1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Novou ředitelkou České rafinérské je Anna Wydrzyńská

ceska rafinerska logoPraha - Novou generální ředitelkou společnosti Česká rafinérská jmenovalo představenstvo Annu Wydrzyńskou. Ve funkci nahrazuje Leszka Stoklosu. Novým finančním ředitelem firmy byl jmenován Konrad Marek Szykula.

Společnost o tom informovala v tiskové zprávě.

Wydrzyńska přichází do České rafinérské ze skupiny Unipetrol, kde pracovala od roku 2010 jako ředitelka pro finanční řízení. Od roku 2012 působila v představenstvu společnosti Paramo se zodpovědností za přípravu, řízení a koordinaci finančních procesů v rámci finanční strategie. Do roku 2010 pracovala pro společnost Lafarge Kruszywa i Beton jako ředitelka pro východní region.

Konrad Marek Szykula byl členem dozorčí rady České rafinérské od roku 2012. Poslední tři roky působil ve skupině Unipetrol jako ředitel v oblasti controllingu, efektivity investic a výkonu. Od roku 2009 pracoval v PKN Orlen v controllingu.

Česká rafinérská je jediným zpracovatelem ropy a výrobcem ropných produktů v České republice. Provozuje rafinérie ropy v Litvínově a Kralupech nad Vltavou. Byla založena v roce 1995. Česká rafinérská je společným podnikem Unipetrolu a Eni International B.V.

15.02.2014  ČTK

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...