1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Unikátní základy nového bazénu ve Vrchlabí jsou hotové. Stavbaři Metrostav DIZ použili skoro hektar hydroizolace

metrostav logo
„Dalo se předpokládat, že voda bude základním prvkem této stavby ještě dlouho před tím, než začneme napouštět první bazén. Nejnižší část základů je půl metru pod hladinou přilehlého přírodního koupaliště Vejsplachy a několik metrů pod úrovní tlakové podzemní vody.

Noční montáž tří ocelových konstrukcí proběhla v Pardubicích

EUROVIA logo
V rámci modernizace železničního uzlu v Pardubicích proběhla v noci z 24. na 25. srpna za dočasné výluky provozu na trati montáž tří samostatných ocelových konstrukcí, a to mostního provizoria přes silnici II. třídy – ulici Jana Palacha a lávky pro pěší.

Višňové jede naplno. Na dálničním obchvatu Žiliny pracují stovky odborníků a desítky strojů, hotovo bude koncem roku 2023.

Skanska logo
Čas, kvalita a bezpečnost - to jsou tři pravidla, kterými se řídí nejsledovanější dopravní stavby na Slovensku. Na úseku D1 Lietavská Lúčka - Dubná Skala jsou v současné době v plném proudu práce na mostech a tunelu Višňové.

Plzeňský kraj bude mít více peněz na opravy komunikací

construction machinery
Státní fond dopravní infrastruktury navýšil Plzeňskému kraji finanční prostředky o 67.868.000 korun. Díky tomu se v kraji rozjedou další opravy na silnicích II. a III. třídy.

Raben Group přebírá skupinu Bas Group

Raben 16
Raben Group převzala se zpětnou účinností od 1. ledna 2021 100% podíl ve skupině Bas Group. Touto transakcí získává Raben tým 210 zaměstnanců a zároveň všechny provozovny skupiny Bas Group v Nizozemsku, na Slovensku a v Itálii.

PSG se po padesáti letech vrací k výstavbě chemičky v Ostravě

Zeriav1
Objekt nové plničky produktů AMI pro česko-čínskou společnost Borsodchem, která patří mezi největší světové producenty anilínu, začne v srpnu jako generální dodavatel stavět ostravský závod PSG Construction.

GEOSAN CONSTRUCTION SK a. s. koupí společnost VÁHOSTAV – SK, a. s.

vahostav SK logo
Bratislava– dlouhá jednání s několika zájemci o koupi společnosti VÁHOSTAV – SK, a. s. jsou u konce. GEOSAN CONSTRUCTION SK a. s. podepsala smlouvu o koupi 100 % balíku akcií společnosti VÁHOSTAV – SK, a. s.

PORR nasadil správný kurs – zlepšení hospodářských výsledků v 1. čtvrtletí, plné zakázkové krytí

PORR logo
Vídeň – Působivý start do roku 2021 předznamenal návrat společnosti PORR na úroveň před vypuknutím pandemie koronaviru. Oproti loňskému roku jsme zaznamenali značné zlepšení, jak v objemu výroby (1 mld. eur), tak v hospodářském výsledku (-9,4 mil eur).

Skončila modernizace traťového úseku z Berouna do Králova Dvora

EUROVIA logo
V Berouně 23. června slavnostně skončila modernizace části 3. koridoru z tohoto středočeského města do Králova Dvora. Její součástí byla také celková přestavba kolejiště berounské stanice. Práce probíhaly na 5,7 km dlouhém úseku.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

 

Nenechte si ujít...