1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Ulice U Hřbitova na Nové Hospodě v Plzni projde rekonstrukcí

water tap 2
V Plzni začíná rekonstrukce ulice U Hřbitova. Správa veřejného statku města Plzně opraví komunikaci, Vodárna Plzeň v ulici položí nové vodovodní potrubí a opraví kanalizaci.

Raben rozšiřuje svou činnost o řecký trh

Raben 16
Začátkem října 2021 se společnost Intertrans S.A., přední řecký poskytovatel logistiky, stala součástí rodiny Raben Group. Díky této transakci Raben rozšiřuje síť svých poboček a působí už ve 14 zemích.

Výstavba nové haly KTL v areálu firmy F.X.MEILLER na území města Slaný

HEBERGER Logo
V lednu 2021 jsme zahájili výstavbu nové haly společnosti F.X.Meiller, která se zabývá výrobou a distribucí sklápěcích nástaveb a návěsů a hydrauliky Meiller.

Skupina Škoda Transportation uspěla u zakázky za miliardu korun na servis elektrických jednotek pro České dráhy

Skoda Plzen
Skupina Škoda Transportation bude ve svém závodě v Šumperku zajišťovat periodické obnovy elektrických jednotek pro České dráhy. Jedná se o jednotky RegioPanter a InterPanter. Doba trvání zakázky je pět let a je ve výši bezmála jedné miliardy korun.

V Praze vyroste první modrozelená čtvrť

Skanska logo
Výstavbu nové městské čtvrti v pražských Modřanech připravuje společnost Skanska. Developer představí v evropském kontextu ojedinělý projekt zaměřený na udržitelnost, inovace a dobré sousedské vztahy. Některé z použitých technologií zažijí českou premiéru.

Unikátní základy nového bazénu ve Vrchlabí jsou hotové. Stavbaři Metrostav DIZ použili skoro hektar hydroizolace

metrostav logo
„Dalo se předpokládat, že voda bude základním prvkem této stavby ještě dlouho před tím, než začneme napouštět první bazén. Nejnižší část základů je půl metru pod hladinou přilehlého přírodního koupaliště Vejsplachy a několik metrů pod úrovní tlakové podzemní vody.

Zájem o cestování stále roste. Letiště Praha odbavilo v srpnu téměř 700 tisíc cestujících

Airport 1
Pražským letištěm v srpnu prošlo bezmála 700 tisíc cestujících, což představuje nárůst o 102 procent oproti loňskému srpnu. Nejvíce z nich mířilo do typicky dovolenkových destinací, konkrétně v Řecku, Itálii a Španělsku.

ŠKODA AUTO sází u svých vozů na ekologické materiály

Skoda logo
Oddělení Technického vývoje společnosti ŠKODA AUTO společně s Technickou univerzitou v Liberci vyvinula udržitelný, ekologický materiál a přihlásila jej o patent. Jako výchozí materiál pro inovativní surovinu slouží nadrobno rozkrájená cukrová řepa.

Zelená železnice bude prosazovat promyšlený a efektivní rozvoj bezemisní dopravy

ceske drahy logo
České dráhy se staly jedním ze sedmi zakládajících členů nového spolku „Zelená železnice“, který byl oficiálně založen 17. září 2021.

PŘEDPLAŤTE SI

200x200 amper news v2

Nenechte si ujít...