1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Integrace cobotů do výrobních procesů

KOYO Bearings
Díky úzké spolupráci s odborníky z Moravskoslezského automobilového klastru (dále Autoklastr) se u nás zavedení cobotů stává reálnější.

Rekonstrukce vodovodního přivaděče Tlumačov – Malenovice bezvýkopovou technologií Relining

Wavin Ekoplastik 16
Majitelé infrastruktury, města a obce, vodárenské společnosti se v dnešní době stále více a více zabývají modernizací vodovodních sítí.

Šroubárna Kyjov vyrábí vačky do motorů už deset let

sroubarna kyjov
Vačky do motorů z české oceli směřují už deset let z jihomoravského Kyjova do světově proslulých automobilek. Většina dodávek směřuje do Německa, výjimkou nejsou ani zaoceánské USA. Produkce vaček tvoří z celkového portfolia šroubárny přibližně šestinu.

ArcelorMittal investuje do rozvoje tradiční české značky JÄKL

arcelormittal logo
Společnost ArcelorMittal, která je vlastníkem výrobního podniku v Karviné, neustále rozvíjí výrobu a prodej ocelových tenkostěnných profilů již více než sto let známých pod značkou JÄKL. Jenom za posledních pět let (tj. v letech 2016 až 2020) zde bylo vyrobeno více než 306 tisíc tun těchto profilů.

Centrální systém huštění pneumatik zvyšuje mobilitu a účinnost terénních vozidel

Parker CTIS
Vylepšená mobilita a vyšší účinnost. To jsou dvě základní výhody elektronicky řízeného centrálního systému huštění pneumatik (CTIS) pro
terénní vozidla, který společnost Parker Hannifin uvedla na trh dopravních systémů. Novinku díky mimořádné rychlosti huštění ocení zejména všichni ti, kdo plánují či realizují vojenské a zemědělské aplikace.

Beton s poloviční uhlíkovou stopou. CEMEX přichází s revoluční řadou Vertua®

cemex logo
Do České republiky přichází novinka v oblasti ekologických stavebních materiálů. Společnost CEMEX představuje řadu betonů Vertua® se sníženou uhlíkovou stopou vhodných jak pro průmyslové použití, tak i při stavbě rodinných domů.

Těžba na dole ČSA skončila. Horníci vyvezli na povrch poslední důlní vozík.

mine vagon
Karviná – Poslední důlní vozík naplněný uhlím vyjel na povrch dolu ČSA po deváté hodině. Stalo se tak za přítomnosti úzkého okruhu lidí, kteří s OKD spojili svůj profesní život.

Heineken chce do roku 2030 dosáhnout uhlíkové neutrality ve výrobě, do roku 2040 pak v celém hodnotovém řetězci

heineken logo 1
Amsterdam – Pivovarnická skupina HEINEKEN oznámila novou ambici dekarbonizovat do roku 2030 své výrobní aktivity a do roku 2040 celý svůj hodnotový řetězec. Jedná se o první z řady aktualizovaných ambicí v rámci programu Brew a Better World a o důležitou součást nové strategie EverGreen zaměřené na vyvážený růst společnosti.

Společnost BOHEMIA SEKT obhájila certifikaci Mamma/Parent Friendly udělovanou společnostem přátelským k rodině

Bohemia sekt logo
Skloubení profesního a rodinného života není vždy snadné. Certifikát Mamma/Parent Friendly je udělován společnostem, které na tuto skutečnost berou zřetel, svým zaměstnancům vycházejí vstříc a snaží se jim usnadnit sladění obou sfér života. Společnost BOHEMIA SEKT letos získala toto ocenění již potřetí v řadě.

PŘEDPLAŤTE SI

200x200 amper news v2

Nenechte si ujít...