1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

Polsko se dohodlo s Boeingem na odškodném kvůli Dreamlinerům

LOT airlines
Varšava - Polské státní aerolinky LOT se dohodly s americkou společností Boeing na odškodném za nucenou odstávku letounů 787 Dreamliner. Uvedl to podle polských médií ministr státního pokladu Wlodzimierz Karpiński.

Skončila rekonstrukce trati mezi Studénkou a Sedlnicemi

Railway 1
Studénka - Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) dokončila rekonstrukci jednokolejné trati mezi Studénkou a Sedlnicemi na Novojičínsku.

Na D1 pro letošek skončily opravy úseku Jihlava - Jeníkov

road construction 2
Jihlava - Na Vysočině pro letošek skončily opravy dálnice D1 mezi 104. kilometrem u Větrného Jeníkova po exit Jihlava na 112. kilometru. Dělníci tam od čtvrtka do dnešního odpoledne odstraňovali provizorní dopravní značení.

Na jaře by měla v M. Boleslavi pokračovat výstavba obchvatu

geodezia meranie
Mladá Boleslav - Na jaře příštího roku by měla být v Mladé Boleslavi obnovena výstavba obchvatu města za více než čtvrt miliardy korun, takzvané severovýchodní tangenty.

Oprava silnice z Těšan do Kašnic se odkládá až na jaro

road construction
Břeclav - Oprava osmi kilometrů silnice druhé třídy II/380 mezi Těšanami, Borkovanami a Kašnicemi na Břeclavsku se o půl roku odkládá. Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje zrušila výběrové řízení na zakázku za 65 milionů korun.

Začátkem příštího roku začne v Plzni další velká oprava kolejišť

Railway 1
Plzeň - Začátkem příštího roku začne v Plzni další velká modernizace všech kolejí od hlavního vlakového nádraží směrem na Prahu k zastávce Plzeň-Doubravka.

Zahájená stavba trati a tunelů z Rokycan do Plzně potrvá tři roky

tunel 1
Ejpovice - Skrývkou zeminy a budováním příjezdových komunikací k portálu plánovaného tunelu u Kyšic začala s tříletým zpožděním stavba železnice z Rokycan do Plzně.

Eurovia požádá o prodloužení uzavírky na dálnici D1 u Šternova

EUROVIA logo
Praha - O možném prodloužení uzavírky brněnské dálnice D1 mezi Šternovem a Psáři ve středních Čechách se rozhodne v pondělí.

Silničáři opraví za 41 mil. silnici a dva mosty u Nedvědice

road construction 3
Nedvědice - Jihomoravští silničáři na příští rok chystají opravu silnice druhé třídy II/387 z Nedvědice do Bořínova na Brněnsku za 41,3 milionu korun.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...