1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

České dráhy zmodernizují všech 14 lokomotiv řady 742. Zakázku vyhrálo CZ LOKO

cz loko lokomotiva
Všech 14 lokomotiv řady 742, které mají České dráhy ve své flotile, projde kompletní modernizací ve společnosti CZ LOKO. Ta se stala vítězem loni vyhlášeného výběrového řízení. Smlouvu na kontrakt za více než 684 milionů Kč podepsali představitelé obou firem.

CZ LOKO představilo firemní hodnoty a staví na nich další prosperitu společnosti

cz loko lokomotiva
Podpisem speciální hodnotové tabule byly v českotřebovském závodě slavnostně zveřejněny nejdůležitější hodnoty společnosti CZ LOKO – Odpovědnost, Kvalita, Týmovost, Slušnost a Inovace. Pro všechny zaměstnance a spolupracovníky tvoří závazný rámec chování.

Výročí skupiny Schaeffler – 75 let v pohybu

Schaeffler logo
Je to jeden z nejúspěšnějších příběhů „Made in Germany“: Koncern Schaeffler, který je dodavatelem automobilek a dalších průmyslových odvětví s celosvětovou působností, dnes slaví 75 let své existence.

Nové řešení Alfa Laval CM Connect využívá digitalizaci k optimalizaci hygienických provozů

alfa laval logo
Nové řešení Alfa Laval CM Connect představuje další krok na cestě k digitalizaci, jejímž cílem je podpořit inovace a růst zákazníků v odvětvích s těmi nejvyššími nároky na hygienu. CM Connect je monitor vibrací a cloudová brána na bázi předplatného.

Zemědělské cisterny z Milevska

zvvz logo
V devadesátých letech přišla změna a ocelové návěsy byly přepracovány na hliníkové provedení. Po krátké pauze v období 2009 až 2011 se ZVVZ vrátilo k výrobě hliníkových návěsů na sypké hmoty a zároveň rozšířilo své pole působnosti do zemědělství.

Brněnské ABB významně rozšiřuje výrobu rozváděčů

ABB Building
Brněnský závod se rozšířením výroby stává jediným závodem ABB, který na trh dodává oba hlavní druhy rozváděčů vysokého napětí, tedy vzduchem izolované a plynem izolované.

Projekční a realizační fáze projektu pro MMK začala

zdas
V srpnu obdržel ŽĎAS zálohu na realizaci projektu výstavby 100 MW energetického zdroje pro Magnitogorský metalurgický kombinát (MMK) v celkové hodnotě 172 mil. EUR.

OSTROJ navýšil za tři čtvrtletí tržby o 7 % na téměř 852 mil. Kč

OSTROJ opava21
Opava – Opavský OSTROJ, tradiční česká strojírenská společnost, potvrdila letošní oživení produkce. Tržby firmy za tři kvartály letošního roku dosáhly 851,8 mil. Kč. Jde o meziroční nárůst tržeb o 54,9 mil. Kč a nárůst zisku o 27,3 mil. Kč. Výsledky táhla zejména lepší zakázková naplněnost divizí Strojírna, Hydraulika a Kovárna a kalírna.

CZ LOKO vyvíjí lokomotivu na vodíkový pohon

czloko 20
Český výrobce lokomotiv CZ LOKO zahájil vývoj lokomotivy na vodíkový pohon pracovně označený jako HydrogenShunter 1000. Zatím je projekt ve fází studie proveditelnosti, až ta ukáže, zda se bude stavět prototyp.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

Nenechte si ujít...