1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Ostravská rourovna ArcelorMittal zmodernizovala výrobu naftovodných trubek za více než 150 milionů korun

arcelormittal logo
Ostrava – ArcelorMittal Tubular Products Ostrava (AMTPO), největší výrobce trubek v České republice a dceřiná společnost huti ArcelorMittal Ostrava,

ArcelorMittal se údajně zajímá o koupi italské Ilvy

arcelormittal logo
Milán - Největší světový výrobce oceli ArcelorMittal se zajímá o koupi italské ocelárny Ilva nebo její části. Napsal to italský deník Sole 24 Ore.

ArcelorMittal zvýšil zisk, počítá se zlepšením v Evropě

arcelormittal logo
Lucemburk - Zisk největšího světového producenta oceli ArcelorMittal ve čtvrtém čtvrtletí vzrostl skoro o čtvrtinu, a překonal tak odhady analytiků.

ABB ČR loni zvýšila tržby na rekordních 12,8 miliardy Kč

abb logo1
Praha - Společnost ABB Česká republika, která podniká v oblasti energetiky a automatizace, loni podle konsolidovaných výsledků zvýšila tržby na rekordních 12,8 miliardy korun, když předloni utržila 12,2 miliardy korun.

Výrobci topných systémů Fenix loni vzrostly tržby na 1,045 mld Kč

Radiator1
Jeseník - Skupině Fenix Group z Jeseníku, která patří k předním tuzemským výrobcům a dodavatelům elektrických topných systémů, loni vzrostly tržby meziročně o čtyři procenta na 1,045 miliardy korun.

Škoda Electric testuje v Plzni trolejbus pro 4 bulharská města

Skoda Plzen
Plzeň - Škoda Electric testuje v plzeňských ulicích první trolejbus ze zakázky na sto vozidel pro čtyři bulharská města. Po ukončení zkušebního provozu zamíří do severobulharského Plevenu.

Zaměstnancům Třineckých železáren vzrostou mzdy o 1,7 procenta

steel factory3
Třinec - Zaměstnancům Třineckých železáren letos vzrostou mzdy o 1,7 procenta, při splnění plánovaného hospodářského výsledku pak o další 2,3 procenta. Kromě toho dostanou k tarifnímu platu navíc ještě 200 korun.

Kovosvit zvýšil tržby na 1,75 mld Kč, investoval 200 mil. Kč

kovosvit-mas logo
Sezimovo Ústí - Kovosvit MAS, jednička mezi českými výrobci multifunkčních obráběcích strojů, loni zvýšil tržby o zhruba 250 milionů na 1,75 miliardy korun. Letos plánuje přesáhnout hranici 2,1 miliardy.

Třinecké železárny chtějí letos investovat 3,8 miliardy korun

steel factory4
Třinec - Hutní společnost Třinecké železárny (TŽ) chce letos do svých provozů investovat 3,8 miliardy korun. Investice se týkají například modernizace kontidrátové trati, ale také ekologických projektů.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...