1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Park P3 Mladá Boleslav hlásí plno. Preymesser si nově pronajal 11 900 m2

Logistic Park2
Praha - Developer, majitel a správce průmyslových nemovitostí P3 úspěšně uzavřel další nájemní smlouvu. Logistická společnost M.Preymesser logistika, spol. s r.o. si v parku P3 Mladá Boleslav v tamější průmyslové zóně pronajme prostory o ploše cca 11 900 m2. Kapacita nedávno rozšířeného parku je tak ihned po kolaudaci znovu naplněna.

Zpráva společnosti PORR za 3. čtvrtletí 2020 Hospodářský výsledek společnosti PORR negativně ovlivnil COVID-19

PORR logo
Vídeň – Druhý největší stavební koncern v Rakousku, společnost PORR s téměř 20 000 zaměstnancipůsobící v 9 zemích, letos dosáhne objemu výroby překračujícího 3,8 mld. eur.

Obchodní a zábavní centrum NOVUM v Prešově otevřeno

construction machinery
Nákupní centrum NOVUM, developerský projekt společnosti GEMO DEVELOPMENT na Slovensku, přivítalo 23. října 2020 první návštěvníky. Generálním dodavatelem stavby umístěné na okraji historického centra města Prešov byla stavební společnost GEMO SLOVENSKO, spol. s r.o.

Dostavba skladové haly pro společnost Saint Gobain a.s. divize ISOVER, Lipník nad Bečvou

HEBERGER Logo
V říjnu 2020 jsme na severovýchodním okraji města Lipník nad Bečvou zahájili dostavba skladovací haly pro významného světového výrobce stavebních materiálů, společnost Saint Gobain. Jedná se o zastřešení prostoru, v prodloužení stávajících hal.

Ostravská firma HSF System získala titul Stavba roku 2020

HSF system logo
Ostrava – Stavební společnost HSF System se sídlem v Ostravě získala prestižní titul Stavba roku 2020. Jako generální dodavatel realizovala výstavbu Společenského centra v Sedlčanech. Investorem oceněného projektu byla křesťanská organizace Maranatha.

Metrostav otevřel tunel v ledové pustině na Islandu

metrostav logo
Praha - Miliony let staré lávové příkrovy, polární záře a až 15metrové závěje. Při poslední zakázce na Islandu scházelo stavbařům Metrostavu snad už jen spatřit Sněžného muže.

Nový most a opravená silnice zvýší komfort jízdy a bezpečnost řidičů

Skanska logo
Silnice Benátky nad Jizerou – Předměřice s mostem přes dálnici D10 bude přehlednější a bezpečnější. Rekonstrukci 2,5 km dlouhého úseku a stavbu nového mostu zvládla Skanska během sedmi měsíců, provoz na dálnici byl přitom uzavřen na jedinou noc.

Začala oprava Barrandovského mostu v Praze

EUROVIA logo
V úterý 29. září začala první etapa rozsáhlé rekonstrukce Barrandovského mostu, jedné z nejdůležitějších tepen pražské dopravy. Řidičů se v této fázi práce příliš nedotknou, s výraznějšími dopravními omezeními na mostě je však potřeba počítat v další etapě rekonstrukce, a to od roku 2022.

Stavební společnost HSF System navýšila obrat na téměř 2 miliardy korun

HSF system logo
Stavební společnost HSF System, se sídlem v Ostravě a její dceřiná společnost HSF System SK, dosáhla v roce 2019 konsolidovaného obratu 1,904 mld. Kč. Výsledek hospodaření za rok 2019 byl 90,57 mil. Kč. Společnosti HSF System vzrostl meziročně o desítky procent jak obrat, tak čistý zisk.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...