1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Evraz prodá Evraz Vítkovice Steel ruské bance Vněšekonombank

Evraz logo
Ostrava - Ruská ocelárna Evraz prodá svou českou divizi Evraz Vítkovice Steel (EVS) ruské bance Vněšekonombank (VEB). Jejím hlavním úkolem bude firmu finančně stabilizovat, než se jí ujme nový strategický investor.

Škoda JS chce získat stamilionovou zakázku v Británii

Skoda JS workers
Plzeň - Plzeňská Škoda JS jedná s francouzskými společnostmi EDF a Areva o dodávkách pro chystané britské reaktory v Hinkley Point C. Hodnota zakázky by mohla být až několik set milionů korun. Informují o tom Hospodářské noviny (HN).

Huť ArcelorMittal Ostrava spustila zmodernizované kontilití

arcelormittal logo
Ostrava - Huť ArcelorMittal Ostrava (AMO) dnes uvedla do provozu zařízení plynulého odlévání oceli (takzvané kontilití), do jehož modernizace investovala miliardu korun.

Německá firma ZF staví ve Staňkově na Domažlicku druhou halu

zf logo
Staňkov - Německá firma ZF Industry z Pasova staví ve Staňkově na Domažlicku druhou halu na výrobu náprav a převodovek pro stavební stroje. Současný počet 150 zaměstnanců zvýší na dvojnásobek.

Základní platy zaměstnanců firmy Bosch Diesel stoupnou o 730 Kč

Bosch Logo
Jihlava - V jihlavské firmě Bosch Diesel se v příštím roce zvýší tarifní mzda každému pracovníkovi o 730 korun. Vzrostou tak i příplatky vypočítávané z této mzdy.

Otis dodá 107 eskalátorů za téměř půl miliardy pro pařížské metro

otis escalator elevator logo
Břeclav - Břeclavský výrobce eskalátorů a výtahů Otis dodá 107 eskalátorů za téměř půl miliardy korun pro pařížské metro. Otis se bude podílet i na dostavbě metra v Praze, nové zakázky má i v Německu a Maďarsku.

Škoda Electric otestovala první z nových trolejbusů pro Sofii

Skoda Plzen
Plzeň - V plzeňských ulicích se na začátku prosince při zkušebních jízdách objevil první z nových trolejbusů, které vyrábí pro hlavní město Bulharska Škoda Electric.

Do MTE Kovosvit MAS v Rusku půjde 1,5 miliardy korun

kovosvit-mas logo
Sezimovo Ústí - Kovosvit MAS a ruská finanční skupina MTE budou do společného podniku v ruském Azově investovat do roku 2016 zhruba 1,5 miliardy korun.

Miele technika vykázala díky sušičkám rekordní tržby 4,9 mld. Kč

Miele-logo
Uničov - Společnost Miele technika, která v Uničově na Olomoucku vyrábí pračky, sušičky a myčky nádobí,

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...