1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Skupina LIBERTY Steel restartuje výrobu v podniku Adhunik Steel v Indii

liberty logo
LIBERTY Steel Group, součást skupiny GFG Alliance, tento týden zahájila první fázi výroby v Adhunik Metaliks a Zion Steel, které získala společnost letos v únoru.

Koronavirus komplikuje výrobu i export, ale EffiShuntery z CZ LOKO stále míří k zákazníkům

cz loko lokomotiva
Koronavirová pandemie sice přivřela některé hranice a pohyb zboží i osob značně zkomplikovala, ale i přesto společnost CZ LOKO dokáže své lokomotivy k zákazníkům dopravit. „Aktuálně jde o pět lokomotiv. Dva EffiShuntery 1600 do Finska a na Ukrajinu a tři EffiShuntery 1000 do Itálie,“ uvedl Jan Kutálek, obchodní ředitel CZ LOKO.

ABB díky akvizici společnosti Codian rozšiřuje své portfolio vysokorychlostních průmyslových robotů

abb logo1
ABB v rámci akvizice Codian Robotics B.V. získala předního dodavatele delta robotů, primárně určených pro vysoce přesné aplikace typu pick-and-place.

Nový vlastník MSV Metal Studénka zahajuje rozsáhlé investice

steel factory4
Nová éra ve společnosti MSV Metal Studénka začíná. Firmu se 120letou historií koncem loňského roku přibrala do skupiny společnost Moravia Steel. Nyní zahajuje rozsáhlé investice. V letošním i příštím roce má MSV Metal Studénka naplánováno investovat téměř 90 milionů korun.

Seznamte se s PBS TJ100P, nejnovějším přírůstkem do rodiny proudových motorů PBS Velká Bíteš

PBS Velka bites engine
PBS TJ100P je bezolejovou verzí nejúspěšnějšího a celosvětově uznávaného proudového motoru z dílny společnosti - PBS TJ100. Tento proudový motor ovšem přináší mnoho nových a zajímavých možností.

CZ LOKO vyrobilo jubilejní 1111. vozidlo. Lokomotivu využije ČEPRO ve skladovém terminálu v Loukově

cz loko lokomotiva
LOUKOV - Český výrobce lokomotiv CZ LOKO zdolalo další historický milník, když brány jeho výrobních závodů opustilo v pořadí již 1111. drážní vozidlo. A to lokomotiva EffiShunter 600 pro společnost ČEPRO.

ZETOR modernizuje modelovou řadu FORTERRA

Zetor Logo
Atraktivní design inspirovaný designovou studií ZETOR by Pininfarina, nový systém klimatizace, LED paket s kontrolerem světel, motor v emisním řešení Stage V a v neposlední řadě zvýšená bezpečnost.

ŠKODA ELECTRIC opět uspěla v Rumunsku

Skoda Plzen
Škoda Electric ze skupiny Škoda Transportation dodá kompletní elektrovýzbroj pro nové trolejbusy do Rumunska.

ŠKODA v Plzni investuje téměr miliardu, příjme stovky zaměstnanců

Skoda Plzen
Škoda Transportation začala v Plzni v těchto dnech s výstavbou nového výrobního a zkušebního zázemí a díky tomuto rozšíření postupně přijme více než tisíc nových zaměstnanců. Firma letos a v příštím roce investuje do svého hlavního areálu více než 800 milionů korun.

PŘEDPLAŤTE SI

 220x660 2023CZ

 

Nenechte si ujít...