1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Dostavba výrobní haly a administrativní části společnosti ESON CZ ke stávající výrobní hale v obci Lety u Černošic

HEBERGER Logo
Na začátku května naše společnost zahájila dostavba výrobní haly s administrativní částí pro společnost ESON CZ, která se zabývá výrobou a obchodní činností v oboru výsekových nástrojů pro aplikaci v polygrafickém a obalovém průmyslu.

CEMEX zavádí novou řadu betonů –⁠ Vertua®, která je šetrná k životnímu prostředí

cemex logo
CEMEX dlouhodobě klade důraz na téma životního prostředí a soustředí se na snižování své uhlíkové stopy.

Průmyslová zóna v Ostravě přivítala Zásilkovnu

HSF system logo
Ostrava – Průmyslová zóna Industrial area NP v Ostravě se rozrostla o přepravní společnost Zásilkovna. Její nové ostravské depo se rozkládá na ploše 4 100 m2. Generálním dodavatelem stavby byla společnost HSF System.

Polygrafický hala GZ MEDIA a.s., Loděnice u Berouna

HEBERGER Logo
V březnu 2019 započaly přípravné práce pro výstavbu nové polygrafické haly v areálu společnosti GZ Media a.s. v Loděnici u Berouna, která bude zahájena v dubnu 2020. Důvodem ke stavbě nové haly je vytvoření moderního výrobního prostoru pro polygrafické stroje.

Rozsáhlá budova pro Flintstore byla dokončena už za 8 měsíců

steel construction
Jedná se o rozsáhlou skladovací halu o celkové ploše 13,5 tisíce metrů čtverečních, v níž je možné uskladnit 15 862 palet s potravinářským zbožím. I přes řadu úskalí, především opatřením proti pandemii koronaviru, která projekt ovlivnila v jeho počátku i na samotném konci, byla stavba dokončena v termínu stanoveném smlouvou.

HSF System získal mezinárodní cenu za architekturu

HSF system logo
Ostrava – Stavební společnost HSF System uspěla v architektonické soutěži BigSEE Architecture Award 2021. Mezinárodní ocenění získala její dceřiná společnost HSF System SK za své nové sídlo v Žilině. Architektonický návrh připravilo studio A. R. K. ateliér.

PORR dodává technologii pevné jízdní dráhy Slab Track Austria na velkoprojekt HS2

PORR logo
Vídeň – železniční velkoprojekt H2 ve Velké Británii vsadil na mezinárodně úspěšnou technologii Slab Track Austria. Nová železniční trať by měla spojovat Londýn s Birminghamem a pokračovat dále na Manchester a Leeds.

Modernizace plavebních komor Gabčíkovo je v plném proudu

metrostav logo
Gigantická vrata dolní komory jsou připravena k osazení, téměř kompletní je i dodávka hydraulického systému a probíhají jeho montáže. Práce pokračují i na sanacích podloží a utěsňování dilatačních spár nátokového objektu. K tomuto kroku povolal zhotovitel potápěče.

Montážní hala v areálu firmy KDK AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., Vítkov

HEBERGER Logo
Nová stavba slouží pro rozšíření výrobních kapacit ve stávajících objektech v areálu investora, který se zabývá výrobou plastových dílů, zejména středových konzolí a loketních opěrek do interiérů osobních aut pomocí vstřikovacích lisů a automatizovaných montážních linek.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...