1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Vexve Armatury Group získala ZMK Technologies GmbH

armatury group logo
Skupina Vexve Armatury Group posiluje svou pozici v petrochemickém odvětví akvizicí německé společnosti ZMK Technologies GmbH, která je dodavatelem specializovaných armatur

Přístroje a kvalitní servisní služby BMT po celém světě, i na Papui-Nové Guinei

chemicke skumavky
Nezávislý stát Papua Nová Guinea, je stát na východě ostrova Nová Guinea a na ostrovech v Melanésii. Počet obyvatel je něco přes 7 milionů, tisíc původních kmenů a 470 jazyků, kterými se zde domluvíte. I v této zemi se setkáte s naší přístrojovou výbavou.

Třinecké železárny loni hospodařily se ziskem 610 milionů korun

steel factory
Se ziskem 610 milionů korun uzavřely hospodaření roku 2019 Třinecké železárny. Jde o nejnižší hospodářský výsledek od ekonomické krize v roce 2008. Výsledek hospodaření schválila v pondělí 29. června valná hromada společnosti.

LIBERTY Steel Group má nového globálního generálního ředitele pro řízení ocelářských a integrovaných těžebních podniků skupiny

liberty logo
Skupina LIBERTY Steel oznámila jmenování nového generálního ředitele Paramjita Kahlona, který bude řídit integrované hutní a těžební podniky skupiny LIBERTY Steel.

DB Schenker si pronajme 7 000 m2 v P3 Prague Horní Počernice

DB schenker logo
Praha - Jeden z největších logistických parků ve střední Evropě, P3 Prague Horní Počernice, uvítá ve svých řadách úspěšnou mezinárodní logistickou společnost DB Schenker.

Smurfit Kappa snižuje emise CO2 téměř o třetinu

smurfitkappa logo
Smurfit Kappa dosahuje významného pokroku ve snižování svých relativních emisí CO2 v souladu se svou 13. výroční Zprávou o udržitelném rozvoji (SDR), která byla zveřejněna.

Úspěchy ve Spojených arabských emirátech

armatury group logo
Společnost ARMATURY Group získala významnou zakázku v oblasti těžby a distribuce ropy.

LIBERTY Ostrava kvůli koronaviru dočasně sfouká vysokou pec č. 2

liberty logo
Ostrava – LIBERTY Ostrava dočasně sfouká vysokou pec č. 2. Společnost tak rozhodla po vyhodnocení současných podmínek na trhu ovlivněných šířením koronaviru.

TOKOZ představil nový zámek typu RIM Cylindr, reaguje tak na poptávku zahraničních trhů

tokoz lock
Žďárský TOKOZ, který je již sto let tradičním českým výrobcem zámků, uvádí na trh zámkovou vložku RIM Cylindr. Reaguje tak na poptávku zákazníků z Portugalska, Španělska, Velké Británie, Polska a Latinské Ameriky, kam tyto zámky začal nebo plánuje vyvážet.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...