1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Změna v představenstvu společnosti ŠKODA AUTO

Skoda logo2Mladá Boleslav – S účinností od 1. září 2017 převezme Alain Favey (50) v představenstvu společnosti ŠKODA AUTO zodpovědnost za oblast prodeje a marketingu.

Nahradí Wernera Eichhorna (54), který bude v budoucnu řídit prodejní a marketingové aktivity značky Volkswagen v regionu Severní Amerika (NAR).

Alain Favey pracuje v prostředí mezinárodního automobilového průmyslu téměř třicet let. Svou profesní dráhu zahájil v roce 1989 u společnosti Citroën, kde působil mimo jiné jako výkonný ředitel pro různé evropské země. V roce 2009 přešel do koncernu Volkswagen a byl pověřen vedením prodeje značky Volkswagen na evropském trhu. V roce 2012 převzal vedení společnosti Porsche Holding Salzburg, která je největším obchodníkem s automobily v Evropě.

„Alain Favey disponuje hlubokými znalostmi o mezinárodním automobilovém průmyslu a s sebou si do společnosti ŠKODA AUTO přináší dlouholeté zkušenosti z oblasti prodeje a marketingu. S jeho pomocí budeme i nadále důsledně pokračovat v růstovém kurzu naší značky,“ říká předseda představenstva společnosti ŠKODA AUTO Bernhard Maier.

Werner Eichhorn převzal funkci člena představenstva společnosti ŠKODA AUTO za oblast prodeje a marketingu od 1. září 2012. V této funkci se podílel na úspěšné produktové a růstové ofenzivě značky. „Děkujeme Werneru Eichhornovi za jeho velice úspěšnou práci pro společnost ŠKODA AUTO. Jako člen představenstva za oblast prodeje a marketingu významně přispěl k posílení pozice značky na mezinárodních trzích,“ dodává Maier.

10.07.2017
PŘEDPLAŤTE SI

200x200 amper news v2

Nenechte si ujít...