1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Brněnský závod ABB vykázal rekordní objemy výroby

ABB Building
Praha, Česká republika - Jednotka Přístrojových transformátorů a senzorů v roce 2020 překonala historický rekord v objemu vyprodukovaných kusů ročně, když těchto zařízení vyrobila 175 715.

PORR dodává technologii pevné jízdní dráhy Slab Track Austria na velkoprojekt HS2

PORR logo
Vídeň – železniční velkoprojekt H2 ve Velké Británii vsadil na mezinárodně úspěšnou technologii Slab Track Austria. Nová železniční trať by měla spojovat Londýn s Birminghamem a pokračovat dále na Manchester a Leeds.

Modernizace plavebních komor Gabčíkovo je v plném proudu

metrostav logo
Gigantická vrata dolní komory jsou připravena k osazení, téměř kompletní je i dodávka hydraulického systému a probíhají jeho montáže. Práce pokračují i na sanacích podloží a utěsňování dilatačních spár nátokového objektu. K tomuto kroku povolal zhotovitel potápěče.

Prémiový sekt Louis Girardot se stal vítězem Salonu vín 2021 v kategorii sektů

Bohemia sekt logo
Starý Plzenec - Vítězem kategorie šumivých vín naší nejvyšší a největší domácí soutěže Salonu vín – národní soutěže vín ČR 2021 se stal Louis Girardot 2015 z produkce společnosti BOHEMIA SEKT.

Montážní hala v areálu firmy KDK AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., Vítkov

HEBERGER Logo
Nová stavba slouží pro rozšíření výrobních kapacit ve stávajících objektech v areálu investora, který se zabývá výrobou plastových dílů, zejména středových konzolí a loketních opěrek do interiérů osobních aut pomocí vstřikovacích lisů a automatizovaných montážních linek.

Zprovoznění dálnice D48 Rybí – MÚK Rychaltice

colas logo
Ředitelství silnic a dálnic v úterý 15. prosince zprovoznilo dálnici D48 Rybí – MÚK Rychaltice.

Rtuť ze starých výrobních provozů definitivně mizí ze Spolany

spolana factory
Neratovická společnost Spolana pokračuje v postupné ekologizaci svého výrobního areálu. Ve shodě s integrovaným povolením zahájila postupnou dekontaminaci a demontáž výrobních zařízení a budov po ukončeném provozu amalgámové elektrolýzy na výrobu chloru a louhu sodného.

Společnost Eaton zahajuje intenzivní nábor pracovních sil za účelem urychlení energetické transformace v budovách

EATON logo nahledTZ
Praha - Společnost Eaton, zabývající se řízením energie, ohlásila významné investice zaměřené na energetickou transformaci v budovách, včetně plánovaného náboru více než 300 lidí do roku 2025, aby tak urychlila udržitelnější budoucnost poháněnou čistou energií.

PKP CARGO INTERNATIONAL pokračuje v rozvoji přeprav na jih Evropy

Train
Mezinárodní železniční dopravce PKP CARGO INTERNATIONAL (dříve AWT), člen skupiny PKP CARGO, předního logistického operátora v Evropě, zahájil na konci listopadu nové pravidelné železniční spojení mezi slovinským přístavem Koper a terminálem v Mělníku.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...