1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Ve Studénce investují do modernizace a nových zařízení

MSV Studenka 17
Desítky milionů korun plánuje v letošním roce proinvestovat strojírenská firma MSV Metal Studénka, dceřiná firma Moravia Steel. Bude tak pokračovat v zahájeném investičním programu, který směřuje k modernizaci a automatizaci výroby.

Modernizujeme brusky pro výrobu spinů - rozšiřujeme kapacitu zařízení

KOYO Bearings
Zákazníků nabízíme nejen ložiskové kroužky, ale také SPINY, tedy ložiskové čepy s broušenými oběžnými drahami pro osazení klecí s valivými elementy.

Výměnou světel v areálu sníží LIBERTY Ostrava roční spotřebu elektřiny o téměř 7 000 MWh

liberty logo
Tři tisíce svítidel vymění do června letošního roku ve svém areálu huť LIBERTY Ostrava. Sníží tím roční spotřebu elektřiny o téměř 7 000 MWh a dosáhne úspory přes 24 milionů korun ročně.

Získali jsme osvědčení AGE MANAGEMENT FRIENDLY COMPANY

KOYO Bearings
Před třemi roky se vedení našeho závodu rozhodlo ve své strategii řízení lidských zdrojů aplikovat mimo jiné prvky AGE MANAGEMENTU. Tento přístup se zaměřuje na tzv. udržitelnou zaměstnatelnost, která je klíčová pro dlouhodobou uplatnitelnost zaměstnanců.

České dráhy zmodernizují všech 14 lokomotiv řady 742. Zakázku vyhrálo CZ LOKO

cz loko lokomotiva
Všech 14 lokomotiv řady 742, které mají České dráhy ve své flotile, projde kompletní modernizací ve společnosti CZ LOKO. Ta se stala vítězem loni vyhlášeného výběrového řízení. Smlouvu na kontrakt za více než 684 milionů Kč podepsali představitelé obou firem.

CZ LOKO představilo firemní hodnoty a staví na nich další prosperitu společnosti

cz loko lokomotiva
Podpisem speciální hodnotové tabule byly v českotřebovském závodě slavnostně zveřejněny nejdůležitější hodnoty společnosti CZ LOKO – Odpovědnost, Kvalita, Týmovost, Slušnost a Inovace. Pro všechny zaměstnance a spolupracovníky tvoří závazný rámec chování.

Výročí skupiny Schaeffler – 75 let v pohybu

Schaeffler logo
Je to jeden z nejúspěšnějších příběhů „Made in Germany“: Koncern Schaeffler, který je dodavatelem automobilek a dalších průmyslových odvětví s celosvětovou působností, dnes slaví 75 let své existence.

Nové řešení Alfa Laval CM Connect využívá digitalizaci k optimalizaci hygienických provozů

alfa laval logo
Nové řešení Alfa Laval CM Connect představuje další krok na cestě k digitalizaci, jejímž cílem je podpořit inovace a růst zákazníků v odvětvích s těmi nejvyššími nároky na hygienu. CM Connect je monitor vibrací a cloudová brána na bázi předplatného.

Zemědělské cisterny z Milevska

zvvz logo
V devadesátých letech přišla změna a ocelové návěsy byly přepracovány na hliníkové provedení. Po krátké pauze v období 2009 až 2011 se ZVVZ vrátilo k výrobě hliníkových návěsů na sypké hmoty a zároveň rozšířilo své pole působnosti do zemědělství.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

 

Nenechte si ujít...