1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Teva Pharmaceuticals má v Česku a Slovensku nového generálního ředitele

teva pharmaceuticals logoNovým generálním ředitelem společnosti Teva Pharmaceuticals v České republice a na Slovensku se stal od 1. srpna Michael Schrewe. V čele české a slovenské filiálky této nadnárodní farmaceutické společnosti vystřídá Juana Carlose Conde, který ji vedl po uplynulých šest let.

Michael Schrewe je dlouhodobý zaměstnanec skupiny Teva, v různých funkcích v ní pracuje již bezmála dvacet let. Před jmenováním do funkce generálního ředitele působil jako finanční ředitel v rámci regionálních poboček, nejdříve tři roky pro Velkou Británii a následně pět let pro region Polska a střední a východní Evropy. Dosavadní generální ředitel Juan Carlos Conde se přesune na pozici cluster generálního ředitele pro region Španělska a Portugalska.

„Michael Schrewe je týmový hráč, který již získal jedinečný pohled do našich komerčních aktivit a nyní zahájí novou kariéru ve funkci generálního ředitele,“ řekl Michał Nitka, cluster generální ředitel Teva pro region Polska a střední a východní Evropy, který bude jeho přímý nadřízený. „Těším se, až Michaela uvidím pokračovat ve stejných výkonech a dobrém vedení jako jeho předchůdci.“

„Těším se na svou novou roli. Trh v Česku a na Slovensku je pro společnost Teva velmi důležitý. Jsem rád, že náš byznys i tým jsou v dobré kondici,“ říká Michael Schrewe. „Naším cílem v příštích měsících bude další rozvoj podnikání a zvládnutí výzev, které přináší pandemická situace. Důležité také bude udržet tým zdravě motivovaný,“ dodal.
O Michaelu Schreweovi

Michael Schrewe vystudoval ekonomii na univerzitě v Goettingenu. Nasbíral více než 20 let zkušeností ve farmaceutickém průmyslu na různých manažerských pozicích. Svou kariéru zahájil ve společnosti ratiopharm, kde strávil devět let, než se spojila se společností Teva Pharmaceuticals. Poté přešel na pozici ředitele pro plánování a monitoring, později se stal finančním ředitelem pro Teva UK, následně finančním ředitelem pro region Polska a střední a východní Evropy.
Je ženatý a má tři děti.

30.08.2021

PŘEDPLAŤTE SI

220x600 CZA

Nenechte si ujít...