1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Skupina ŠKODA TRANSPORTATION získa firmu EKOVA ELECTRIC

Skoda Plzen
Skupina Škoda Transportation významně posiluje v oboru opravy a výroby vozidel MHD, podepsala totiž smlouvu o koupi stoprocentního podílu v ostravské firmě EKOVA ELECTRIC. K samotnému převodu podílu na skupinu Škoda Transportation dojde v roce 2021.

Nový ZETOR CRYSTAL HD přináší další inovace

Zetor Logo
Překvapení v každém ohledu, skvělý jízdní komfort, dobrá zvedací síla nebo velmi dobrý výsledek při spotřebě. To je jen drobný výčet přívlastků, které můžeme vidět u mezinárodních recenzí vlajkové lodě společnosti ZETOR.

Nově vyvinuté typy kol turbodmychadel míří na světové trhy

PBS Velka bites engine
Dotace z OP PIK na výzkum a vývoj zvyšují konkurenceschopnost českých firem na světových trzích.

Naše další směřování

ABB Building
Dne 10. června 2020 ve 14.00 středoevropského letního času proběhl webcast s investory, v jehož průběhu se generální ředitel ABB Björn Rosengren podělil o své první dojmy ze strategie ABB Group, které získal od počátku svého působení v ABB, a detailně představil priority pro nejbližší dobu.

Další strojírenské firmy zvažují zastavení výroby. Důvodem je očekávaný nedostatek italské oceli

machinery 1
Hradec Králové – Do dvou týdnů od zastavení výroby v Itálii, které oznámil italský premiér Giuseppe Conte v neděli 22. března, bude na evropském trhu chybět 1 milion tun oceli.

V LIBERTY Ostrava vyrobili trubky pro jedno z největších ropných polí na světě

liberty logo
Ostrava – LIBERTY Ostrava na konci března dokončila významnou zakázku na výrobu 11 kilometrů ocelových bezešvých trubek, které jsou určeny pro ropné pole West Qurna na jihu Iráku.

Řada easyE4 se rozrůstá

Eaton logo
Praha - Společnost Eaton, která působí v oblasti řízení energie, rozšiřuje svou řadu easyE4 o nové modely s bezšroubovými zásuvnými svorkami.

HIWIN hlásí za rok 2019 zisk a plánuje posílení aktivit u polohovacích lineárních systému stavěných na míru požadavkům zákazníka

HIWIN modul
Brno – Společnost HIWIN s.r.o., přední dodavatel lineární techniky, zveřejnila ekonomické výsledky za rok 2019. Celkový obrat dosáhl 343,9 milionu korun.

Společnosti ABB a Ericsson podporují digitální transformaci průmyslu

abb logo1
Společnosti ABB a Ericsson společně se společností Swisscom ukázaly, jak snadno a efektivně lze ovládat roboty na velké vzdálenosti pomocí 5G sítě.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

 

Nenechte si ujít...