1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Zetor tractors nabere příští rok desítky nových zaměstnanců

Zetor Logo
Brno - Brněnský Zetor tractors nabere příští rok desítky nových zaměstnanců. Budou mezi nimi agenturní pracovníci i manažeři. Nábor souvisí s rozšířením modelových řad ze tří na šest v následujících pěti letech.

Brněnská strojírna Královopolská očekává letos pokles tržeb

Kralovopolska brno logo
Brno - Brněnská strojírna Královopolská se letos potýká s významným poklesem zakázek. Očekává tržby na úrovni pouze půl miliardy korun, oproti roku 2012 to znamená meziroční pokles o 25 procent.

Evraz prodá Evraz Vítkovice Steel ruské bance Vněšekonombank

Evraz logo
Ostrava - Ruská ocelárna Evraz prodá svou českou divizi Evraz Vítkovice Steel (EVS) ruské bance Vněšekonombank (VEB). Jejím hlavním úkolem bude firmu finančně stabilizovat, než se jí ujme nový strategický investor.

Škoda JS chce získat stamilionovou zakázku v Británii

Skoda JS workers
Plzeň - Plzeňská Škoda JS jedná s francouzskými společnostmi EDF a Areva o dodávkách pro chystané britské reaktory v Hinkley Point C. Hodnota zakázky by mohla být až několik set milionů korun. Informují o tom Hospodářské noviny (HN).

Huť ArcelorMittal Ostrava spustila zmodernizované kontilití

arcelormittal logo
Ostrava - Huť ArcelorMittal Ostrava (AMO) dnes uvedla do provozu zařízení plynulého odlévání oceli (takzvané kontilití), do jehož modernizace investovala miliardu korun.

Německá firma ZF staví ve Staňkově na Domažlicku druhou halu

zf logo
Staňkov - Německá firma ZF Industry z Pasova staví ve Staňkově na Domažlicku druhou halu na výrobu náprav a převodovek pro stavební stroje. Současný počet 150 zaměstnanců zvýší na dvojnásobek.

Základní platy zaměstnanců firmy Bosch Diesel stoupnou o 730 Kč

Bosch Logo
Jihlava - V jihlavské firmě Bosch Diesel se v příštím roce zvýší tarifní mzda každému pracovníkovi o 730 korun. Vzrostou tak i příplatky vypočítávané z této mzdy.

Otis dodá 107 eskalátorů za téměř půl miliardy pro pařížské metro

otis escalator elevator logo
Břeclav - Břeclavský výrobce eskalátorů a výtahů Otis dodá 107 eskalátorů za téměř půl miliardy korun pro pařížské metro. Otis se bude podílet i na dostavbě metra v Praze, nové zakázky má i v Německu a Maďarsku.

Škoda Electric otestovala první z nových trolejbusů pro Sofii

Skoda Plzen
Plzeň - V plzeňských ulicích se na začátku prosince při zkušebních jízdách objevil první z nových trolejbusů, které vyrábí pro hlavní město Bulharska Škoda Electric.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...