1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Společnosti Farmtec klesly tržby kvůli zmrazení dotací na bioplyn

farmtec machinery
Jistebnice - Společnosti Farmtec, která se specializuje na dodávky komplexních služeb v oblasti investic do živočišné výroby a bioplynových stanic, loni meziročně klesly tržby o 600 milionů na 1,2 miliardy Kč.

Rekordní tržby, vyšší zisk i volný peněžní tok – navrženo zvýšení dividendy

ABB robot
Curych – Společnost ABB v uplynulém roce navzdory obtížným podmínkám na trhu vykázala rekordní tržby a vyšší provozní zisk EBITDA, vyšší čistý zisk i vyšší volný peněžní tok.

Ostravská rourovna ArcelorMittal zmodernizovala výrobu naftovodných trubek za více než 150 milionů korun

arcelormittal logo
Ostrava – ArcelorMittal Tubular Products Ostrava (AMTPO), největší výrobce trubek v České republice a dceřiná společnost huti ArcelorMittal Ostrava,

ArcelorMittal se údajně zajímá o koupi italské Ilvy

arcelormittal logo
Milán - Největší světový výrobce oceli ArcelorMittal se zajímá o koupi italské ocelárny Ilva nebo její části. Napsal to italský deník Sole 24 Ore.

ArcelorMittal zvýšil zisk, počítá se zlepšením v Evropě

arcelormittal logo
Lucemburk - Zisk největšího světového producenta oceli ArcelorMittal ve čtvrtém čtvrtletí vzrostl skoro o čtvrtinu, a překonal tak odhady analytiků.

ABB ČR loni zvýšila tržby na rekordních 12,8 miliardy Kč

abb logo1
Praha - Společnost ABB Česká republika, která podniká v oblasti energetiky a automatizace, loni podle konsolidovaných výsledků zvýšila tržby na rekordních 12,8 miliardy korun, když předloni utržila 12,2 miliardy korun.

Výrobci topných systémů Fenix loni vzrostly tržby na 1,045 mld Kč

Radiator1
Jeseník - Skupině Fenix Group z Jeseníku, která patří k předním tuzemským výrobcům a dodavatelům elektrických topných systémů, loni vzrostly tržby meziročně o čtyři procenta na 1,045 miliardy korun.

Škoda Electric testuje v Plzni trolejbus pro 4 bulharská města

Skoda Plzen
Plzeň - Škoda Electric testuje v plzeňských ulicích první trolejbus ze zakázky na sto vozidel pro čtyři bulharská města. Po ukončení zkušebního provozu zamíří do severobulharského Plevenu.

Zaměstnancům Třineckých železáren vzrostou mzdy o 1,7 procenta

steel factory3
Třinec - Zaměstnancům Třineckých železáren letos vzrostou mzdy o 1,7 procenta, při splnění plánovaného hospodářského výsledku pak o další 2,3 procenta. Kromě toho dostanou k tarifnímu platu navíc ještě 200 korun.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...