1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Náročný, ale přesto úspěšný rok 2020

PBS Velka bites engine
PBS Velká Bíteš má za sebou navzdory složitému období obchodně úspěšný rok. Společnost testuje nový typ proudového motoru se silným tahem, posiluje svou pozici jako výrobce hi-tech kryogenních zařízení a založila novou společnost PBS India.

Brněnský závod ABB vykázal rekordní objemy výroby

ABB Building
Praha, Česká republika - Jednotka Přístrojových transformátorů a senzorů v roce 2020 překonala historický rekord v objemu vyprodukovaných kusů ročně, když těchto zařízení vyrobila 175 715.

Nový manipulátor QKK 20NK

zdas
V těchto týdnech se dokončují konstrukční a přípravné práce pro výrobu nového kolejového manipulátoru QKK 20NK. Projekt představuje první etapu modernizace Kovárny ŽĎAS, a.s., která bude realizována v příštím roce.

ABB dodá Volkswagenu 800 průmyslových robotů, které budou využity na výrobu nových elektromobilů

abb logo1
ABB podpoří společnost Volkswagen Commercial Vehicles při přechodu k e-mobilitě dodávkou 800 vysoce výkonných průmyslových robotů

Nový velkostroj je v provozu, do ovzduší uniká méně prachu

steel factory3
U zpracování surovin se v huti méně práší. Třinecké železárny dokončily jednu ze dvou investicí do dalšího snížení emisí tuhých znečišťujících látek do ovzduší. Od konce října je v provozu zařízení pro dopravu a zpětné zakládání vsázky pro výrobu ocelárenského aglomerátu.

PBS Brno se podílí na ekologizaci provozu komořanské teplárny přestavbou kotle na spalování biomasy

PBS Velka bites engine
První brněnská strojírna, a.s. (PBS Brno), tradiční česká strojírenská společnost specializující se na efektivní výrobu tepla a elektrické energie se sníženým dopadem na životní prostředí, uzavřela počátkem října kontrakt se společností United Energy, a.s.

Skupina ŠKODA TRANSPORTATION podepsalan kontrakt na dodávku až šedesáti moderních elektrických jednotek

Skoda Plzen
Konsorcium Škody Transportation a Škody Vagonka podepsalo rámcovou smlouvu na dodávku elektrických jednotek s Českými drahami. Jedná se o dodávku až šedesáti elektrických jednopodlažních jednotek RegioPanter.

20 let ARMATURY Group - co je největší devízou firmy

armatury group logo
V letošním roce si připomínáme 20 let fungování společnosti ARMATURY Group. Od začátků fungování akciové společnosti v roce 2000 se z malé regionální firmy stal lídr na trhu průmyslových armatur.

TOKOZ se chce stát významným hráčem na poli zabezpečení kontejnerové dopravy, posiluje export specializovaných zámků

tokoz lock
Žďár nad Sázavou - Žďárský TOKOZ, tradiční výrobce zámků a kování, který letos slaví 100 let na českém trhu, uvádí nové visací zámky GAMA s prodlouženým obloukem určené pro kontejnerovou přepravu a logistické firmy.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

 

Nenechte si ujít...