1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

KYB zdvojnásobí v Pardubicích do dvou let výrobu

KYB logo
Pardubice - Společnost KYB Manufacturing Czech zdvojnásobí v průmyslové zóně v Pardubicích do dvou let výrobu. Producent automobilových tlumičů staví novou halu a hodlá postupně přijmout ke 450 zaměstnancům dalších 300 lidí.

Humpolecká firma Valeo rozšiřuje výrobu, přijme až 70 pracovníků

valeo logo
Humpolec - Humpolecký producent autodílů Valeo rozšiřuje výrobu v divizi kompresorů. Ve druhém čtvrtletí proto přijme až 70 nových pracovníků. Potřebuje obráběče pro CNC stroje i pracovníky na montáž jednotlivých komponentů.

Kovosvit MAS vytvořil 210 pracovních míst, letos přijme 60 lidí

kovosvit-mas logo
Sezimovo Ústí - Kovosvit MAS, jednička mezi českými výrobci multifunkčních obráběcích strojů, za pět let vytvořil v Sezimově Ústí na Táborsku 210 pracovních míst, letos chce přijmout dalších 60 lidí.

Škoda Electric dodá do Číny pohony a motory metra za 1,1 mld. Kč

Skoda Plzen
Plzeň - Plzeňská Škoda Electric dodá do sedmimilionového čínského města Su-čou elektrické pohony a motory pro 40 souprav metra. Jde o kontrakt za více než 1,1 miliardy korun, který firma podepsala na začátku března.

Česká firma dodá do Bulharska kolesové rypadlo za 200 mil. Kč

Noen logo
Praha - Česká společnost Noen dodá bulharské státní energetické firmě Mini Marica - Iztok kolesové rypadlo za 200 milionů korun. Smlouvu o kontraktu na obří stroj podepsali zástupci obou společností. Firma Noen to oznámila v tiskové zprávě.

Papcel očekává, že kvůli ukrajinské krizi přijde o zakázky

Papcel building
Litovel - Společnost Papcel z Litovle na Olomoucku, která je předním tuzemským výrobcem strojů a zařízení pro papírenský průmysl,

Strojírenské Vítkovice budou mít obchodní zastoupení v Británii

vitkovice-machinery logo
Ostrava - Strojírenská skupina Vítkovice Machinery Group letos otevře své obchodní zastoupení ve Velké Británii.

Škoda Electric zahájila sériovou výrobu 50 trolejbusů pro Sofii

Skoda Plzen
Plzeň - Plzeňská Škoda Electric zahájila sériovou výrobu 50 trolejbusů pro Sofii. Tento týden vypraví do Bulharska prvních pět osmnáctimetrových nízkopodlažních kloubových vozidel typu Škoda 27 Tr.

Strakonická ČZ loni zvýšila tržby, vyvezla asi 60 procent zboží

machinery 1
Strakonice - Strakonická strojírenská firma ČZ loni utržila přes 1,4 miliardy korun, o 1,1 procenta meziročně více. Export se na tržbách podílel zhruba šedesáti procenty, vyvezla zboží za více než 830 milionů korun.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...