1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Seznamte se s PBS TJ100P, nejnovějším přírůstkem do rodiny proudových motorů PBS Velká Bíteš

PBS Velka bites engine
PBS TJ100P je bezolejovou verzí nejúspěšnějšího a celosvětově uznávaného proudového motoru z dílny společnosti - PBS TJ100. Tento proudový motor ovšem přináší mnoho nových a zajímavých možností.

CZ LOKO vyrobilo jubilejní 1111. vozidlo. Lokomotivu využije ČEPRO ve skladovém terminálu v Loukově

cz loko lokomotiva
LOUKOV - Český výrobce lokomotiv CZ LOKO zdolalo další historický milník, když brány jeho výrobních závodů opustilo v pořadí již 1111. drážní vozidlo. A to lokomotiva EffiShunter 600 pro společnost ČEPRO.

ZETOR modernizuje modelovou řadu FORTERRA

Zetor Logo
Atraktivní design inspirovaný designovou studií ZETOR by Pininfarina, nový systém klimatizace, LED paket s kontrolerem světel, motor v emisním řešení Stage V a v neposlední řadě zvýšená bezpečnost.

ŠKODA ELECTRIC opět uspěla v Rumunsku

Skoda Plzen
Škoda Electric ze skupiny Škoda Transportation dodá kompletní elektrovýzbroj pro nové trolejbusy do Rumunska.

ŠKODA v Plzni investuje téměr miliardu, příjme stovky zaměstnanců

Skoda Plzen
Škoda Transportation začala v Plzni v těchto dnech s výstavbou nového výrobního a zkušebního zázemí a díky tomuto rozšíření postupně přijme více než tisíc nových zaměstnanců. Firma letos a v příštím roce investuje do svého hlavního areálu více než 800 milionů korun.

Skupina ŠKODA TRANSPORTATION získa firmu EKOVA ELECTRIC

Skoda Plzen
Skupina Škoda Transportation významně posiluje v oboru opravy a výroby vozidel MHD, podepsala totiž smlouvu o koupi stoprocentního podílu v ostravské firmě EKOVA ELECTRIC. K samotnému převodu podílu na skupinu Škoda Transportation dojde v roce 2021.

Nový ZETOR CRYSTAL HD přináší další inovace

Zetor Logo
Překvapení v každém ohledu, skvělý jízdní komfort, dobrá zvedací síla nebo velmi dobrý výsledek při spotřebě. To je jen drobný výčet přívlastků, které můžeme vidět u mezinárodních recenzí vlajkové lodě společnosti ZETOR.

Nově vyvinuté typy kol turbodmychadel míří na světové trhy

PBS Velka bites engine
Dotace z OP PIK na výzkum a vývoj zvyšují konkurenceschopnost českých firem na světových trzích.

Naše další směřování

ABB Building
Dne 10. června 2020 ve 14.00 středoevropského letního času proběhl webcast s investory, v jehož průběhu se generální ředitel ABB Björn Rosengren podělil o své první dojmy ze strategie ABB Group, které získal od počátku svého působení v ABB, a detailně představil priority pro nejbližší dobu.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...