1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

ELO SYS 2018

Už tradične sa v rámci odborného sprievodného programu bude dňa 22. 5. 2018 konať 14.ročník Seminára   znalcov   v  odbore   elektrotechnika. 

Hyundai i10 je nejlépe hodnoceným vozem roku

hyunday i 10
Titul ‘Nejlépe hodnocený vůz roku‘ (The Most Highly Rated Car of the Year) byl v soutěži Honest John Awards udělen modelu Hyundai i10 na základě zkušeností uživatelů portálu HonestJohn.co.uk.

V kondici pro budoucnost: Kia o krok napřed s přestavbou modelů na novou emisní normu Euro 6d-Temp

KIA logo big
Praha – Na cestě ke spalovacím motorům s nízkými emisemi činí Kia velký krok směrem do budoucnosti.

AWT rozšiřuje síť terminálů kombinované dopravy

awt locomotive
Mezinárodní dopravní skupina AWT, člen skupiny PKP CARGO, která vlastní terminál kombinované dopravy v Paskově, začala na jižní Moravě provozovat nové intermodální překladiště Terminál Zaječí.

Skupina České dráhy loni hospodařila se ziskem 984 milionů korun, v plusu byla i osobní doprava

ceske drahy logo
Bezmála miliardový zisk vykázala v loňském roce Skupina České dráhy. V černých číslech skončila podle Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) nákladní i osobní doprava.

Emilio Herrera nově jmenován na pozici COO společnosti Kia Motors Europe

KIA logo big
Praha – Nově jmenovaný COO pan Emilio Herrera, v této funkci nahradí Michaela Coleho, který se ujme vyšší funkce v rámci globální organizační struktury Kia Motors.

Skupina ČEZ získala ve Francii povolení pro výstavbu a provoz větrných elektráren o výkonu 42,4 MW. První se začne stavět již na přelomu roku.

windfarm nemecko
Výstavba první pevninské větrné farmy Skupiny ČEZ ve Francii bude zahájena na přelomu let 2018/19. ČEZ v současné době vlastní nezbytná povolení pro projekty ve čtveřici lokalit o celkovém instalovaném výkonu 42,4 MW.

Desítky miliónů do rekonstrukce potrubí v Temelíně

Nuclear Energy Plant
Padesát miliónů korun letos investuje ČEZ do rekonstrukce potrubí v areálu Jaderné elektrárny Temelín. Energetici se zaměří především na část trasy mezi strojovnou druhého bloku a chladicími věžemi.

KIA v březnu prodala nejvíce vozů za 9 let a zároveň zaznamenala nejlepší začátek roku ve své historii

KIA logo big
Praha – Společnost KIA MOTORS CZECH prodala v prvním čtvrtletí roku 2018 celkem 2 590 vozů a zaznamenala tak nejúspěšnější začátek roku ve své historii.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660px

Nenechte si ujít...