1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Möbelix umístí nový sklad a výdejní místo do P3 Olomouc

vyrobna hala
Praha – Průmyslový park P3 Olomouc vítá nového nájemce – sklad a výdejnu zboží zde zřídí rakouský prodejce nábytku Möbelix. Nejde o první spolupráci s developerem P3, mateřská firma si již pronajímá sklad v P3 Bratislava a P3 Gottfrieding.

Komunikace do průmyslové zóny ve Vrchlabí otevřena

road construction 3
Ve Vrchlabí byla 6. září 2018 slavnostně otevřena zrekonstruovaná silnice III/32551 sloužící jako přístupová komunikace do místní průmyslové zóny. Téměř tříkilometrový úsek vedoucí Dělnickou ulicí vyšel na 62 milionů korun.

Linkcity a Cromwell dokončili první společný projekt: LiNK Hradec Králové

Logistic Park2
LiNK Hradec Králové, první z řady plánovaných průmyslových a logistických projektů společností Linkcity Czech Republic a Cromwell Property Group, spouští pouhých 8 měsíců od zahájení stavebních prací svůj provoz.

Výstavba Ejpovického tunelu finišuje, první vlak projede jižním tubusem už za dva měsíce

train2
Výstavba dosud nejdelšího železničního tunelu v České republice spěje do závěrečné etapy. Už 15. listopadu projede první vlak jižním tubusem Ejpovického tunelu.

Protipovodňová opatření na toku Třebovka

water energy
Hradec Králové - Povodí Labe připravuje realizaci poslední části protipovodňových opatření v povodí Třebovky. Úprava toku a výstavba ochranných prvků bude provedena v úseku Třebovice – Česká Třebová.

Lávka Všezvěd již slouží veřejnosti, začíná výstavba Všudybudu

construction machinery
V pondělí 17. září 2018, necelý rok poté, co byl položen základní kámen první přechodové lávky Všezvěd, byla tato část bezbariérového komunikačního propojení mezi Slováckým náměstím a sídlištěm Olšava předána veřejnosti. Práce na druhé etapě, jejíž součástí bude lávka Všudybud, byla zahájena a dokončena má být v červnu roku 2019.

Kolem závodu Škoda Auto rychle dochází prostor pro výstavbu hal. Poslední volná místa nabízí P3

Indrustrial hall in progres
Praha - Když dnes dodavatelé mladoboleslavské automobilky hledají v blízkém okolí hlavního závodu volné skladové či výrobní prostory, mají omezené možnosti.

Hydropol dodá vodní elektrárnu za 120 milionů korun do severní Itálie

Hydropol logo
Praha – Společnost Hydropol Project & Management a.s., jeden z předních světových developerů hydroenergetických staveb,

1. pololetí 2017: PORR – nižší pokles hospodářského výsledku, než byl očekáván, silný nárůst objemu výroby

PORR logo
Vídeň – Při silně zvýšeném objemu výroby a rekordním objemu realizovaných zakázek zaznamenává společnost PORR za první pololetí 2017 slabší hospodářský výsledek.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...