1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Nošovický závod Hyundai vyrobil v roce 2018 přes 340 tisíc vozů

Hyundai Logo
V roce 2018 se v nošovickém závodě Hyundai Motor Manufacturing Czech vyrobilo celkem 340 300 aut, což bylo o 3,1 % více, než předpokládal původní plán (330 000 vozů).

Síť dobíjecích stanic pro elektromobily PREpoint výhradně s elektřinou z obnovitelných zdrojů

elektromobil nabijanie
Praha - Pražská energetika, a. s., (dále jen PRE) letos uzavírá první desetiletí aktivit na poli elektromobility. Jako jeden z průkopníků tohoto alternativního způsobu dopravy provozuje síť veřejných dobíjecích stanic, s názvem PREpoint.

V Plzni skončila rozsáhlá oprava hlavního nádraží

Railway 1
Po více než dvou letech skončila oprava hlavního nádraží v Plzni. Na stavbě spolupracovaly společnosti OHL ŽS a Metrostav. Plzeňské hlavní nádraží prochází dlouhodobou rekonstrukcí, rozdělenou do několika fází.

Letiště Praha bude spolupracovat s letištěm v Atlantě, společně chtějí také jednat s dopravci o přímém spojení

Airport 1
Letiště Praha bude jako první letiště v Evropě spolupracovat s Mezinárodním letištěm Hartsfield-Jackson v Atlantě (Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport), které ročně odbaví nejvíce cestujících na světě.

Plzeň nasadí trolejbusy nové generace. Zlepší provoz na dvou nejvytíženějších linkách.

bus public
Rok 2019 se zapíše jako další milník na cestě Plzně za atraktivní a ekologickou dopravou. Plzeňské městské dopravní podniky, a.s., (dále jen PMDP) pořídily sedm nových kloubových trolejbusů nové generace za více než 116 mil. Kč.

ČEPS v loňském roce hospodařila se ziskem 3,3 miliardy, na rozvoj soustavy vynaložila 3,8 miliardy

electricity pylon 3
Akciová společnost ČEPS dosáhla v loňském roce zisku 3,306 mld. Kč před zdaněním, což je ve srovnání s rokem 2017 nárůst o 409,5 mil Kč.

Unipetrol snižuje emise z teplárny v Litvínově a splní tak nové, zpřísněné emisní limity EU

unipetrol logo
Litvínov – Rafinérská a petrochemická skupina Unipetrol pokračuje v modernizaci svých energetických zařízení a minimalizaci jejich vlivu na životní prostředí.

Měření výroby a vlastní spotřeby elektrické energie JE Dukovany

nuklearna elektraren
Na základě vítězství ve výběrovém řízení realizujeme na JE Dukovany zakázku „4650 – Měření výroby a vlastní spotřeby elektrické energie JE Dukovany“.

Crossway Natural Power pro Francii

iveco logo
Dohoda o podpoře energetické transformace mezi DPVA, společností IVECO BUS a dopravní společností Beltrame Group byla podepsána za přítomnosti řady významných místních a regionálních politických představitelů

PŘEDPLAŤTE SI

banner 220x660

Nenechte si ujít...