1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Teplárny Brno startují letošní etapu rekonstrukce parovodů

Teplaren4
Celkem pět kilometrů zastaralých parovodů vymění Teplárny Brno za moderní horkovody při letošní etapě rekonstrukce. V tomto týdnu se stavební práce na většině míst rozjedou naplno.

CEMEX zavádí novou řadu betonů –⁠ Vertua®, která je šetrná k životnímu prostředí

cemex logo
CEMEX dlouhodobě klade důraz na téma životního prostředí a soustředí se na snižování své uhlíkové stopy.

Řetězárna uvedla do provozu novou moderní linku

steel factory
Dělníci, kteří v Řetězárně Česká Ves na Jesenicku v roce 1905 vyrobili první svařovaný řetěz, by nestačili žasnout. Dnes jeden zaměstnanec na směně obsluhuje dvě plnohodnotné moderní linky na svařování článkových řetězů.

ABB uvádí na trh novou generaci kolaborativních robotů a otevírá automatizaci novým uživatelům i odvětvím

abb logo1
Praha - ABB rozšiřuje portfolio kolaborativních robotů YuMi® o řadu kolaborativních robotů GoFa™ a SWIFTI™

Průmyslová zóna v Ostravě přivítala Zásilkovnu

HSF system logo
Ostrava – Průmyslová zóna Industrial area NP v Ostravě se rozrostla o přepravní společnost Zásilkovna. Její nové ostravské depo se rozkládá na ploše 4 100 m2. Generálním dodavatelem stavby byla společnost HSF System.

Konica Minolta sjednocuje IT business

Konica Minolta Logo
Praha – Konica Minolta sází v České republice čím dál víc na IT služby. Ty se aktuálně podílejí na celkovém obratu skupiny zhruba z jedné třetiny a do budoucna se očekává další růst.

Doosan uvádí na trh novou -transparentní lžíci- pro kolové nakladače

Doosan Bobcat 17
Doosan Infracore Europe je první společností v oboru, která uvedla na trh systém „transparentní lžíce“ pro kolové nakladače.

TATRA TRUCKS byla v roce 2020 navzdory pandemii výrazně zisková

tatra logo
Třetího nejlepšího výsledku pod současnými majiteli dosáhla v roce 2020 TATRA TRUCKS. Tradiční automobilka vykázala provozní zisk EBITDA ve výši 509 milionů korun při obratu více než pět a půl miliardy korun. Navzdory pandemii dosáhla TATRA TRUCKS nejlepšího hospodářského výsledku za poslední tři roky.

Elektrárna Kamýk dokončila modernizaci za více než 120 milionů korun. Efektivnější elektrárna šetří vltavskou vodu a zásobuje dalších více než 1000 domácností

CEZ logo
Předčasný dárek k vlastním šedesátinám si nadělila vodní elektrárna Kamýk. Regulérní provoz po více než roční generální opravě zahájilo soustrojí TG2, poslední z kvarteta kamýckých bloků, které v uplynulých deseti letech postupně prošly celkovou omlazovací kúrou. Důležitý zdroj energie na Vltavské kaskádě je nyní efektivnější.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...