1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

STADA Group

Walmark 19
Značka Walmark má pro nás vysokou hodnotu

Krátce před propuknutím první koronavirové vlny koupila německá farmaceutická firma českého výrobce vitamínových preparátů a doplňků stravy Walmark a.s. Nový vlastník plánuje investice do výrobní kapacity třineckého závodu a vzniknout by tu mělo i centrum excelence STADA pro doplňky stravy. „Závod v Třinci pro nás představuje značnou hodnotu jak z hlediska výrobní kapacity, tak z hlediska vysoké kvality výroby,“ říká v rozhovoru Tomáš Mihál, generální ředitel českého zastoupení společnosti STADA.

Fremach Morava, s.r.o.

Fremach 21
Největší závod ve skupině Fremach vyrábí v Česku už 20 let

Mezi výrobci automobilů je společnost Fremach Morava, s.r.o., dobře známá. Vyrábí totiž plastové díly, zejména ovládací panely klimatizací a autorádií, jež jsou součástí každého automobilu. Velkou výhodou kroměřížského závodu je, že není jen pouhou „montovnou“, ale zajišťuje kompletní technologický proces, jenž začíná vstřikováním plastů.

Contipro a.s.

Contipro 18
Kyselina hyaluronová dosáhla vrcholu, budoucností jsou nové produkty

Loni to bylo 30 let, co ryze česká farmaceutická a kosmetická společnost začala psát svůj příběh. Vše začalo nenápadně, když šestice společníků vyráběla výživové doplňky s pomocí obyčejného kuchyňského robota. Dnes má firma Contipro a.s., rozsáhlé výzkumné a vývojové zázemí a je jedním ze světových dodavatelů kyseliny hyaluronové pro farmaceutické a kosmetické giganty.

Kostelecké uzeniny, a.s.

Kostelecke uzeniny 18
Pokračujeme intenzivně v investicích a inovacích

Z ekonomického hlediska rekordní rok má za sebou společnost Kostelecké uzeniny, která poprvé v historii překonala hranici 6 miliard korun obratu. Největší tuzemský výrobce masa a masných výrobků se loni dokázal vyrovnat i s nenadálými změnami v nákupním chování spotřebitelů, a navíc dokončil významnou investici ve výrobním závodě v Plané nad Lužnicí, kde byly navýšeny kapacity pro bourání vepřového masa.

Alpla, s.r.o.

ALPLA 17
Chceme rozvíjet inovace, obchod i zázemí pro zaměstnance

„S výsledky jsme relativně spokojení, ale byl to pro všechny náročný rok,“ říká Jan Daňsa, generální ředitel společnosti Alpla, v rámci hodnocení minulého roku, který byl kvůli pandemii koronaviru velmi specifický i pro předního tuzemského výrobce plastových obalů.

Leifheit CZ, s.r.o.

Leifheit 20
Všudypřítomné produkty, centralizovaná výroba

Se svými provozovnami ve více než 18 zemích je společnost Leifheit předním mezinárodním poskytovatelem pracích, čisticích a kuchyňských prostředků a výrobků pro domácnost. Jak uvádějí internetové stránky, v každé 1,5 vteřině se někde na světě prodá jeden produkt společnosti Leifheit.

Wavin Czechia, s.r.o.

Wavin Ekoplastik 16
Motorem našeho růstu jsou inovace

„Za našimi dlouhodobými úspěchy stojí především orientace na zákazníka, kvalita a inovace,“ říká Krzysztof Bocek, generální ředitel společnosti Wavin Czechia, která se již od roku 1990 zaměřuje na komplexní řešení v oblasti plastových potrubních systémů.

KENDRION s.r.o.

Kendrion21
Doba je nevyzpytatelná, věříme v integraci a technologie

Od roku 1999 se v prostějovské společnosti KENDRION s.r.o., vyrábí elektrická zařízení, především solenoidy. Některé z výrobků míří do hydraulických zařízení, jiné se používají v automobilech. Během své historie se společnost rozrůstala a investovala do rozvoje, zejména do výrobních technologií.

Safran Cabin CZ, s.r.o.

Safran cabin21
Vzhůru do oblak

Společnost Safran Cabin je světová jednička na poli výroby interiérů letadlových kabin pro komerční, regionální a obchodní letouny. Sídlo má v Jižní Kalifornii, po světě má 25 poboček v deseti zemích a zaměstnává více než 9-tisíc lidí.

Europasta SE

Europasta 21
Rozvoj a inovace, které stojí na pevných základech

Těstoviny značek Adriana, Zátkovy vaječné těstoviny, Rosické těstoviny a Ideál se již v České republice staly známou gastronomickou klasikou.

Toray Textiles Central Europe, s.r.o.

Toray 17
Věříme, že zase přichází lepší období

S jasným záměrem stát se významným dodavatelem podšívkových tkanin na trzích Evropy a Blízkého východu založila v roce 1997 japonská nadnárodní skupina Toray Industries, Inc. strategicky umístěný výrobní závod v Prostějově, odkud chtěla posílit pozici zejména v klíčovém odvětví automotive.

PRAKAB Pražská Kabelovna, s.r.o.

Prakab 16
Slavíme 100 let věrnosti jednomu místu i produktu

Mezi české průmyslové podniky s velmi pevnými kořeny a bohatou historií bezesporu patří na přední místo společnost PRAKAB Pražská Kabelovna, která si letos bude připomínat úctyhodné 100. výročí od svého založení.

Erwin Quarder CZ s.r.o.

Erwin Quarder 21
Inovujeme myšlení i přístup našich lidí

Ostravská společnost Erwin Quarder CZ s.r.o., vyrábí plastové díly pro automobilový průmysl. V současné době výrazně rozvíjí procesy automatizace, robotizace a optimalizace. Naštěstí se jí daří nacházet lidi, kteří těmto oborům rozumí a umí například programovat roboty.

Pfeifer Holz Chanovice, s.r.o.

Pfeifer holz 19
Každý kus dřeva je originál a má svoji duši

V evropském dřevařském průmyslu se již společnost Pfeifer řadí k legendám. V těžkých poválečných letech založila původní firmu – pilu na pořez kulatiny – silná žena, která tímto činem vzdorovala dějinám a vlastnímu osudu a svůj život zasvětila vášni pro dřevo – jeho vůni a práci s ním.

PŘEDPLAŤTE SI

200x200 amper news v2

Nenechte si ujít...