1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ABB koupila společnost B&R

abb logo1
ABB oznámila, že dokončila převzetí společnosti B&R (Bernecker + Rainer Industrie-Elektronik GmbH), která je největším nezávislým dodavatelem řešení pro automatizaci strojů a výrobních závodů.

Největší neutronový zdroj na světě využije český patent. Třebíčská NUVIA podepsala další smlouvu za 100 milionů korun Třebíč 15. srpna 2017

Nuvia
Společnost NUVIA uspěla v dalším výběrovém řízení na výstavbu nejvýkonnějšího neutronového zdroje na světě ve švédském Lundu.

Siemens představil prototyp velkokapacitních příměstských jednotek pro Rhein-Ruhr Express

siemens rrx
Společnost Siemens představila v polovině července první vyrobené vozidlo pro projekt RRX (Rhein-Ruhr Express).

Siemens se spojí s MRX Technologies – poskytovatelem monitorovacích systémů kolejových vozidel a železniční infrastruktury

Siemens
Společnost Siemens převezme skupinu MRX Technologies a rozšíří tak svoje portfolio v oblasti prediktivní údržby založené na digitalizaci.

Jubilejní 500. elektrická lokomotiva Vectron putuje k ELL a bude vozit vlaky Českých drah

siemens lokomotiva
Rakouská leasingová společnost European Locomotive Leasing (ELL) rozšiřuje svoji flotilu o dalších osm lokomotiv Vectron společnosti Siemens.

Širokorozchodné elektrické lokomotivy Vectron získaly schválení ve Finsku

vectron
Střídavé elektrické vysoce výkonné lokomotivy Vectron (AC), které si pořídil finský národní železniční dopravce VR Group, získaly od finského drážního úřadu Trafi schválení pro provoz ve Finsku.

Švýcarská společnost Hupac objednala osm vícesystémových lokomotiv Vectron od společnosti Siemens

Siemens
Švýcarská společnost pro kombinovanou dopravu, Hupac, si objednala osm interoperabilních, vysoce výkonných elektrických lokomotiv Vectron MS od společnosti Siemens.

Český Siemens dodá největší bateriový akumulační systém v České republice

Siemens
Bateriový akumulační systém SIESTORAGE o kapacitě 1 MWh bude nainstalován v areálu rozvodny 110/22 kV Mydlovary v Jihočeském kraji, nedaleko Hluboké nad Vltavou.

Český Siemens otevírá novou konstrukční kancelář pro vývoj kolejových vozidel v Plzni

Siemens
Společnost Siemens ČR otevírá od 1. června v Plzni novou konstrukční kancelář Engineeringu divize Mobility pro vývoj kolejových vozidel. Rozšíří tak své pobočky Engineeringu, které nyní působí v Praze a Ostravě.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...