1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ABB pokračující růst

ABB Building
„Pokračujeme v tvorbě růstové dynamiky ve všech regionech. Ve třetím čtvrtletí vzrostl celkový příjem zakázek o 5 % a tržby o 3 % a pokračujeme v transformaci obchodního modelu v divizi Energetika,“ uvedl generální ředitel Ulrich Spiesshofer.

Prodeje Hyundai v říjnu meziročně vzrostly o 5,3 %

hyundai motor
Hyundai prodal na českém trhu od začátku roku 17 963 vozů. Oproti loňsku je to nárůst o 5,3 %. Jen v říjnu to pak bylo 2 154 vozů.

Úspěšný příběh: Výroba vozů ŠKODA vzrostla od roku 1991 sedminásobně

Skoda logo2
A vůbec poprvé v historii bylo tohoto milníku dosaženo již v říjnu. Největší podíl na tomto úspěchu mají modely ŠKODA FABIA, OCTAVIA a SUPERB. I velké SUV ŠKODA KODIAQ předznamenává další růst pro rok 2017.

Jindřichohradecká biomasa se po ozdravné kúře za 30 milionů vrací silnější a ekologičtější

CEZ logo
Po 9 letech intenzivního provozu prošla generální opravou část technologie na spalování čisté biomasy v Energetickém centru Jindřichův Hradec.

Prodeje Hyundai na evropském trhu rostou již třetí rok po sobě

Hyundai Logo
Ve srovnání s loňskem navýšila automobilka Hyundai své prodeje během prvních devíti měsíců letošního roku v Evropě o 3 %.

innogy se stala jediným vlastníkem projektu velké větrné elektrárny Triton Knoll ve Velké Británii

Innogy rwe
Společnosti innogy a Statkraft uzavřely dohodu o prodeji 50% podílu v projektu mořské větrné elektrárny Triton Knoll u břehů Velké Británie. Po akvizici podílu společnosti Statkraft se innogy stala jeho jediným vlastníkem.

Hyundai meziročně navýšil prodeje o téměř 6 %

Hyundai Logo
Automobilka Hyundai prodala na českém trhu za první tři čtvrtletí již 15 809 vozů, což je oproti stejnému období loňského roku nárůst o 5,9 %. V září dosáhla 8,8% podílu na trhu, když u nás prodala 1 683 automobilů.

Prémiové Gran Turismo Kia Stinger vstupuje na český trh

Kia Stinger foto 2
Praha – Společnost KIA MOTORS CZECH (KMCz) uvádí na český trh svoji novou vlajkovou loď, dlouho očekávaný fastback Kia Stinger.

ŠKODA AUTO v září pokračovala v celosvětovém růstu

skoda rapid
ŠKODA AUTO pokračuje v celosvětovém růstu: s 112 900 vozy dodanými zákazníkům na celém světě docílila automobilka v září nejlepšího měsíčního výsledku ve své 122leté historii (září 2016: 107 100 vozů; +5,4 %).

PŘEDPLAŤTE SI

220x660px

Nenechte si ujít...