1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Huisman vyrobil ve Sviadnově zatím svůj největší jeřáb

Huisman konstrukce building
Sviadnov – Česká společnost Huisman, výrobce vrtných souprav, jeřábů, pokládkových systémů a zařízení pro zábavní průmysl, dokončila výrobu 200mt stojanového jeřábu.

Technologie ABB pomáhá ve švýcarských Alpách psát historii

ABB Building
Dne 1. června 2016 byl ve Švýcarsku oficiálně otevřen nejdelší železniční tunel na světě, 57 km dlouhý Gotthardský úpatní tunel vedoucí pod alpským masivem.

Ministr financí Andrej Babiš navštívil ArcelorMittal Ostrava. Diskutovalo se i o udělení statutu tržní ekonomiky Číně

arcelormittal logo
Ostrava – Ministr financí a 1. místopředseda vlády Andrej Babiš navštívil ostravskou huť. Jednal zde s generálními řediteli ArcelorMittal Ostrava, Třineckých železáren a Vítkovice Steel a dalšími představiteli podniků z Ostravska.

Evektor nabízí služby v průmyslové robotizaci

evektor logo
Divize engineeringových služeb společnosti Evektor, spol. s r.o. úspěšně dokončila zakázku vyprojektování a oživení robotizované svařovací linky pro zákazníka z oblasti automobilového průmyslu.

Siemens dodá elektrárny pro největší plovoucí větrnou farmu na světě

Siemens
Společnost Siemens dodá větrné elektrárny pro Hywind Scotland Project, největší plovoucí větrnou farmu na světě o výkonu 30 MW.

Společnost ABB představila rodinu robotů SCARA

ABB Building
Rodina robotů typu SCARA, nesoucí označení IRB 910SC, přichází na trh.

ArcelorMittal Ostrava získala ocenění Ministerstva průmyslu a obchodu za ekologizaci

arcelormittal logo
Ostrava – ArcelorMittal Ostrava získala cenu Ministerstva průmyslu a obchodu za ekologickou investici do odprášení spékacích pásů na severní části aglomerace.

Společnost ABB uvedla na trh rychlonabíjecí robot pro autobusy veřejné dopravy

abb logo1
Švýcarsko - Společnost ABB dodává nové rychlonabíjecí řešení, které v Lucemburku podpoří ekologickou veřejnou dopravu bez emisí

ArcelorMittal Ostrava vstupuje do poslední třetiny rekordní ekologizace. Miliardové investice zlepší životní prostředí, nyní pomohly ekonomice v kraji

arcelormittal logo
Ostrava – Celkem 14 dotovaných ekologických projektů se letos staví v ArcelorMittal Ostrava. První z nich, tkaninový filtr odprašující chladicí pásy na jižní části aglomerace, už funguje od dubna.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...