1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

V Huismanu vyrobili specifický tensioner o váze 485 tun

Huisman Tensioner
Sviadnovští odborníci společnosti Huisman navrhli a vyrobili specifický tensioner o váze 485 tun. Zařízení je součástí pokládkového systému pro pokládání potrubí na mořské dno.

Petr Šimáček jmenován ředitelem obchodních jednotek Pohony v ABB Česká republika

abb logo1
Praha – ABB, přední dodavatel technologií v oblasti automatizace a energetiky, jmenovala s účinností od 1. července 2016 Petra Šimáčka do funkce ředitele obchodních jednotek ABB Pohony v divizi Robotika a pohony ABB Česká republika.

ABB a Microsoft zahájily partnerskou spolupráci na podporu digitální transformace průmyslu

ABB Building
Společnosti ABB a Microsoft Corp. oznámily navázání strategického partnerství, které zákazníkům z odvětví průmyslu pomůže vytvořit novou hodnotu prostřednictvím digitálních řešení.

ArcelorMittal Ostrava zahájila výrobu nové oceli pro automobilový průmysl

arcelormittal logo
Ostrava – ArcelorMittal Ostrava vyvinula a jako jediná v evropské části skupiny ArcelorMittal vyrábí ocel, která najde uplatnění především v automobilovém průmyslu.

Společnost Siemens představila Siveillance Viewpoint

Siemens
Divize Building Technologies společnosti Siemens přidala do svého bezpečnostního portfolia Siveillance Viewpoint pro Řízení informací fyzické bezpečnosti (Physical Security Information Management - PSIM).

ABB Robotika uvádí systém SafeMove2. Rozšiřuje tím své portfolio v oblasti spolupráce člověka a robota

ABB robot
Praha – Společnost ABB oznámila uvedení SafeMove2, nejnovější generace bezpečnostně certifikovaného systému pro monitorování robotů.

Vítkovice Power Engineering navrhují reorganizaci

vitkovice-machinery logo
Představenstvo společnosti Vítkovice Power Engineering se vzhledem k vývoji v posledních dnech rozhodlo podat návrh na insolvenci společnosti spojený s návrhem na povolení reorganizace.

Solar Impulse dokazuje, že inovace, technologie a průkopnické myšlení mohou přispět k řešení globálních problémů

ABB Building
Solar Impulse, jehož je ABB aliančním partnerem, dokončil oblet světa zcela bez použití paliv a ukázal, že svět může fungovat i bez spotřebovávání přírodních zdrojů.

Smlouva s čínskou firmou

zdas
Dále se zaměřuje na výzkum a vývoj v oblasti velkých odlitků a výkovků a v oblasti montáže a instalace metalurgických zařízeni.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...