1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Společnost Orco výrazně zvýšila kapitál, získala 59 milionů eur

orco group logo
Lucemburk/Praha - Česko-lucemburská developerská společnost Orco Property Group vydala v pondělí 200 milionů akcií, a zvýšila tím svůj akciový kapitál na téměř trojnásobek.

Povodí Moravy bude prosazovat stavbu tří nových nádrží

water energy
Brno - Vedení státního podniku Povodí Moravy bude prosazovat vybudování tří nových nádrží, v Teplicích nad Bečvou na Přerovsku, v Hanušovicích na Šumpersku na řece Moravě a ve Vlachovicích na Zlínsku v povodí Vláry.

Největší divizi stavební firmy Hochtief CZ nově řídí Marek Čepela

hochtief1
Praha - Novým ředitelem divize Pozemní stavby Čechy společnosti Hochtief CZ byl k 1. říjnu jmenován Marek Čepela (40). Ve funkci nahradil Ivana Havla, který ze společnosti po osmi letech odchází.

Výstavba letištního terminálu v Pardubicích se zdrží

steel construction
Pardubice - Výstavba nového letištního terminálu v Pardubicích se o nějaký čas zdrží. Stavební firmy nabízely vyšší cenu, než letiště očekávalo. Práce původně měly začít na podzim.

Stavební výroba v Libereckém kraji dál klesá

Zeriav1
Liberec - Stavební výroba v Libereckém kraji dál klesá. V první polovině letošního roku odvedli stavbaři navzdory příznivému počasí na začátku roku práci jen za 1,299 miliardy korun.

Metrostav při stavbě tunelu na Islandu použil novou razicí metodu

metrostav logo
Praha - Stavební společnost Metrostav při stavbě silničního tunelu na Islandu za 1,5 miliardy korun zkouší novou razicí metodu původem z Rakouska.

Výstavba skladů a hal bude letos rekordní, odhadují odborníci

vyrobna hala
Praha - Skladových a průmyslových hal letos v ČR přibylo 271.200 metrů čtverečních, což je meziroční nárůst o 17 procent.

Stavebnictví hradeckého kraje po dvou letech pádu vykázalo růst

Zeriav1
Hradec Králové - Stavebnictví Královéhradeckého kraje po dvou letech trvalého poklesu vykázalo v prvním pololetí letošního roku opět růst.

Stavba druhé části obchvatu Znojma pravděpodobně začne příští rok

road construction 3
Znojmo - Stavba druhé části obchvatu Znojma pravděpodobně začne příští rok.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660px

Nenechte si ujít...