1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Skupina ČEZ vydělala v prvním pololetí téměř 17 miliard korun

CEZ logo
Čistý zisk Skupiny ČEZ meziročně vzrostl o 21 % na 16,7 mld. Kč, zejména díky úspěšnému prodeji akcií MOL a prodeji nemovitostí v Praze. Provozní zisk před odpisy (EBITDA) dosáhl 31,3 mld. Kč.

Skupina ČEZ vstupuje na německý trh ESCO služeb. Kupuje společnost Elevion od DPE Deutsche Private Equity

elevion 1
Elevion je předním poskytovatelem komplexních technických řešení a zavedenou značkou na německém ESCO trhu. Společnost Elevion poskytuje energetické služby velkým průmyslovým a stavebním podnikům, městům a samosprávám.

ČEZ ESCO bude instalovat FVE elektrárny a další decentralizovaná řešení i v bytových domech

solar panels2
Nová dceřiná společnost ČEZ Bytové domy bude pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek dodávat komplexní energetická řešení na klíč.

ČEZ ESCO získala zakázku na stavbě závodu Jaguar Land Rover za 200 milionů korun, zabezpečí výměnu vzduchu v kilometrové hale

az klima logo
AZ KLIMA, dceřiná společnost ČEZ ESCO, navrhla a instaluje vzduchotechniku pro montážní halu vznikajícího automobilového závodu Jaguar Land Rover u Nitry.

Skupina ČEZ vstupuje do francouzské větrné energetiky

wind turbine
Prostřednictvím akvizice 9 větrných farem získaných od renomované developerské společnosti ABO Wind vstoupila Skupina ČEZ na francouzský trh obnovitelných zdrojů.

innogy vytvoří na Zlínsku další pracovní příležitosti

Innogy rwe
innogy jakožto lídr na trhu se zemním plynem a úspěšný hráč na trhu s elektřinou investuje desítky milionů korun do zlepšování péče o zákazníky.

ČEZ zřizuje novou divizi jaderná energetika. Povede ji Bohdan Zronek

CEZ logo
Vedení Skupiny ČEZ rozhodlo o vzniku nové divize jaderná energetika s platností od 1. června 2017. K témuž datu dojde ke změně současné divize výroba na divizi klasická energetika.

EP ENERGY TRADING, a.s. pokračuje v nákupu menších společností

electicity pylon 2
Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. uzavřela se společností Central Energy, s.r.o., smlouvu o prodeji části závodu. Jedná se asi o 530 odběrných míst z řad domácností i firem.

ČEZ skrze INVEN CAPITAL investuje do unikátního řešení, které propojuje datová centra a teplárenství

CEZ logo
INVEN CAPITAL se stal akcionářem drážďanské společnosti Cloud & Heat Technologies, která přináší unikátní řešení využívající teplo ze serverů k vytápění a ohřevu vody pro komerční prostory.

PŘEDPLAŤTE SI

banner 220x660

Nenechte si ujít...