1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ABB pokračující růst

ABB Building
„Pokračujeme v tvorbě růstové dynamiky ve všech regionech. Ve třetím čtvrtletí vzrostl celkový příjem zakázek o 5 % a tržby o 3 % a pokračujeme v transformaci obchodního modelu v divizi Energetika,“ uvedl generální ředitel Ulrich Spiesshofer.

ABB koupila společnost B&R

abb logo1
ABB oznámila, že dokončila převzetí společnosti B&R (Bernecker + Rainer Industrie-Elektronik GmbH), která je největším nezávislým dodavatelem řešení pro automatizaci strojů a výrobních závodů.

Největší neutronový zdroj na světě využije český patent. Třebíčská NUVIA podepsala další smlouvu za 100 milionů korun Třebíč 15. srpna 2017

Nuvia
Společnost NUVIA uspěla v dalším výběrovém řízení na výstavbu nejvýkonnějšího neutronového zdroje na světě ve švédském Lundu.

Švýcarská společnost Hupac objednala osm vícesystémových lokomotiv Vectron od společnosti Siemens

Siemens
Švýcarská společnost pro kombinovanou dopravu, Hupac, si objednala osm interoperabilních, vysoce výkonných elektrických lokomotiv Vectron MS od společnosti Siemens.

Český Siemens dodá největší bateriový akumulační systém v České republice

Siemens
Bateriový akumulační systém SIESTORAGE o kapacitě 1 MWh bude nainstalován v areálu rozvodny 110/22 kV Mydlovary v Jihočeském kraji, nedaleko Hluboké nad Vltavou.

Český Siemens otevírá novou konstrukční kancelář pro vývoj kolejových vozidel v Plzni

Siemens
Společnost Siemens ČR otevírá od 1. června v Plzni novou konstrukční kancelář Engineeringu divize Mobility pro vývoj kolejových vozidel. Rozšíří tak své pobočky Engineeringu, které nyní působí v Praze a Ostravě.

Siemens zahajuje výrobu nových digitalizovaných motorů Simotics SD ve Frenštátě pod Radhoštěm

Siemens
Výrobní závod Siemens Elektromotory Frenštát rozšiřuje své výrobní kapacity o nové digitalizované motory Simotics SD.

ABB a IBM navázaly spolupráci v oblasti průmyslových řešení s umělou inteligencí

ABB Building
ABB a IBM oznámily navázání strategické spolupráce, v jejímž rámci se propojí ABB Ability, špičková digitální nabídka ABB, s kognitivními zkušenostmi internetu věcí IBM Watson.

Doosan Bobcat jmenuje Alvara Pacini do pozice Regional President EMEA

PACINI Alvaro
Společnost Doosan Bobcat oznámila, že Alvaro Pacini převzal s okamžitou účinností roli prezidenta společnosti Doosan Bobcat Europe pro oblast Blízkého Východu a Afriky (EMEA).

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...