1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Společnost ABB uvedla na trh rychlonabíjecí robot pro autobusy veřejné dopravy

abb logo1
Švýcarsko - Společnost ABB dodává nové rychlonabíjecí řešení, které v Lucemburku podpoří ekologickou veřejnou dopravu bez emisí

ArcelorMittal Ostrava vstupuje do poslední třetiny rekordní ekologizace. Miliardové investice zlepší životní prostředí, nyní pomohly ekonomice v kraji

arcelormittal logo
Ostrava – Celkem 14 dotovaných ekologických projektů se letos staví v ArcelorMittal Ostrava. První z nich, tkaninový filtr odprašující chladicí pásy na jižní části aglomerace, už funguje od dubna.

INMACH s.r.o. - kvalitní obráběcí technika

logo inmach
INMACH s.r.o. je jednou z předních českých firem zaměřujících se na prodej a servis obráběcích CNC, tvářecích a dalších strojů od významných světových výrobců, které se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a přesností.

Společnost Papcel získala v Indii zakázku za 400 milionů Kč

Papcel building
Litovel - Zakázku na modernizaci dvou papírenských strojů v hodnotě 14,7 milionu eur (400 milionů korun) získala v Indii společnost Papcel z Litovle na Olomoucku, která je předním tuzemským výrobcem strojů a zařízení pro papírenský průmysl.

Skupině Vítkovice Holding stoupl zisk na téměř 400 milionů Kč

vitkovice-machinery logo
Ostrava - Při udržení tržeb okolo 17 miliard korun loni strojírenská skupina Vítkovice Holding vytvořila konsolidovaný zisk předběžně 400 milionů korun. Je to o 62,5 procenta více než v roce 2013.

Doosan Plzeň dodá do Polska turbosoustrojí za stamiliony

Doosan Skoda Power logo
Plzeň - Plzeňská společnost Doosan Škoda Power získala v Polsku zakázku na dodávku kompletního turbosoustrojí o výkonu 75 megawattů. Turbosoustrojí je jedním z klíčových prvků pro výstavbu nového elektrárenského bloku v Zabrze.

Škoda dodala do Turecka 12 tramvají na baterie za 800 milionů Kč

Skoda Plzen
Plzeň - Škoda Transportation dodala do tureckého města Konya všech 12 tramvají s bateriovým pohonem za více než 800 milionů korun. Navázala na dodávku 60 klasických tramvají pro stejné město.

ArcelorMittal Ostrava dosáhl loni čistého zisku 1,928 miliardy Kč

arcelormittal logo
Ostrava - Hutní společnost ArcelorMittal Ostrava (AMO) dosáhla v loňském roce čistého zisku 1,928 miliardy korun, což bylo téměř o 200 milionů korun (11,6 procenta) více než v roce 2013.

Skupina Vítkovice má stavět elektrárnu v Nové Kaledonii

vitkovice-machinery logo
Ostrava - Strojírenská skupina Vítkovice postaví dva bloky tepelné elektrárny v Nové Kaledonii za osm osm až devět miliard korun. V Saúdské Arábii získala zakázku na výstavbu ocelárny, za ni by měla dostat zhruba šest miliard korun.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...