1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

V aktuálním obchodním roce Linet očekává růst obratu, soustředí se i na služby

linet logo2022
Želevčice - Výrobce zdravotnických lůžek Linet Group očekává v aktuálním obchodním roce růst obratu, soustředí se i na služby.

Hliníkárna Constellium u Děčína otevřela závod za 1,2 miliardy korun

aluminium factory
Malšovice - Hliníkárna Constellium v Malšovicích u Děčína otevřela výrobní závod na lisované polotovary pro automobilový průmysl za 1,2 miliardy korun. Vzniklo tu 80 pracovních míst. Jednatel firmy Jiří Palma ČTK řekl, že letos firma, která má hlavní výrobní závod v Děčíně, bude mít největší výkon v historii.

Meopta-optika loni díky polovodičům vykázala rekordní zisk i tržby

meopta 16
Přerov - Rekordní čistý zisk 806,4 milionu korun vykázala v roce 2021 společnost Meopta-optika, která v Přerově vyrábí optické produkty pro průmyslové, vojenské a spotřební použití. Profit Meopty se loni meziročně zvýšil téměř osminásobně.

Ruská hliníkárna Rusal plánuje po pěti letech obnovit výplatu dividendy

aluminium pipeline
Moskva - Ruská hliníkárenská společnost Rusal plánuje po pěti letech obnovit výplatu dividendy. Reaguje tak na silné výsledky hospodaření za první pololetí, ke kterým přispěl růst cen hliníku. Firma, která je největším světovým producentem hliníku mimo Čínu, navrhla za pololetí prozatímní dividendu 0,02 dolaru (0,5 Kč) na akcii.

Kulové kohouty pro Maďarské zásobníky plynu

armatury group logo
Na podzim minulého roku společnost ARMATURY Group hledala nového partnera pro segment Ropa a Plyn v Maďarsku. Hledání bylo úspěšné a přineslo spolupráci s velmi zkušenou firmou Ekosert.

Linet Group kupuje australskou společnost Pegasus Health Group za nižší stovky milionů korun

linet logo2022
Pegasus Health Group je dlouholetým distributorem produktů Linet, zároveň poskytuje pronájmy lůžek a matrací, což je služba, se kterou postupně expanduje po celém kontinentu.

Výsledky loňského roku: OKD podnikala v plusu!

okd mine logo
Společnost OKD uzavřela v roce 2021 hospodaření s čistým ziskem 216,8 milionu korun. Objem výroby totiž těžební společnosti meziročně stoupl téměř o 104 tisíce tun na celkových 2,47 milionu tun uhlí a tržby za prodej vlastních výrobků a služeb o tři miliardy na 9,24 miliardy korun.

Společnost AŽD zabezpečí chorvatskou železniční trať Hrvatski Leskovac – Karlovac

Hands Shaking
Česká společnost AŽD uspěla se svou nabídkou v soutěži na dodávku zabezpečovacího a telekomunikačního zařízení na železniční trať Hrvatski Leskovac – Karlovac

Povodí Vltavy investovalo do protipovodňových opatření za 20 let 4,9 mld Kč

water energy
Praha - Ničivé povodně, které zasáhly Česko před 20 lety, způsobily škody na majetku státního podniku Povodí Vltavy 2,6 miliardy korun a jejich odstranění trvalo do roku 2005.

PŘEDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

 

Nenechte si ujít...