1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Nové vedení z Olomouce do Bohuňovic zvýší spolehlivost dodávek elektřiny

CEZ logo
Společnost ČEZ Distribuce dokončila na přelomu roku kompletní obnovu šestikilometrového úseku vedení vysokého napětí na Olomoucku.

O společnost OKD projevili zájem další investoři

okd mine logo
KARVINÁ - Představenstvo OKD, a.s. na základě deklarovaného zájmu a obdržené indikativní nabídky dnes rozhodlo o zařazení nových zájemců do probíhajícího nabídkového procesu na prodej těžařské firmy.

Elektromobilita ČEZ zrychlí dobíjení na 45 stanicích

elektromobil nabijanie
Praha – Celá síť 45 veřejných stanic tzv. normálního dobíjení provozovaných projektem Elektromobilita ČEZ obslouží více zákazníků.

Letos innogy významně rozšíří síť CNG plniček a pokrytí ČR

Innogy rwe
Energetická skupina innogy jako jeden z lídrů na trhu se stlačeným zemním plynem (CNG) plánuje v letošním roce otevřít pro motoristy deset nových plnicích stanic CNG.

Vodní elektrárna Střekov vyrobila vloni téměř 90 GWh ekologicky čisté energie

CEZ logo
Vodní elektrárna Střekov dodala v roce 2016 pomocí trojice vertikálních Kaplanových turbín do rozvodné sítě 89 658 620 kWh ekologicky čisté energie.

Doosan Škoda Power dobývá Jordánsko

Skoda Plzen
Doosan Škoda Power získala již druhý projekt v Jordánském království. V rámci čtvrté etapy výstavby paroplynové elektrárny Samra rozšíří stávající plynový cyklus o parní část.

Nové české PST transformátory regulují toky elektrické energie z Německa

CEPS logo
Provozovatel české přenosové soustavy, společnost ČEPS, uvedl v rozvodně Hradec u Kadaně do provozu dva ze čtyř PST transformátorů (Phase Shifting Transformers).

Praha letos investuje do vodohospodářského majetku přes 4 miliardy korun

water tap 2
Hlavní město Praha bude prostřednictvím Pražské vodohospodářské společnosti a.s. (PVS) v letošním roce do rekonstrukcí vodovodní a stokové sítě investovat téměř 1,5 miliardy korun.

ŠKODA PRAHA vybrala společnost GE jako partnera pro další spolupráci v Černé Hoře

CEZ worker
Podepsaná smlouva o strategickém partnerství vymezuje podmínky spolupráce na projektu výstavby na klíč uhelné elektrárny TPP Pljevlja II v Černé Hoře.

PŘEDPLAŤTE SI

banner 220x660

Nenechte si ujít...