1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Personální ředitelkou v ABB je Vašíčková, střídá Ciprovou

ABB Building
Praha - Personální ředitelkou ve firmě ABB pro Českou republiku a také Maďarsko, Ukrajinu a Slovensko je od ledna Jana Vašíčková (39). Ve funkci střídá Alenu Ciprovou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Šroubárna Kyjov spustila speciální kontrolní linku na vačky

sroubarna kyjov
Třinec - Šroubárna Kyjov uvedla do provozu speciální kontrolní a třídicí linku na vačky pro hřídele spalovacích motorů. Investovala do ní přibližně pět milionů korun.

Výrobce průmyslových pecí měl loni stejné tržby jako v roce 2012

priemyselna pec
Rajhrad - Výrobce průmyslových pecí a sušáren LAC, s.r.o., z Rajhradu u Brna loni udržel tržby na téměř stejné úrovni jako v roce 2012. Dosáhly podle prvních odhadů 271 milionů korun. Jsou asi o deset procent nižší než v roce 2011.

Výrobce těžebních strojů Caterpillar prudce zvýšil zisk

caterpillar-equipment
New York - Největší světový výrobce těžkých stavebních a těžebních strojů Caterpillar ve čtvrtém čtvrtletí zvýšil zisk asi o 43 procent na jednu miliardu dolarů (20,1 miliardy Kč).

Škoda se odvolala proti výsledkům tendru na tramvaje do Budapešti

Skoda Plzen
Plzeň - Skupina Škoda Transportation se odvolala proti výsledkům veřejné soutěže na dodávku 37 nových tramvají do Budapešti. Jde o zakázku za zhruba tři miliardy korun.

Výroba oceli ve světě loni vzrostla o 3,5 procenta na nový rekord

steel factory4
Londýn - Světová produkce oceli loni vzrostla o 3,5 procenta a dosáhla nového rekordu přes 1,6 miliardy tun.

Škoda Transportation dává ročně do výzkumu a vývoje miliardu Kč

Skoda Plzen
Plzeň - Vývoj elektrických vlaků pro západní trh, hlavně pro německy mluvící země, moderní vlaky pro Deutsche Bahn a tramvaj s bateriovým pohonem jsou největší loňské a letošní výzkumné úkoly Škody Transportation.

Počet zaměstnanců Witte Nejdek překročil na počátku roku 1700

witte logo
Nejdek - Společnost Witte Nejdek, výrobce součástek pro automobilový průmysl, vstoupila do letošního roku s rekordním počtem zaměstnanců, který překonal 1700. Pokračuje tak trend z posledních tří let, kdy počet zaměstnanců firmy rostl.

Pramet Tools loni zvýšil tržby o procento na 1,8 mld Kč

Pramet tools
Šumperk - Společnost Pramet Tools, která se v Šumperku zabývá vývojem, výrobou a prodejem obráběcích nástrojů ze slinutého karbidu, loni zvýšila tržby meziročně o jedno procento na 1,764 miliardy korun.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...