1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Möbelix umístí nový sklad a výdejní místo do P3 Olomouc

vyrobna hala
Praha – Průmyslový park P3 Olomouc vítá nového nájemce – sklad a výdejnu zboží zde zřídí rakouský prodejce nábytku Möbelix. Nejde o první spolupráci s developerem P3, mateřská firma si již pronajímá sklad v P3 Bratislava a P3 Gottfrieding.

Unipetrol ve třetím čtvrtletí vykázal 1,3 miliardy Kč čistého zisku

slovnaft refinery
Praha – Rafinérská a petrochemická skupina Unipetrol zveřejnila hospodářské výsledky za třetí čtvrtletí roku 2018

Komunikace do průmyslové zóny ve Vrchlabí otevřena

road construction 3
Ve Vrchlabí byla 6. září 2018 slavnostně otevřena zrekonstruovaná silnice III/32551 sloužící jako přístupová komunikace do místní průmyslové zóny. Téměř tříkilometrový úsek vedoucí Dělnickou ulicí vyšel na 62 milionů korun.

Teplárny Brno zabezpečují městu ekologické teplo

Teplaren4
Umíme ovlivnit kvalitu ovzduší v Brně? To bylo téma dnešního diskusního fóra pořádaného Magistrátem města Brna, na kterém se sešli zástupci odboru životního prostředí, Krajského úřadu, městských částí i městských společností a odborníci z oblasti životního prostředí.

ŠKODA ELECTRIC dodáva trolejbusy do Bulharska

Skoda Plzen
Do bulharského města Pleven zamířilo celkem čtrnáct nových trolejbusů, na jejichž výrobě se významně podílí plzeňská Škoda Electric.

ČD Cargo se podílí na výstavbě nové železniční tratě

CD cargo logo
Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) zahájila v Praze stavbu nového železničního koridoru mezi Hostivaří a Vršovicemi. Výstavba první tuzemské čtyřkolejné trati potrvá do roku 2021.

Společnosti TATRA TRUCKS se daří u českých silničářů

tatra logo
Automobilka TATRA TRUCKS slaví velké úspěchy u Správy a údržby silnic v Pardubickém a Jihočeském kraji. Ve spolupráci se SÚS Pardubického kraje pořádala TATRA TRUCKS v kraji první ročník Cestářského rodea, který měl pozitivní ohlasy.

Letiště Václava Havla Praha uvedlo do zkušebního provozu nové stání pro dálková letadla

Airport 1
Letiště Václava Havla Praha pokračuje v realizaci svých krátkodobých rozvojových plánů a do zkušebního provozu uvádí nové letadlové stání s novou odletovou čekárnou.

Linkcity a Cromwell dokončili první společný projekt: LiNK Hradec Králové

Logistic Park2
LiNK Hradec Králové, první z řady plánovaných průmyslových a logistických projektů společností Linkcity Czech Republic a Cromwell Property Group, spouští pouhých 8 měsíců od zahájení stavebních prací svůj provoz.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...