1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Vize se stala skutečností. ZETOR zahajuje sériovou výrobu prvních traktorů v novém designu.

Zetor Logo
Brno – V posledních dnech sjíždějí z výrobní linky brněnského výrobce traktorů ZETOR první stroje modelové řady MAJOR v novém designu.

Konsorcium Siemens - Škoda dodá Českým drahám 50 supermoderních expresních vozů

čd vlak
Cestující vlaky ČD se mohou těšit na nejmodernější osobní vozy v Evropě. Pro své dálkové linky je u konsorcia Siemens-Škoda objednal národní dopravce České dráhy.

Obráběcí centra velkých dílů Hermle ve výrobě forem a nástrojů

Hermle 1
ins Filozofii a strategii firmy HETEC GmbH z Breidenbachu v Německu, která se zaměřuje na třískové obrábění, v pravém slova smyslu vystihuje heslo "výkon není náhoda"!

Vítkovice Recycling mění majitele. Převzaly je Zberné suroviny Žilina a.s.

scrap yard car
Strojírenská společnost VÍTKOVICE, a.s. uzavřela smlouvu o budoucím prodeji svého 90procentního podílu v dceřiné společnosti VÍTKOVICE RECYCLING, a.s.

ZETOR vstupuje do Vietnamu

Zetor Logo
ZETOR pokračuje v expanzi na nové trhy, kterou zahájil již v roce 2016. Jedním z prvních úspěchů letošního roku je navázání spolupráce s vietnamským partnerem, společností GOLDMAX.

Dron pomůže v huti s inspekcí zařízení, měřením objemu zásob surovin i lokalizací ohnisek případných požárů

arcelormittal logo
Ostrava – Huť ArcelorMittal Ostrava musí provádět pravidelnou inspekci pro účely údržby zahrnující i těžko dostupná nebo nebezpečná místa.

HIWIN oznámil růst obratu a chystá nové produkty

HIWIN modul
Brněnská společnost HIWIN s.r.o. dosáhla v roce 2017 celkového obratu ve výši 332 milionů korun, což je meziroční nárůst o 16 procent.

Vysokorychlostní vlaky ICE 4 z produkce Siemens zahájily pravidelný provoz

ice4
Německé dráhy (DB) představily v prosinci 2017 v pravidelném provozu nové vlakové jednotky ICE 4. Pět prvních vlaků bude vozit cestující na lince Hamburk – Mnichov a Hamburk – Stuttgart.

Společnost Siemens umožňuje zpracovatelskému průmyslu další krok směrem k digitálnímu podniku

Siemens
Společnost Siemens přináší novou verzi procesního řídicího systému Simatic PCS 7 a otevírá tak provozovatelům zpracovatelských závodů zcela nové možnosti směrem k digitalizaci jejich procesů.

PŘEDPLAŤTE SI

200x200 amper news v2

Nenechte si ujít...