1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Výstavba nejmodernějšího kampusu pro výrobu UPS

EATON logo nahledTZ
Společnost Eaton zabývající se inteligentním řízením energie a lídr na trhu s řešeními pro velká datová centra oznámila, že buduje nový kampus pro své kritické energetické systémy ve finském Vantaa.

Japonská TDK investuje 26 miliard forintů do výroby senzorů pro auta v Maďarsku

TDK logo
Budapešť - Japonská společnost TDK investuje 26 miliard forintů (1,7 miliardy Kč) do vybudování závodu na výrobu senzorů pro elektromobily v Maďarsku. Oznámil to dnes maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó. Investice, kterou maďarská vláda podpoří grantem v hodnotě 6,6 miliardy forintů, by měla vytvořit 250 pracovních míst.

Eaton přichází s novým virtuálním modelem elektromobilu pro urychlení výzkumu a vývoje v oblasti elektrifikace vozidel

EATON logo nahledTZ
Elektrická revoluce je zde – a s ní zvyšující se bezpečnostní a technologická očekávání, která zákazníci na elektromobily kladou.

Konica Minolta sjednocuje IT business

Konica Minolta Logo
Praha – Konica Minolta sází v České republice čím dál víc na IT služby. Ty se aktuálně podílejí na celkovém obratu skupiny zhruba z jedné třetiny a do budoucna se očekává další růst.

TESCAN představil novou generaci elektronového mikroskopu TIMA pro mineralogický výzkum a těžební průmysl

TESCAN TIMA
Brno - Elektronové mikroskopy nachází uplatnění napříč průmyslem, medicínou, chemií a dalšími vědními obory. Jedním z pilířů jejich aplikací jsou také vědy o Zemi.

Společnost OMRON představuje servosystémy řady 1S s bezpečnostními funkcemi

Omron Logo
Nové funkce chrání obsluhu, strojní zařízení a produkty a zároveň zajišťují vyšší produktivitu.

Společnost Eaton zahajuje intenzivní nábor pracovních sil za účelem urychlení energetické transformace v budovách

EATON logo nahledTZ
Praha - Společnost Eaton, zabývající se řízením energie, ohlásila významné investice zaměřené na energetickou transformaci v budovách, včetně plánovaného náboru více než 300 lidí do roku 2025, aby tak urychlila udržitelnější budoucnost poháněnou čistou energií.

Společnost OMRON představuje laserový senzor E3AS-HL

Omron Logo
Společnost OMRON uvedla na trh nový laserový senzor E3AS-HL CMOS*1, který jako první ve svém oboru*2 přináší technologii snímání významně zlepšující schopnost detekce. Spolehlivá detekce obtížně zjistitelných cílů pomáhá eliminovat potřebu časově náročného návrhu instalace a související úpravy při uvádění zařízení do provozu.

OMRON představuje první integrovanou řídicí jednotku robotu na světě k řízení plně automatizovaných robotických výrobních systémů

Omron Logo
Nové řešení rozšiřuje automatizační technologii automatizací ruční práce a inovací výroby ve virtuálním i vzdáleném prostředí

PŘEDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

 

Nenechte si ujít...