1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Skupina ČEZ schválila prodej svých bulharských aktiv společnosti Eurohold za 335 mil. EUR

CEZ logo
Skupina ČEZ dnes podepsala smlouvu o prodeji svých bulharských aktiv se společností Eurohold AD, která je největší bulharskou veřejně obchodovanou společností a významným hráčem na trzích střední a jihovýchodní Evropy.

ZAT zveřejnil hospodářské výsledky, významně posiluje v nových segmentech

ZAT Server
Společnost ZAT a.s., dodavatel inteligentních systémů řízení pro energetiku a průmysl, zveřejnil své hospodářské výsledky za fiskální rok 2018. „Máme za sebou úspěšný rok, objem tržeb přesáhl 700 milionů korun.

Rekordní objednávka 37 autobusů Crossway Natural Power pro francouzský region Provence-Alpes-Côte d´Azur

IvecoBus Urbanway
„Rozhodli jsme se modernizovat náš vozový park autobusy na zemní plyn, abychom tak přispěli k ochraně životního prostředí a splnili legislativu týkající se energetické transformace.

Hybridní elektrické Urbanway

IvecoBus Urbanway
Stéphane Espinasse, IVECO BUS brand leader, předal oficiálně prvních 15 kloubových hybridních elektrických autobusů Urbanway

V Petrohradu slouží nové metro ze Škodovky

metro train
Cestující v Petrohradu začala vozit první souprava metra, kterou dodala společnost OOO VAGONMAŠ ze skupiny Škoda Transportation.

Společnost TATRA TRUCKS dodá vozidla pro izraelské hasiče

tatra izrael
Na konci dubna společnost TATRA TRUCKS získala od organizace IFARA (Israeli Firefighting And Rescue Authority) zakázku na dodávku celkem dvanácti hasičských speciálů.

Veolia Energie představila své projekty na konferenci o využití komunálních odpadů

veolia logo
V Olomouci se na konci května setkali odborníci a významné subjekty v odpadovém hospodářství z České, Polské a Slovenské republiky.

ŠKODA AUTO v roce 2018 ušetřila zhruba 209,6 milionů korun díky inovativním návrhům zaměstnanců

skoda rapid
ŠKODA AUTO vyzývá své zaměstnance k aktivnímu podávání zlepšovacích návrhů v celém podniku: V roce 2018 podali zaměstnanci společnosti ŠKODA AUTO více návrhů než kdykoli předtím.

Aero opraví 16 letounů L-159 pro českou armádu za 1,6 miliardy

aero vodochody logo
Aero Vodochody a Ministerstvo obrany ČR na veletrhu IDET v Brně oznámily, že firma pro českou armádu během čtyř let opraví 16 letounů L-159 v rámci takzvaných PP16, tedy periodických prací po šestnácti letech provozu.

PŘEDPLAŤTE SI

banner 220x660

Nenechte si ujít...