1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Společnost Siemens umožňuje zpracovatelskému průmyslu další krok směrem k digitálnímu podniku

Siemens
Společnost Siemens přináší novou verzi procesního řídicího systému Simatic PCS 7 a otevírá tak provozovatelům zpracovatelských závodů zcela nové možnosti směrem k digitalizaci jejich procesů.

Český Siemens otevřel v Ostravě R&D centrum pro vývoj elektromotorů, generátorů a řešení pro Průmysl 4.0

Siemens
Společnost Siemens ČR v Ostravě otevřela nové výzkumné a vývojové (R&D) centrum zaměřené na vývoj elektromotorů, generátorů a řešení pro Průmysl 4.0.

Siemens oceněn v soutěži Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace roku 2016

Siemens
Český Siemens získal cenu poroty v soutěži Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace roku (ČEEP) 2016 za projekt implementace platformy komplexního řízení budov Desigo CC v nové budově CIIRC ČVUT v Praze.

ABB dodá společnosti SCA systém pro kompletní řízení procesů. Systém se uplatní v nejdigitalizovanější celulózce světa

ABB Building
Společnost ABB nedávno získala zakázku na dodávku kompletních digitálních systémů a řešení ABB Ability™ pro rozšíření celulózky SCA v Östrandu, které patří mezi vůbec největší investice v průmyslových dějinách Švédska.

ABB pokračující růst

ABB Building
„Pokračujeme v tvorbě růstové dynamiky ve všech regionech. Ve třetím čtvrtletí vzrostl celkový příjem zakázek o 5 % a tržby o 3 % a pokračujeme v transformaci obchodního modelu v divizi Energetika,“ uvedl generální ředitel Ulrich Spiesshofer.

ABB koupila společnost B&R

abb logo1
ABB oznámila, že dokončila převzetí společnosti B&R (Bernecker + Rainer Industrie-Elektronik GmbH), která je největším nezávislým dodavatelem řešení pro automatizaci strojů a výrobních závodů.

Největší neutronový zdroj na světě využije český patent. Třebíčská NUVIA podepsala další smlouvu za 100 milionů korun Třebíč 15. srpna 2017

Nuvia
Společnost NUVIA uspěla v dalším výběrovém řízení na výstavbu nejvýkonnějšího neutronového zdroje na světě ve švédském Lundu.

Švýcarská společnost Hupac objednala osm vícesystémových lokomotiv Vectron od společnosti Siemens

Siemens
Švýcarská společnost pro kombinovanou dopravu, Hupac, si objednala osm interoperabilních, vysoce výkonných elektrických lokomotiv Vectron MS od společnosti Siemens.

Český Siemens dodá největší bateriový akumulační systém v České republice

Siemens
Bateriový akumulační systém SIESTORAGE o kapacitě 1 MWh bude nainstalován v areálu rozvodny 110/22 kV Mydlovary v Jihočeském kraji, nedaleko Hluboké nad Vltavou.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...