1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Technologickou firmu Somi, která vyvíjí chytré fotovoltaiky, povede Yveta Sammon

solarne panely
Praha - Novou výkonnou ředitelkou české technologické společnosti Somi Applications and Services, která vyvíjí fotovoltaiku řízenou umělou inteligencí, je od ledna Yveta Sammon. Ve funkci nahradila Václava Pávka. Firma o tom informovala ČTK.

Předsedou představenstva distribuční společnosti EG.D je Marian Rusko.

E on logo 1
České Budějovice - Novým předsedou představenstva distribuční společnosti EG.D ze skupiny E.ON je ode dneška Marian Rusko. Ve funkci nahradil Zdeňka Bauera, který opouští společnost po téměř 40 letech. Rusko bude zároveň i jednatel společnosti E.ON Česká republika. Informoval o tom mluvčí firmy E.ON Roman Šperňák.

Michal Kubíček novým členem představenstva PKP CARGO INTERNATIONAL

PKP Cargo train
Dne 29. září 2021 byl Michal Kubíček jmenován novým členem představenstva společnosti PKP CARGO INTERNATIONAL. Michal Kubíček bude zároveň nadále odpovědný za řízení části Provozního úseku.

Předsedou představenstva Letiště Praha byl zvolen Jiří Pos

letiste praha 16
Do čela představenstva Letiště Praha, a. s., byl dnes (30.08.2021) ostatními členy zvolen Jiří Pos. Předsedou představenstva společnosti, která provozuje největší mezinárodní letiště v České republice, je tak s platností od 30. srpna 2021.

Teva Pharmaceuticals má v Česku a Slovensku nového generálního ředitele

teva pharmaceuticals logo
Novým generálním ředitelem společnosti Teva Pharmaceuticals v České republice a na Slovensku se stal od 1. srpna Michael Schrewe. V čele české a slovenské filiálky této nadnárodní farmaceutické společnosti vystřídá Juana Carlose Conde, který ji vedl po uplynulých šest let.

Do čela dozorčí rady LIBERTY Ostrava byl zvolen Roland Junck

liberty logo
Ostrava – Členové dozorčí rady LIBERTY Ostrava zvolili svého předsedu a místopředsedu. Do čela dozorčí rady ostravské huti míří Roland Junck, prezident LIBERTY Steel Group pro Evropu a Velkou Británii. Místopředsedou se stal Eduard Muřický, náměstek ministra průmyslu a obchodu.

Nové úkoly pro osvědčený tým vedoucích pracovníků

Jaguar Land Rover
Salzburg/Praha - I v letošním, pro automobilové odvětví složitém roce si značky Jaguar a Land Rover dokázaly díky intenzivní spolupráci s prodejními organizacemi udržet své postavení na trhu.

Dr. Klaus Patzak se stal novým finančním ředitelem společnosti Schaeffler AG

schaeffler logo
V Herzogenraurachu - Světový dodavatel automobilového a ostatního průmysl Schaeffler sděluje, že dozorčí rada společnosti Schaeffler AG jmenovala na svém dnešním zasedání Dr. Klause Patzaka (55) členem představenstva Schaeffler AG s účinností k 1. srpnu 2020. Dr. Patzak bude vykonávat funkci finančního ředitele (CFO).

LIBERTY Steel Group má nového globálního generálního ředitele pro řízení ocelářských a integrovaných těžebních podniků skupiny

liberty logo
Skupina LIBERTY Steel oznámila jmenování nového generálního ředitele Paramjita Kahlona, který bude řídit integrované hutní a těžební podniky skupiny LIBERTY Steel.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...