1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Montážní hala v areálu firmy KDK AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., Vítkov

HEBERGER Logo
Nová stavba slouží pro rozšíření výrobních kapacit ve stávajících objektech v areálu investora, který se zabývá výrobou plastových dílů, zejména středových konzolí a loketních opěrek do interiérů osobních aut pomocí vstřikovacích lisů a automatizovaných montážních linek.

Zprovoznění dálnice D48 Rybí – MÚK Rychaltice

colas logo
Ředitelství silnic a dálnic v úterý 15. prosince zprovoznilo dálnici D48 Rybí – MÚK Rychaltice.

Park P3 Mladá Boleslav hlásí plno. Preymesser si nově pronajal 11 900 m2

Logistic Park2
Praha - Developer, majitel a správce průmyslových nemovitostí P3 úspěšně uzavřel další nájemní smlouvu. Logistická společnost M.Preymesser logistika, spol. s r.o. si v parku P3 Mladá Boleslav v tamější průmyslové zóně pronajme prostory o ploše cca 11 900 m2. Kapacita nedávno rozšířeného parku je tak ihned po kolaudaci znovu naplněna.

Zpráva společnosti PORR za 3. čtvrtletí 2020 Hospodářský výsledek společnosti PORR negativně ovlivnil COVID-19

PORR logo
Vídeň – Druhý největší stavební koncern v Rakousku, společnost PORR s téměř 20 000 zaměstnancipůsobící v 9 zemích, letos dosáhne objemu výroby překračujícího 3,8 mld. eur.

Obchodní a zábavní centrum NOVUM v Prešově otevřeno

construction machinery
Nákupní centrum NOVUM, developerský projekt společnosti GEMO DEVELOPMENT na Slovensku, přivítalo 23. října 2020 první návštěvníky. Generálním dodavatelem stavby umístěné na okraji historického centra města Prešov byla stavební společnost GEMO SLOVENSKO, spol. s r.o.

Dostavba skladové haly pro společnost Saint Gobain a.s. divize ISOVER, Lipník nad Bečvou

HEBERGER Logo
V říjnu 2020 jsme na severovýchodním okraji města Lipník nad Bečvou zahájili dostavba skladovací haly pro významného světového výrobce stavebních materiálů, společnost Saint Gobain. Jedná se o zastřešení prostoru, v prodloužení stávajících hal.

Ostravská firma HSF System získala titul Stavba roku 2020

HSF system logo
Ostrava – Stavební společnost HSF System se sídlem v Ostravě získala prestižní titul Stavba roku 2020. Jako generální dodavatel realizovala výstavbu Společenského centra v Sedlčanech. Investorem oceněného projektu byla křesťanská organizace Maranatha.

Metrostav otevřel tunel v ledové pustině na Islandu

metrostav logo
Praha - Miliony let staré lávové příkrovy, polární záře a až 15metrové závěje. Při poslední zakázce na Islandu scházelo stavbařům Metrostavu snad už jen spatřit Sněžného muže.

Nový most a opravená silnice zvýší komfort jízdy a bezpečnost řidičů

Skanska logo
Silnice Benátky nad Jizerou – Předměřice s mostem přes dálnici D10 bude přehlednější a bezpečnější. Rekonstrukci 2,5 km dlouhého úseku a stavbu nového mostu zvládla Skanska během sedmi měsíců, provoz na dálnici byl přitom uzavřen na jedinou noc.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

 

Nenechte si ujít...