1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Ve Veselí nad Moravou postvíme další dva polyfunkční domy

steel construction
Zvítězili jsme ve veřejné zakázce na výstavbu dvou dalších objektů Rezidence Nová tržnice ve Veselí nad Moravou.

Stavební materiály začínají poslední měsíc zlevňovat

Cement
Nepomuk - Stavební materiály po dvou letech razantního zdražování začínají poslední měsíc zlevňovat. To je dobrá zpráva pro stavebníky, řekl ČTK Josef Skala, ředitel a majitel firmy Silnice Nepomuk, která se orientuje na silniční, inženýrské i pozemní stavby. Očekává také, že příští rok začnou klesat ceny nemovitostí, až o 15 procent.

Kyjov opravuje tři ulice za 15 milionů, hotovo má být do konce srpna

construction machinery
Brno - Kyjov na Hodonínsku opravuje tři ulice za 15 milionů korun. Týká se to Svatoborské, která spojuje náměstí se silnicí první třídy vedoucí z Brna. Dalšími rekonstruovanými ulicemi jsou ulice Svatopluka Čecha a Urbanova.

Oprava vlakového nádraží v Č. Budějovicích se prodraží o víc než pětinu

train2
České Budějovice - Oprava vlakového nádraží v Českých Budějovicích se prodraží o víc než 20 procent z původní ceny, která byla 689 milionů korun bez daně. Příčinou jsou vícepráce, s nimiž projekt nepočítal. Na dotaz ČTK to řekl generální ředitel Správy železnic (SŽ) Jiří Svoboda.

Žamberk otevírá zmodernizovaný akvapark, investice činí 35 mil. Kč

Aquapark 1
Žamberk - Žamberk na Orlickoústecku zahajuje letní sezonu ve zmodernizovaném akvaparku. Za investici město dalo 35 milionů korun. Bazény mají nerezovou vanu, atrakce jsou nové.

Praha 3 zahájila rekonstrukci panelových domů na Olšanském náměstí

Panelak3
Praha - Radnice Prahy 3 zahájila rekonstrukci panelových domů v Táboritské ulici u Olšanského náměstí. Mluvčí městské části David Šebek dnes ČTK sdělil, že práce vyjdou na 266 milionů korun a potrvají do druhé poloviny příštího roku. Praha 3 postupně rekonstruuje panelové domy určené k privatizaci.

PORR hlásí silný hospodářský výsledek za 1. čtvrtletí roku 2022

PORR logo
Vídeň - Společnost PORR má za sebou dobrý vstup do roku 2022 a poprvé dosáhla kladného hospodářského výsledku (EBT) v prvním čtvrtletí, a to v celkové výši 0,6 milionů eur. Zakázkové krytí i objem výroby se zvýšily, což společnosti PORR poskytuje dobrý základ v náročných podmínkách.

Dvorecký most se začne stavět na přelomu srpna a září tohoto roku

metrostav logo
Dvorecký most, který propojí Prahu 4 a Prahu 5, se začne stavět na přelomu srpna a září tohoto roku.  Nový most postaví sdružení Metrostav TBR Firesta STRABAG – Dvorecký most.

Výrobce stavebních hmot Den Braven zvýšil v roce 2020 tržby na 1,98 mld. Kč

Den braven logo
Úvalno - Výrobce stavebních hmot Den Braven z Úvalna na Bruntálsku zvýšil v roce 2020 své tržby meziročně o 170,7 milionu korun na 1,98 miliardy korun. Čistý zisk firmě stoupl o 27 milionů na 99,6 milionu korun. Společnost Den Braven Czech and Slovak to uvedla ve výroční zprávě zveřejněné ve Sbírce listin.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...