1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Teva Pharmaceuticals má v Česku a Slovensku nového generálního ředitele

teva pharmaceuticals logo
Novým generálním ředitelem společnosti Teva Pharmaceuticals v České republice a na Slovensku se stal od 1. srpna Michael Schrewe. V čele české a slovenské filiálky této nadnárodní farmaceutické společnosti vystřídá Juana Carlose Conde, který ji vedl po uplynulých šest let.

Zentiva dále investuje do pražského výrovního závodu

zentiva logo
Praha – Zentiva, největší český dodavatel léčiv pro lokální trh, plánuje investovat dalších 27 milionů EUR (cca 687 milionů korun) do svého vlajkového výrobního závodu v pražských Dolních Měcholupech.

ZENTIVA v pražském závode vyrobila rekordní počet balení léků

zentiva logo
Praha - Společnost Zentiva, největší výrobce léčivých přípravků v České republice, vyprodukovala v roce 2020 celkem 129 milionů krabiček s léky, což je historicky nejvíce od založení závodu v Dolních Měcholupech, ke kterému došlo před více než 90 lety.

Rtuť ze starých výrobních provozů definitivně mizí ze Spolany

spolana factory
Neratovická společnost Spolana pokračuje v postupné ekologizaci svého výrobního areálu. Ve shodě s integrovaným povolením zahájila postupnou dekontaminaci a demontáž výrobních zařízení a budov po ukončeném provozu amalgámové elektrolýzy na výrobu chloru a louhu sodného.

Spolana spustila novou plynovou teplárnu za 200 milionů a výrazně snížila emise

spolana factory
Neratovická společnost Spolana, která patří do rafinérské a petrochemické skupiny Unipetrol, uvedla do provozu novou teplárnu sloužící pro výrobu páry nezbytné pro provoz areálu. Celková investice dosáhla 200 milionů korun.

Prvotřídní farmaceutická technika proniká i na rumunský trh

ockovanie
S poptávkou na dodávku parního sterilizátoru o objemu 1400-1600 litrů pro farmacii v cGMP provedení nás oslovila společnost SC PASTEUR, pod kterou spadá i výzkumný institut Cantracuzino, odkud SC PASTEUR získal dobré reference na naše přístroje.

Zentiva dokončila akvizici výrobního závodu v Anklešvaru a rozšiřuje tak svoji výrobní kapacitu

zentiva logo
Praha - Společnost Zentiva Group oznamuje dokončení akvizice výrobního závodu v indickém Anklešvaru od společnosti Sanofi.

Zentiva v České republice vyrobila 1,5 milionu dezinfekčních prostředků na ruce na pomoc proti onemocnění COVID-19

zentiva logo
Praha - Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak bojovat proti onemocnění COVID-19, je pravidelné mytí rukou a používání dezinfekce.

Komplexní zkoušky fluidního kotle teplárny Zelená Louka - Synthesia, a.s.

Synthesia chem logo
Společnost Synthesia, a.s. dokončuje rekonstrukci stávajícího uhelného kotle na kotel s fluidním spalováním, a proto budou v období od 17. 4. 2019 po dobu přibližně jednoho měsíce probíhat komplexní zkoušky tohoto kotle.

PŘEDPLAŤTE SI

200x200 amper news v2

Nenechte si ujít...