křesťanská organizace Maranatha.

Metrostav otevřel tunel v ledové pustině na Islandu

metrostav logo
Praha - Miliony let staré lávové příkrovy, polární záře a až 15metrové závěje. Při poslední zakázce na Islandu scházelo stavbařům Metrostavu snad už jen spatřit Sněžného muže.

Nový most a opravená silnice zvýší komfort jízdy a bezpečnost řidičů

Skanska logo
Silnice Benátky nad Jizerou – Předměřice s mostem přes dálnici D10 bude přehlednější a bezpečnější. Rekonstrukci 2,5 km dlouhého úseku a stavbu nového mostu zvládla Skanska během sedmi měsíců, provoz na dálnici byl přitom uzavřen na jedinou noc.

Začala oprava Barrandovského mostu v Praze

EUROVIA logo
V úterý 29. září začala první etapa rozsáhlé rekonstrukce Barrandovského mostu, jedné z nejdůležitějších tepen pražské dopravy. Řidičů se v této fázi práce příliš nedotknou, s výraznějšími dopravními omezeními na mostě je však potřeba počítat v další etapě rekonstrukce, a to od roku 2022.

Stavební společnost HSF System navýšila obrat na téměř 2 miliardy korun

HSF system logo
Stavební společnost HSF System, se sídlem v Ostravě a její dceřiná společnost HSF System SK, dosáhla v roce 2019 konsolidovaného obratu 1,904 mld. Kč. Výsledek hospodaření za rok 2019 byl 90,57 mil. Kč. Společnosti HSF System vzrostl meziročně o desítky procent jak obrat, tak čistý zisk.

První česká železniční „dálnice“ roste mezi Vinohradskými tunely a Hostivaří

metrostav logo
Praha - Správa železnic ve spolupráci se stavebními společnostmi Metrostav, Swietelsky Rail CZ a SMP CZ představila médiím aktuální podobu tzv. hostivařského koridoru.

Rekonstrukce železničního mostu v Jonave v Litvě začala

EUROVIA logo
Slavnostním poklepem kolejnice dne 26. srpna začala další železniční zakázka na IXB koridoru v Litvě.

Tunel Mezno na úseku trati Sudoměřice – Votice je proražen

ohl zs logo
V pátek 14. srpna přesně v 9:50 hod. byl slavnostně proražen tunel Mezno na modernizovaném úseku železniční trati Sudoměřice – Votice. Jedná se o druhý tunel na trati a jeho ražba začala v loňském roce v září.

HSF System dokončila projekty na Slovensku za půl miliardy korun

Indrustrial hall in progres
Společnost HSF System SK, která je dceřinou společností HSF System, realizovala jako generální dodavatel výstavbu obchodního domu ASKO – NÁBYTEK v obchodním centru Hobby Park Prešov na Slovensku. Je to pro ni v pořadí již třetí projekt v této obchodní zóně.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

 

Nenechte si ujít...