1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

LIBERTY Steel Group má nového globálního generálního ředitele pro řízení ocelářských a integrovaných těžebních podniků skupiny

liberty logo
Skupina LIBERTY Steel oznámila jmenování nového generálního ředitele Paramjita Kahlona, který bude řídit integrované hutní a těžební podniky skupiny LIBERTY Steel.

DB Schenker si pronajme 7 000 m2 v P3 Prague Horní Počernice

DB schenker logo
Praha - Jeden z největších logistických parků ve střední Evropě, P3 Prague Horní Počernice, uvítá ve svých řadách úspěšnou mezinárodní logistickou společnost DB Schenker.

Smurfit Kappa snižuje emise CO2 téměř o třetinu

smurfitkappa logo
Smurfit Kappa dosahuje významného pokroku ve snižování svých relativních emisí CO2 v souladu se svou 13. výroční Zprávou o udržitelném rozvoji (SDR), která byla zveřejněna.

Úspěchy ve Spojených arabských emirátech

armatury group logo
Společnost ARMATURY Group získala významnou zakázku v oblasti těžby a distribuce ropy.

LIBERTY Ostrava kvůli koronaviru dočasně sfouká vysokou pec č. 2

liberty logo
Ostrava – LIBERTY Ostrava dočasně sfouká vysokou pec č. 2. Společnost tak rozhodla po vyhodnocení současných podmínek na trhu ovlivněných šířením koronaviru.

TOKOZ představil nový zámek typu RIM Cylindr, reaguje tak na poptávku zahraničních trhů

tokoz lock
Žďárský TOKOZ, který je již sto let tradičním českým výrobcem zámků, uvádí na trh zámkovou vložku RIM Cylindr. Reaguje tak na poptávku zákazníků z Portugalska, Španělska, Velké Británie, Polska a Latinské Ameriky, kam tyto zámky začal nebo plánuje vyvážet.

TOKOZ letos navýšil investice do robotizace, precizní ruční práci to však neohrozí

tokoz lock
Žďárský TOKOZ pokračuje v investicích do robotizace a automatizace. Výrobce zámků a kování, který patří ve svém oboru ke špičce na trhu, loni provedl investice v celkové výši 40 milionů korun.

Společnost Procter & Gamble a její značky Ariel, Jar a Pantene urychlují cestu k dosažení cílů pro rok 2030

procter gamble
Praha - Společnost Procter & Gamble oznámila své pokroky v plnění svých cílů nazvaných „Ambice 2030“, které se týkají recyklace plastů, oběhového hospodářství a zodpovědné spotřeby.

Procter & Gamble na veletrhu CES 2020 opět představuje svoje inovace

procter gamble
Společnost Procter & Gamble se vrací na veletrh CES 2020 a spolu s dalšími špičkovými inovátory z celého světa předvádí, jak kombinuje uživatelské poznatky se špičkovými technologiemi pro vývoj inovativních produktů, které mění každodenní používání.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...