1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Koronavirus komplikuje výrobu i export, ale EffiShuntery z CZ LOKO stále míří k zákazníkům

cz loko lokomotiva
Koronavirová pandemie sice přivřela některé hranice a pohyb zboží i osob značně zkomplikovala, ale i přesto společnost CZ LOKO dokáže své lokomotivy k zákazníkům dopravit. „Aktuálně jde o pět lokomotiv. Dva EffiShuntery 1600 do Finska a na Ukrajinu a tři EffiShuntery 1000 do Itálie,“ uvedl Jan Kutálek, obchodní ředitel CZ LOKO.

U vysokozdvižných vozíků stále dominuje nafta. Díky univerzálnímu použití ale roste poptávka po LPG pohonu

LPG bottles
Praha - Vysokozdvižný vozík (VZV) je pro mnoho firem pomocníkem, bez něhož se neobejdou. Při jeho výběru je důležité ekonomické, ale i ekologické hledisko. Nejoblíbenějším pohonem je stále diesel, roste však poptávka po VZV poháněných LPG, respektive zkapalněným propanem.

ABB díky akvizici společnosti Codian rozšiřuje své portfolio vysokorychlostních průmyslových robotů

abb logo1
ABB v rámci akvizice Codian Robotics B.V. získala předního dodavatele delta robotů, primárně určených pro vysoce přesné aplikace typu pick-and-place.

Nový vlastník MSV Metal Studénka zahajuje rozsáhlé investice

steel factory4
Nová éra ve společnosti MSV Metal Studénka začíná. Firmu se 120letou historií koncem loňského roku přibrala do skupiny společnost Moravia Steel. Nyní zahajuje rozsáhlé investice. V letošním i příštím roce má MSV Metal Studénka naplánováno investovat téměř 90 milionů korun.

Seznamte se s PBS TJ100P, nejnovějším přírůstkem do rodiny proudových motorů PBS Velká Bíteš

PBS Velka bites engine
PBS TJ100P je bezolejovou verzí nejúspěšnějšího a celosvětově uznávaného proudového motoru z dílny společnosti - PBS TJ100. Tento proudový motor ovšem přináší mnoho nových a zajímavých možností.

Prvotřídní farmaceutická technika proniká i na rumunský trh

ockovanie
S poptávkou na dodávku parního sterilizátoru o objemu 1400-1600 litrů pro farmacii v cGMP provedení nás oslovila společnost SC PASTEUR, pod kterou spadá i výzkumný institut Cantracuzino, odkud SC PASTEUR získal dobré reference na naše přístroje.

BOHEMIA SEKT uleví životnímu prostředí. V Mikulově postavil novou čističku vod

Bohemia sekt logo
Starý Plzenec - Vinařství Víno Mikulov, které patří do skupiny BOHEMIA SEKT, uvedlo do provozu vlastní čistírnu odpadních vod. Celková investice včetně stavebních prací dosáhla 28 milionů korun.

Elektrárna Poříčí má nový elektrokotel

CEZ worker
Hradec Králové – Elektrárna Poříčí má nový elektrokotel, který bude sloužit jako záložní zdroj pro stabilizaci energetické soustavy i při výpadku fluidních kotlů pro dodávky tepla na Trutnovsku.

ČEPS v prvním pololetí 2020 hospodařila se ziskem 1,8 miliardy Kč

CEPS logo
Akciová společnost ČEPS v prvním pololetí roku 2020 vykázala zisk 1,8 miliardy Kč. Výnosy společnosti meziročně vzrostly, vlivem situace spojené se šířením onemocnění COVID-19 se zvýšily také náklady, a to zejména na nákup služeb výkonové rovnováhy.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...