1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Vítkovice Recycling mění majitele. Převzaly je Zberné suroviny Žilina a.s.

scrap yard car
Strojírenská společnost VÍTKOVICE, a.s. uzavřela smlouvu o budoucím prodeji svého 90procentního podílu v dceřiné společnosti VÍTKOVICE RECYCLING, a.s.

ZETOR vstupuje do Vietnamu

Zetor Logo
ZETOR pokračuje v expanzi na nové trhy, kterou zahájil již v roce 2016. Jedním z prvních úspěchů letošního roku je navázání spolupráce s vietnamským partnerem, společností GOLDMAX.

Dron pomůže v huti s inspekcí zařízení, měřením objemu zásob surovin i lokalizací ohnisek případných požárů

arcelormittal logo
Ostrava – Huť ArcelorMittal Ostrava musí provádět pravidelnou inspekci pro účely údržby zahrnující i těžko dostupná nebo nebezpečná místa.

HIWIN oznámil růst obratu a chystá nové produkty

HIWIN modul
Brněnská společnost HIWIN s.r.o. dosáhla v roce 2017 celkového obratu ve výši 332 milionů korun, což je meziroční nárůst o 16 procent.

Vysokorychlostní vlaky ICE 4 z produkce Siemens zahájily pravidelný provoz

ice4
Německé dráhy (DB) představily v prosinci 2017 v pravidelném provozu nové vlakové jednotky ICE 4. Pět prvních vlaků bude vozit cestující na lince Hamburk – Mnichov a Hamburk – Stuttgart.

Společnost Siemens umožňuje zpracovatelskému průmyslu další krok směrem k digitálnímu podniku

Siemens
Společnost Siemens přináší novou verzi procesního řídicího systému Simatic PCS 7 a otevírá tak provozovatelům zpracovatelských závodů zcela nové možnosti směrem k digitalizaci jejich procesů.

Český Siemens otevřel v Ostravě R&D centrum pro vývoj elektromotorů, generátorů a řešení pro Průmysl 4.0

Siemens
Společnost Siemens ČR v Ostravě otevřela nové výzkumné a vývojové (R&D) centrum zaměřené na vývoj elektromotorů, generátorů a řešení pro Průmysl 4.0.

Siemens oceněn v soutěži Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace roku 2016

Siemens
Český Siemens získal cenu poroty v soutěži Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace roku (ČEEP) 2016 za projekt implementace platformy komplexního řízení budov Desigo CC v nové budově CIIRC ČVUT v Praze.

ABB dodá společnosti SCA systém pro kompletní řízení procesů. Systém se uplatní v nejdigitalizovanější celulózce světa

ABB Building
Společnost ABB nedávno získala zakázku na dodávku kompletních digitálních systémů a řešení ABB Ability™ pro rozšíření celulózky SCA v Östrandu, které patří mezi vůbec největší investice v průmyslových dějinách Švédska.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...