1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Budějovický Budvar slavnostně otevřel nové logistické centrum

České Budějovice - 5. října 2018 bylo slavnostně otevřeno nové logistické centrum Budějovického Budvaru na Kněžskodvorské ulici v Českých Budějovicích.

Vodní nádrž Šance po rekonstrukci udrží až desetitisíciletou vodu

ohl zs logo
Po třech letech skončila rozsáhlá rekonstrukce vodní nádrže Šance v Moravskoslezském kraji. Od vybudování přehrady v roce 1969 šlo o první takto velkou a rozsáhlou rekonstrukci za zhruba 440 milionů korun.

Letiště Praha pokořilo další rekord: dosáhlo hranice 16 milionů odbavených cestujících za rok

Airport 1
Včera ve večerních hodinách padl na Letišti Václava Havla Praha potřetí za sebou historický rekord, když počet odbavených cestujících v rámci jednoho kalendářního roku dosáhl hranice 16 milionů.

Nová výroba kojeneckých výživ v Podivíně

Hame logo
Vůbec  poprvé jsme v našem závodě v jihomoravském Podivíně představili moderní plně automatizovanou linku na výrobu kojeneckých výživ v praktických obalech.

Plzeň získá nejnovější tramvaje ze Škody Transportation

tram
Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP) nakoupí až dvacet dva nejmodernějších tramvají. Nízkopodlažní velkokapacitní tramvaje ForCity Smart dodá ze svého plzeňského koncernu společnost Škoda Transportation.

ČEPS zahájila výstavbu zaústění doposud nejdelšího vedení zvn

CEPS logo
Společnost ČEPS zahájila výstavbu zaústění doposud nejdelšího vedení zvn v ČR linky V413 (Řeporyje – Prosenice) do rozvodny Mírovka u Havlíčkova Brodu.

Spolana obhájila ekologickou certifikaci

skumavky
Neratovice – Spolana, tradiční petrochemický výrobce patřící do skupiny Unipetrol a jediný výrobce PVC a kaprolaktamu v České republice, obhájila v uplynulých dnech již podeváté celosvětovou environmentální certifikaci Responsible Care.

Ostravský oblastní vodovod: 60 let spolehlivých dodávek pitné vody

water tap 2
Ostrava – Před šedesáti lety byl zahájen provoz první části páteřního výrobního a distribučního systému pro zásobování regionu pitnou vodou. Do rozrůstající se Ostravy a dalších průmyslových měst kraje bylo potřeba dopravit dostatečné množství pitné vody v odpovídající kvalitě.

ABB získala zakázku za 40 milionů USD na ekologickou rozvodnu v Německu

ABB Building
Společnost ABB získala od německého provozovatele elektrické přenosové soustavy TransnetBW zakázku v hodnotě přibližně 40 miliónů USD na modernizaci rozvodny velmi vysokého napětí v Obermooweileru, ve spolkové zemi Bádensko-Würtembersko.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...