1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Kopřivnická TATRA TRUCKS má za sebou rok plný novinek a nových projektů

tatra logo
Rok 2018 začal pro kopřivnickou společnost TATRA TRUCKS dobrou zprávou.

Stavba D11 byla zahájena v loňském roce, Eurovia chce na stavbu více peněz

road construction 3
Sdružení firem pod vedením společnosti Eurovia požaduje po ŘSD za stavbu D11 v úseku Hradec Králové – Smiřice více peněz než vysoutěžilo.

Změny ve společnosti ČD Logistics

CD cargo logo
V loňském roce se ČD Cargo stalo stoprocentním vlastníkem společnosti ČD Logistics, jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů spedičních služeb na českém trhu. Letošní leden pak přinesl další dvě významné změny.

Rekordní počet vyrobených vozů ŠKODA v ČR v roce 2018

skoda yeti
ŠKODA AUTO vyrobila v roce 2018 v České republice více vozidel, než kdykoli předtím ve své 124leté historii. Z výrobních linek závodů v Mladé Boleslavi a Kvasinách sjelo celkem 886 100 vozů.

Kovárna VIVA rozšiřuje robotizaci výroby, spouští novou automatizovanou linku

kovarna viva
Další krok k rozšíření robotizace udělala zlínská Kovárna VIVA instalací linky se dvěma novými roboty. Od roku 2011, kdy zde byl do výroby pořízen vůbec první robot, už dosáhl jejich počet čísla dvacet.

Neuraxpharm získava Farmax a rozširuje tak svoje celoeurópske pôsobenie o krajiny strednej a východnej Európy

farmaceutika2
Praha - Neuraxpharm Group, popredná európska špecializovaná farmaceutická spoločnosť zameraná na liečbu porúch centrálnej nervovej sústavy (CNS),

Logistické centrum Raben v CTPark Prague East je nejlepší v zemi, vyhrálo Best Warehouse Development v CIJ Awards Czech Republic 2018

Raben 16
Developer CTP Invest získal za logistické centrum pro společnost Raben Logistics Czech v CTPark Prague East ocenění Best Warehouse Development v letošních CIJ Awards Czech Republic.

Flotila Vectronů ČD Cargo je kompletní

CD cargo logo
V úterý 29. ledna 2019 převzalo ČD Cargo od zástupců společnosti Siemens poslední tři lokomotivy řady 383. Předávka se uskutečnila v areálu SOKV Ústí nad Labem.

Aero Vodochody slaví 100 let

aero vodochody logo
Historie Aera začala zapsáním do obchodního rejstříku 25. února 1919, jen několik měsíců po vzniku samostatného Československa. Během deseti dekád vyrobilo Aero kolem 11 tisíc letadel.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660 sk

Nenechte si ujít...