1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

LIBERTY Ostrava instalovala novou linku pro dokončující úpravy trubek pro petrochemický průmysl

liberty logo
Rourovna LIBERTY Ostrava dokončila instalaci nové linky, která uzavírá technologický proces výroby naftovodných a pažnicových ocelových trub pro petrochemický průmysl.

ABB otevírá v Mošnově výrobní a vývojové centrum robotiky, zaměstná 120 lidí

abb logo1
Mošnov (Novojičínsko) - Společnost ABB, která působí v oblasti automatizace a energetiky, otevírá v areálu Ostrava Airport Multimodal Park (OAMP) v Mošnově na Novojičínsku výrobní a vývojové centrum robotiky. Investice přesáhla 300 milionů korun a v centru bude pracovat zpočátku okolo 120 lidí.

Nejlepším exportérem podle Dun & Bradstreet je Rieter CZ

Rieter 16
Praha - V rámci samostatné kategorie „Nejlepší exportéři podle hodnocení Dun & Bradstreet“ soutěže Exportér roku byly hodnoceny české firmy s největším meziročním nárůstem exportu podle vlastní, mezinárodně uznávané, metodiky Dun & Bradstreet.

Ve Studénce investují do modernizace a nových zařízení

MSV Studenka 17
Desítky milionů korun plánuje v letošním roce proinvestovat strojírenská firma MSV Metal Studénka, dceřiná firma Moravia Steel. Bude tak pokračovat v zahájeném investičním programu, který směřuje k modernizaci a automatizaci výroby.

Modernizujeme brusky pro výrobu spinů - rozšiřujeme kapacitu zařízení

KOYO Bearings
Zákazníků nabízíme nejen ložiskové kroužky, ale také SPINY, tedy ložiskové čepy s broušenými oběžnými drahami pro osazení klecí s valivými elementy.

Výměnou světel v areálu sníží LIBERTY Ostrava roční spotřebu elektřiny o téměř 7 000 MWh

liberty logo
Tři tisíce svítidel vymění do června letošního roku ve svém areálu huť LIBERTY Ostrava. Sníží tím roční spotřebu elektřiny o téměř 7 000 MWh a dosáhne úspory přes 24 milionů korun ročně.

Získali jsme osvědčení AGE MANAGEMENT FRIENDLY COMPANY

KOYO Bearings
Před třemi roky se vedení našeho závodu rozhodlo ve své strategii řízení lidských zdrojů aplikovat mimo jiné prvky AGE MANAGEMENTU. Tento přístup se zaměřuje na tzv. udržitelnou zaměstnatelnost, která je klíčová pro dlouhodobou uplatnitelnost zaměstnanců.

České dráhy zmodernizují všech 14 lokomotiv řady 742. Zakázku vyhrálo CZ LOKO

cz loko lokomotiva
Všech 14 lokomotiv řady 742, které mají České dráhy ve své flotile, projde kompletní modernizací ve společnosti CZ LOKO. Ta se stala vítězem loni vyhlášeného výběrového řízení. Smlouvu na kontrakt za více než 684 milionů Kč podepsali představitelé obou firem.

CZ LOKO představilo firemní hodnoty a staví na nich další prosperitu společnosti

cz loko lokomotiva
Podpisem speciální hodnotové tabule byly v českotřebovském závodě slavnostně zveřejněny nejdůležitější hodnoty společnosti CZ LOKO – Odpovědnost, Kvalita, Týmovost, Slušnost a Inovace. Pro všechny zaměstnance a spolupracovníky tvoří závazný rámec chování.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...