1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

BEL Sýry Česko, a.s.

Bel syry 16
Lidé si oblíbili inovativní Veselou krávu i tradiční Želetavu

Sýry Želetava, Veselá kráva nebo Smetanito zaujímají přední postavení mezi mléčnými výrobky na českém trhu. Historie výroby sýrů v městysu Želetava sahá až do roku 1902, kde pod stejnojmennou značkou vznikají tavené sýry vyráběné z kvalitních surovin podle osvědčených receptur.

Alca plast, s.r.o.

alca plast 16
Sanitární technika musí být nejen funkční, ale i zajímavá na pohled

Už 18 let působí na trhu sanitární techniky a podařilo se jí získat přední postavení na trhu ve střední a východní Evropě. Přitom je společnost Alca plast rodinnou firmou, kterou nezměrnou pílí a pracovitostí vybudovala Ing. Radka Prokopová společně se svým manželem skutečně od píky.

GOLDBECK Prefabeton, s.r.o.

Goldbeck 16
Lídr v železobetonových konstrukcích inovuje a roste

Z rozsáhlého areálu společnosti GOLDBECK Prefabeton, s.r.o., ve Vrdech u Čáslavi putují železobetonové konstrukční prvky na stavby velkých hal, logistických center, rodinných a bytových domů. Více než polovina výrobků směřuje do zahraničí.

GJW Praha, spol. s r.o.

GJW Praha 16
Koleje stavíme tak, abychom na ně mohli být pyšní

Na strategickém místě těsně u železničních kolejí v pražském Hloubětíně se rozkládá sídlo společnosti GJW Praha, spol. s r.o., která už 25 let přikládá ruku k dílu při výstavbě nebo modernizaci železnic. Obnova železničních tratí je v České republice stále aktuální téma.

Fakultní nemocnice v Motole

Fakultni nemocnice v Motole 16
Ideou je poskytovat komplexní a kompletní péči

Fakultní nemocnice v Motole dnes patří mezi nejvýznamnější zdravotnické instituce v České republice. Na první příčky mezi nemocnicemi se řadí hned z několika důvodů.

KOVOLIS HEDVIKOV, a.s.

Kovolis Hedvikov 16
Slaví 200 let od prvního odlitku


Už dvě století se v Hedvičině údolí u Třemošnice vyrábějí odlitky, z toho 75 let tlakovým litím, které jsou určené převážně pro automobilový průmysl. Ten se po útlumu, kterým s ohledem na ekonomickou recesi prošel, vyšvihl do závratných výšin.

Emerson Network Power

Knurr Emerson 16
Od tradičních rozvodných skříní k inteligentním zásuvkám (Power Distribution Units)

Závod společnosti Emerson Network Power, ve kterém se už více než dvacet let vyrábějí komponenty a serverové nebo LAN skříně pro dátová centra, začínal ve skromných podmínkách. Firma se ale postupně rozrůstala a doplňovala nejen výrobní technologie, ale i produktové portfolio, ve kterém se v současné době stále více prosazují inteligentní zásuvky.

WAVIN Ekoplastik, s.r.o.

Wavin Ekoplastik 16
Aby voda tekla hospodárně, bezpečně a tiše


Ať už se podíváte na bytový komplex, nákupní centrum, nebo kancelářské či průmyslové budovy, do všech těchto objektů je potřeba přivést pitnou vodu. K bezpečné přepravě vody z venkovního potrubí až k armaturám mohou posloužit například plastové potrubní systémy, které v Kostelci nad Labem vyrábí už od roku 1990 společnost Wavin Ekoplastik.

UNIS, a.s.

Generální projektant a dodavatel investičních celků

Dodávky investičních celků na klíč dnes tvoří hlavní těžiště činnosti akciové společnosti UNIS. Stabilitu a růst zajišťuje firmě vlastní systém řízení a realizace velkých projektů z oblasti rafinace ropy, chemie, petrochemie nebo energetiky. Svoji obchodní strategii společnost postavila na vhodně se doplňující nabídce z oblasti řízení technologií a výrobních informačních systémů.

Jaderná elektrárna Temelín – ČEZ, a.s.

CEZ Jader el Temelin 16
Efektivní elektrárna musí být provozována bezpečně a v perfektním stavu


S elektřinou vyrobenou v Jaderné elektrárně Temelín by české domácnosti vystačily po celý rok. Elektrárna s největším instalovaným výkonem v Česku pokryje svojí roční produkcí pětinu české spotřeby.

fischer Vyškov, spol. s r.o.

Fischer Vyskov 16
Nový závod zvýší výrobní kapacitu a počet zaměstnanců


Výrobce chemických upevňovacích systémů, ocelových kotev a plastových hmoždinek, německá skupina podniků fischer, rozšiřuje svůj český závod v Ivanovicích na Hané. Do konce roku má být zahájen provoz v nové výrobní hale o rozloze 6500 čtverečních metrů. K současným 300 zaměstnancům potom přibydou nová pracovní místa.

Letiště Praha, a.s.

letiste praha 16
Letiště Václava Havla Praha posiluje bezpečnost a úspěšně se rozvíjí


V posledních deseti letech prošlo Letiště Václava Havla Praha, které provozuje akciová společnost Letiště Praha, jenž je součástí Českého aeroholdingu, významným posunem.

HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

heluz 16
Ročně zpracujeme zhruba milion tun surovin


Ve výrobním programu společnosti HELUZ cihlářský průmysl najdeme tradiční stavební materiál. Dnes už to nejsou jen cihly z pálené hlíny, ale komplexní cihelný stavební systém, se kterým lze postavit celou hrubou stavbu domu. Při výrobě klade vedení firmy velký důraz na výběr kvalitních a cenově dostupných surovin.

Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.

savencia 16
Investície do modernizácie a bezpečnosti sú našou prioritou


Značka Pribina je na českom a slovenskom trhu dobre etablovaná a žiadaná. Nie je to však žiadne prekvapenie – pred tromi rokmi oslávila 90 rokov svojej existencie a jej popularita sa stále drží na popredných priečkach. Firma, ktorá závod v Hesove prevádzkuje, zmenila od začiatku tohto roka názov. Nielen o tom sme však hovorili s priemyselným riaditeľom spoločnosti Petrom Fáberom.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...