1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Pars nova, a.s.

Pars Nova 16
Spojení se značkou Škoda přineslo nové zakázky a investice

Šumperská společnost Pars nova, a.s., je tradiční česká firma, která si vybudovala silné postavení na domácím trhu v oblasti výroby, modernizací a oprav kolejových vozidel. Od roku 2008 je součástí skupiny Škoda Transportation a loni začala ke své prezentaci používat světově proslulou značku okřídleného šípu.

Raben Logistics Czech, s.r.o.

Raben 16
Raben Group se v Česku daří, roste o 10 % ročně

Logistika se za poslední roky proměnila. Zkracuje se doba doručování zásilek a běžná přeprava je obohacována o další specifické služby – například montáže nebo stěhování. Česká republika a Slovensko jsou svojí polohou pro dopravu v Evropě klíčové, a tak není divu, že se zde logistickým firmám daří.

Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i.

Ustav molekul genetiky AVCR 15
Vo fenogenomike chceme byť najlepší

Uplynulý rok sa v Ústave molekulárnej genetiky niesol v znamení sťahovania sa do nových priestorov v rámci projektu BIOCEV. Približne pätina zamestnancov sa presťahovala do obce Vestec neďaleko Prahy.

TVD-Technická výroba, a.s.

TVD Technicka vyroba 16
Specialista na rozvaděčové skříně rozšiřuje výrobu o kovový nábytek

Výrobní areál akciové společnosti TVD-Technická výroba v Rokytnici a v Křekově se dnes rozpíná na ploše více než 20-tisíc m2. Každý den sem přijde do práce kolem 500 lidí, kteří zajišťují výrobu rozvaděčových skříní, výlisků z plastových hmot nebo opracovávají plechy na CNC strojích.

TOS VARNSDORF, a.s.

TOS Varnsdorf 16
Dokončili jsme největší investici do strojního zařízení v historii firmy

TOS VARNSDORF patří k důležitým zaměstnavatelům na severu Čech, ale především k předním celosvětovým výrobcům obráběcích strojů.

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

VS banska TUO 16
Propojuje vzdělávání s průmyslem

Vysoká škola báňská - Technická univerzita v Ostravě (VŠB-TUO) oslaví 168 let své existence. Na sedmi fakultách technického a ekonomického zaměření a v univerzitních studijních programech se dnes vzdělává přes 16-tisíc studentů.

TI GROUP AUTOMOTIVE SYSTEMS, s.r.o.

Vyrábí na první pohled neviditelné, ale důležité součásti vozidel

Společnost TI Group Automotive Systems se sídlem v Jablonci nad Nisou je součástí nadnárodní skupiny TI Automotive, která působí na pěti kontinentech. Nadnárodní skupinu, kterou vlastní jediný majitel s kořeny ve Spojených státech amerických, tvoří několik divizí.

Moravské kovárny, a.s.

Moravske kovarny 16
Kovárenství je těžké řemeslo, které musí člověk milovat

Nadšení pro kovárenskou výrobu se line celým závodem akciové společnosti Moravské kovárny, která má v Jihlavě dlouholetou tradici. Dnes vlastní většinu akcií společnosti rodinný podnik PENN GmbH se sídlem v Krems an der Donau v Rakousku.

Meopta - optika, s.r.o.

meopta 16
Lepší pohled na svět

Příběh společnosti Meopta - optika, s.r.o., je zajímavý už od jejího založení v roce 1933. Tehdy nesla jméno Optikotechna a vyráběla zvětšovací přístroje a objektivy, stejně jako pozorovací a zaměřovací optické přístroje. Od roku 1946 podnik vystupuje jako Meopta a za dobu své existence si na konto připsal řadu úspěchů.

KOVONA SYSTEM, a.s.

Kovona Systems 16
Několik let skokově zvyšuje obrat, výrobu táhne kancelářský nábytek

Akciová společnost KOVONA SYSTEM sídlící v Českém Těšíně je expertem v oblasti velkosériové kovovýroby a také úspěšným příkladem toho, že tradiční obory mohou uspět i v moderní době. Firma, která se dnes orientuje na globální trh, staví na základech položených před více než sto lety.

I&C Energo, a.s.

I a C Energo 16
S novým majitelem se dlouhodobé vize firmy nemění

Ačkoli se na první pohled může zdát, že akciová společnost OT Energy Services prošla v posledních týdnech zásadními změnami, pro zákazníky firmy se de facto nic nezměnilo.

HP-Pelzer, s.r.o.

HP PELZER 17
Nový výrobní závod v Bratislavě bude pokrývat dodávkami i Maďarsko

Výroba automobilů nejen v posledních měsících roste a tak se daří i dodavatelům z oblasti automotive. Ačkoli česká pobočka výrobce a dodavatel textilních obložení, interiérových koberců, izolačních materiálů, obložení zavazadlového prostoru a další akustické i tepelné izolace už loni vykázala stabilní obrat na úrovni 5,5 miliardy korun, v rámci celosvětového holdingu došlo k nárůstu.

BEL Sýry Česko, a.s.

Bel syry 16
Lidé si oblíbili inovativní Veselou krávu i tradiční Želetavu

Sýry Želetava, Veselá kráva nebo Smetanito zaujímají přední postavení mezi mléčnými výrobky na českém trhu. Historie výroby sýrů v městysu Želetava sahá až do roku 1902, kde pod stejnojmennou značkou vznikají tavené sýry vyráběné z kvalitních surovin podle osvědčených receptur.

Alca plast, s.r.o.

alca plast 16
Sanitární technika musí být nejen funkční, ale i zajímavá na pohled

Už 18 let působí na trhu sanitární techniky a podařilo se jí získat přední postavení na trhu ve střední a východní Evropě. Přitom je společnost Alca plast rodinnou firmou, kterou nezměrnou pílí a pracovitostí vybudovala Ing. Radka Prokopová společně se svým manželem skutečně od píky.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660px

Nenechte si ujít...