1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ŽĎAS, a.s.

zdas
Počátkem června 2018 se pracovníkům elektroocelárny podařilo úspěšně odlít první z celkem tří hmotných odlitků traverz projektu modernizace firmy BONATRANS.

Siemens se podílí na přestavbě mezinárodního letiště LaGuardia v New Yorku

siemens building technologies
Divize Building Technologies Siemens AG se bude podílet na projektu kompletní přeměny letiště LaGuardia v New Yorku na dopravní uzel světové úrovně.

Nové inteligentní osvětlení v huti ArcelorMittal Ostrava uspoří ročně 3050 tun CO2 a více než 80 procent původních nákladů na elektrickou energii

arcelormittal logo
Ostrava- V areálu ArcelorMittal Ostrava proběhla rekonstrukce osvětlení v hodnotě 16 milionů korun. 905 kusů původních halogenových a zářivkových zdrojů nahradilo moderní, úsporné LED osvětlení.

Ambiciózní plán Fatry – investice do nové válcovny by měla přinést obrat přes pět miliard korun

Fatra toys logo
Napajedla - Společnost Fatra hodlá těžit z inovací a využít potenciál moderních technologií. Proto investuje do nové válcovny 1,4 miliardy korun.

HIWIN automatizuje a rozšiřuje skladové prostory a zrychluje dodávky

HIWIN sklad vez
Brno – Růst obratu a objemu dodávaného zboží vedl společnost HIWIN k rozhodnutí navýšit skladové prostory a tím i skladové zásoby instalací automatizované skladové věže.

V Ostravě vyrobili půlmiliontý tlumič používaný pro nejrychlejší vlakové soupravy na světě

KONI tlmic
Ostrava – Ostravský výrobní závod KONI, patřící do skupiny předního světového výrobce řešení pro energetické, dopravní a průmyslové trhy ITT, vyrobil půlmiliontý kus tlumiče pro železniční dopravu.

Společnost Siemens přijala objednávku na 18 lokomotiv Vectron pro Švýcarsko

Siemens
Leasingová společnost LokRoll AG společně s fondem pro infrastrukturu Reichmuth Infrastruktur Schweiz AG si objednala 18 vícesystémových elektrických lokomotiv Vectron u společnosti Siemens.

AŽD Praha pořizuje vlastní motorové vozy, bude na nich testovat i nové technologie

Train
Společnost AŽD Praha podepsala ve čtvrtek 19. ledna 2017 se Svazkem obcí údolí Desné smlouvu o odkupu tří motorových vozů řady 810 a dvou přívěsných vozů řady 010. Cena kontraktu činí 6 760 000 Kč.

Společnost P&G si do roku 2020 předsevzala dosáhnout nulového odpadu ukládaného na skládky ve všech výrobních závodech

procter and gamble
Praha – Společnost P&G oznámila další investice do recyklace a přínosného využití odpadu, které do roku 2020 eliminují veškerý odpad z výrobních závodů.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...