1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Fakultní nemocnice v Motole

Fakultni nemocnice v Motole 16
Ideou je poskytovat komplexní a kompletní péči

Fakultní nemocnice v Motole dnes patří mezi nejvýznamnější zdravotnické instituce v České republice. Na první příčky mezi nemocnicemi se řadí hned z několika důvodů.

KOVOLIS HEDVIKOV, a.s.

Kovolis Hedvikov 16
Slaví 200 let od prvního odlitku


Už dvě století se v Hedvičině údolí u Třemošnice vyrábějí odlitky, z toho 75 let tlakovým litím, které jsou určené převážně pro automobilový průmysl. Ten se po útlumu, kterým s ohledem na ekonomickou recesi prošel, vyšvihl do závratných výšin.

Emerson Network Power

Knurr Emerson 16
Od tradičních rozvodných skříní k inteligentním zásuvkám (Power Distribution Units)

Závod společnosti Emerson Network Power, ve kterém se už více než dvacet let vyrábějí komponenty a serverové nebo LAN skříně pro dátová centra, začínal ve skromných podmínkách. Firma se ale postupně rozrůstala a doplňovala nejen výrobní technologie, ale i produktové portfolio, ve kterém se v současné době stále více prosazují inteligentní zásuvky.

WAVIN Ekoplastik, s.r.o.

Wavin Ekoplastik 16
Aby voda tekla hospodárně, bezpečně a tiše


Ať už se podíváte na bytový komplex, nákupní centrum, nebo kancelářské či průmyslové budovy, do všech těchto objektů je potřeba přivést pitnou vodu. K bezpečné přepravě vody z venkovního potrubí až k armaturám mohou posloužit například plastové potrubní systémy, které v Kostelci nad Labem vyrábí už od roku 1990 společnost Wavin Ekoplastik.

UNIS, a.s.

Generální projektant a dodavatel investičních celků

Dodávky investičních celků na klíč dnes tvoří hlavní těžiště činnosti akciové společnosti UNIS. Stabilitu a růst zajišťuje firmě vlastní systém řízení a realizace velkých projektů z oblasti rafinace ropy, chemie, petrochemie nebo energetiky. Svoji obchodní strategii společnost postavila na vhodně se doplňující nabídce z oblasti řízení technologií a výrobních informačních systémů.

Jaderná elektrárna Temelín – ČEZ, a.s.

CEZ Jader el Temelin 16
Efektivní elektrárna musí být provozována bezpečně a v perfektním stavu


S elektřinou vyrobenou v Jaderné elektrárně Temelín by české domácnosti vystačily po celý rok. Elektrárna s největším instalovaným výkonem v Česku pokryje svojí roční produkcí pětinu české spotřeby.

fischer Vyškov, spol. s r.o.

Fischer Vyskov 16
Nový závod zvýší výrobní kapacitu a počet zaměstnanců


Výrobce chemických upevňovacích systémů, ocelových kotev a plastových hmoždinek, německá skupina podniků fischer, rozšiřuje svůj český závod v Ivanovicích na Hané. Do konce roku má být zahájen provoz v nové výrobní hale o rozloze 6500 čtverečních metrů. K současným 300 zaměstnancům potom přibydou nová pracovní místa.

Letiště Praha, a.s.

letiste praha 16
Letiště Václava Havla Praha posiluje bezpečnost a úspěšně se rozvíjí


V posledních deseti letech prošlo Letiště Václava Havla Praha, které provozuje akciová společnost Letiště Praha, jenž je součástí Českého aeroholdingu, významným posunem.

HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

heluz 16
Ročně zpracujeme zhruba milion tun surovin


Ve výrobním programu společnosti HELUZ cihlářský průmysl najdeme tradiční stavební materiál. Dnes už to nejsou jen cihly z pálené hlíny, ale komplexní cihelný stavební systém, se kterým lze postavit celou hrubou stavbu domu. Při výrobě klade vedení firmy velký důraz na výběr kvalitních a cenově dostupných surovin.

Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.

savencia 16
Investície do modernizácie a bezpečnosti sú našou prioritou


Značka Pribina je na českom a slovenskom trhu dobre etablovaná a žiadaná. Nie je to však žiadne prekvapenie – pred tromi rokmi oslávila 90 rokov svojej existencie a jej popularita sa stále drží na popredných priečkach. Firma, ktorá závod v Hesove prevádzkuje, zmenila od začiatku tohto roka názov. Nielen o tom sme však hovorili s priemyselným riaditeľom spoločnosti Petrom Fáberom.

Rieter CZ, s.r.o.

Rieter 16
Nepostradatelná součást švýcarského koncernu Rieter


Společnost Rieter CZ je od privatizace v roce 1994 součástí nadnárodního průmyslového koncernu Rieter se sídlem ve švýcarském Winterthuru, který je významným systémovým dodavatelem strojů pro přádelny.

Povodí Ohře, s.p.

Povodi Ohre 16
Sucho může být nebezpečnější než povodeň


Před 50 lety, přesně 1. července 1966, vznikl státní podnik Povodí Ohře. „Nejen pro nás vodohospodáře, ale celospolečensky se jedná o významné výročí. S odstupem času je možné založení organizací správ povodí hodnotit jako mimořádný čin.

ICOM transport, a.s.

ICOM transport 16
Stáří vozového parku je 2,5 roku, tím je nejnižší v České republice


Společnost ICOM transport se sídlem v Jihlavě působí na českém dopravním trhu již více než 20 let. Autobusová a nákladní doprava, která tvoří majoritní činnost koncernu, se na celkovém obratu koncernu podílí téměř 65 %.

Huisman Konstrukce, s.r.o.

Huisman konstrukce16
Chystáme rozšíření výrobního portfolia i vstup na nové trhy


Celá řada úspěšně realizovaných zakázek, snaha získat nové trhy, rozšířit výrobní sortiment a v neposlední řadě i výsledky v oblasti vývoje nových zařízení. To jsou největší novinky ve společnosti Huisman Konstrukce, která sídlí v Sviadnově u Frýdku-Místku a dosud se zaměřovala hlavně na výrobu ropných vrtných souprav či speciálních námořních jeřábů.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660px

Nenechte si ujít...