1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Stavbaři za 62 mil. Kč prodlouží podchod na hořovickém vlakovém nádraží

train2
Hořovice (Berounsko) - Stavbaři prodlouží podchod na vlakovém nádraží v Hořovicích na Berounsku, stanice tak bude přístupná z obou stran kolejí. Správa železnic vyhlásila veřejnou zakázku na zhotovitele.

Nové odbočovací a připojovací pruhy doplní oprava estakády dálnice D46

RSD logo
Předpověď dobrého počasí a konec období zimní údržby umožňuje návrat stavební činnosti. Řidiče jedoucí přes Prostějov letos čeká dvojitá realizace spojená do jednoho dopravního opatření.

Třetí fond skupiny ARETE zahájil výstavbu logistického areálu ve Valašském Meziříčí. K dispozici bude celkem 21.000 m2 ploch splňujících ESG politiku

ARETE logo
Praha – Třetí fond skupiny ARETE zaměřený na kvalitní průmyslová a logistická aktiva v regionu střední a východní Evropy zahájil výstavbu logistického areálu ve Valašském Meziříčí. Moderní park přinese nájemcům celkem 21.000 m2 prémiových nájemních ploch a investice přesáhnou 15 miliónů EUR.

HSF System očekává velmi dobrý stavební rok. Letos navíc oslaví 20 let na stavebním trhu

HSF system logo
Ostrava - Zájem o výstavbu průmyslových objektů nepolevuje ani v roce 2022. Ryze česká společnost HSF System aktuálně vykazuje velmi dobrou zakázkovou naplněnost, pokračuje v zavádění moderních systémů a přijímá nové zaměstnance. V roce 2022 oslaví 20 let na českém stavebním trhu.

Rekordní množství betonu dodala nová betonárka

Building in progress
Projektový tým na stavbě vývojového a produkčního sídla společnosti Cross úspěšně dokončil betonáž základové desky. Jedná se o největší betonáž v rámci této stavby i v rámci novodobé historie PSG Construction.

Colas obnovuje svůj závazek k bezpečnosti silničního provozu

colas logo
Dne 8. prosince podepsal Frédéric Gardès, předseda představenstva a generální ředitel skupiny Colas, společně s Marií Gautier-Mellerayovou, meziresortní vládní delegátkou pro bezpečnost silničního provozu, dokument s názvem "Sedm závazků pro bezpečnější provoz na silnicích“.

Stavební úpravy v budově Lisovny gramofonových desek společnosti GZ MEDIA a.s.

HEBERGER Logo
V prostorách hlavní výrobní budovy jsme dokončili rekonstrukci stávajících šatnových a sociálních prostor, které byly již v nevyhovujícím stavu. Vznikly tak moderně vybavené prostory pro šatnování zaměstnanců se snadno udržovatelnými povrchy podlah a stěn.

Rozšíření stávajíci montážní haly a administrativní části SEW EURODRIVE CZ s.r.o., Hostivnice u Prahy

HEBERGER Logo
Po zajištění archeologického průzkumu jsou z větší části provedeny hrubé terénní úpravy a zlepšení podloží pro následné práce a konstrukce.

Nový Dvorský most v Karlových Varech je hotový

EUROVIA logo
Dosluhující Dvorský most v Karlových Varech byl na jaře letošního roku zbourán a na jeho místě byl postaven zcela nový most, který byl 22. listopadu slavnostně dokončen a zprovozněn.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...