1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Jubilejní 500. elektrická lokomotiva Vectron putuje k ELL a bude vozit vlaky Českých drah

siemens lokomotiva
Rakouská leasingová společnost European Locomotive Leasing (ELL) rozšiřuje svoji flotilu o dalších osm lokomotiv Vectron společnosti Siemens.

Rodina Optima je kompletní, na český trh vstupuje Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid

KIA logo big
Praha – Společnost KIA MOTORS CZECH uvádí na český trh nový model Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid, který završuje modelovou ofenzivu rodiny vozů Optima.

Červen byl pro Hyundai nejlepším měsícem v historii

Hyundai Logo
Nejlepší měsíc v historii z hlediska obchodních výsledků na českém trhu má za sebou automobilka Hyundai. V šestém měsíci roku prodala 2 452 vozů, což představuje 8% nárůst oproti červnu 2016.

Technologie Eaton pomáhá automatizovat vrtání 250 000 otvorů v tunelech Crossrail.

EATON
Praha - Společnost ATP Hydraulik AG (dále označovaná jako ATP) navrhuje a vyrábí hydraulické systémy a mechatronická řešení kombinovaná s automatizací.

Skupina ČEZ vstupuje na německý trh ESCO služeb. Kupuje společnost Elevion od DPE Deutsche Private Equity

elevion 1
Elevion je předním poskytovatelem komplexních technických řešení a zavedenou značkou na německém ESCO trhu. Společnost Elevion poskytuje energetické služby velkým průmyslovým a stavebním podnikům, městům a samosprávám.

Širokorozchodné elektrické lokomotivy Vectron získaly schválení ve Finsku

vectron
Střídavé elektrické vysoce výkonné lokomotivy Vectron (AC), které si pořídil finský národní železniční dopravce VR Group, získaly od finského drážního úřadu Trafi schválení pro provoz ve Finsku.

TATRA v roce 2016 zvýšila tržby, zisk, výrobu i počet zaměstnanců

 

 

 

 

tatra logo
TATRA TRUCKS zvýšila v roce 2016 meziročně tržby o 22 procent na 5,4 miliardy Kč, zisk stoupl meziročně o 15 procent na 482 miliónů Kč. Zvýšil se i počet zaměstnanců, a to ze 1462 na 1658.

Změna v představenstvu společnosti ŠKODA AUTO

Skoda logo2
Mladá Boleslav – S účinností od 1. září 2017 převezme Alain Favey (50) v představenstvu společnosti ŠKODA AUTO zodpovědnost za oblast prodeje a marketingu.

Švýcarská společnost Hupac objednala osm vícesystémových lokomotiv Vectron od společnosti Siemens

Siemens
Švýcarská společnost pro kombinovanou dopravu, Hupac, si objednala osm interoperabilních, vysoce výkonných elektrických lokomotiv Vectron MS od společnosti Siemens.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660px

Nenechte si ujít...