1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

DB Schenker nyní přináší rychlejší spojení z Číny do evropské distribuční sítě

DB schenker logo
Essen, Praha – DB Schenker nově nabízí rychlejší spojení mezi Čínou a evropskou pozemní sítí díky pravidelným přepravám vlastních kontejnerů z Číny do Evropy i pro nízkoobjemové zásilky (LCL = less-than-container load).

Společnosti Kühne + Nagel a GlaxoSmithKline (GSK) podepsaly dlouhodobou smlouvu o zajišťování globálních logistických služeb

kuehne nagel logo
Londýn, Schindellegi - Společnosti Kühne + Nagel a GlaxoSmithKline (GSK) podepsaly smlouvu o partnerství pro zajišťování globálních přepravních služeb do roku 2021.

Německá BMW Group zvolila Kuehne + Nagel logistickým partnerem pro své globální distribuční centrum náhradních dílů.

kuehne nagel logo
Hamburk – Přední světová logistická společnost Kuehne + Nagel se v listopadu stala výhradním poskytovatelem kompletní logistiky značkových náhradních dílů a autopříslušenství pro skupinu BMW Group v Německu.

Větší důraz na železniční přepravu, alternativní paliva, inteligentní osvětlení i práce v terénu, to je příspěvek DB Schenker k lepšímu životnímu prostředí

DB schenker logo
Praha – Odpovědnost vůči životnímu prostředí je nedílnou součástí strategie společnosti DB Schenker.

Letiště Václava Havla Praha bude mít novou přímou linku s kanadským Torontem

air canada plane
Praha - Letecká společnost Air Canada oznámila zahájení sezónních přímých letů mezi Prahou a Torontem, a to od 29. května 2016.

AŽD Praha získala další významnou zakázku v Bělorusku

Railway 1
Další významný kontrakt s Běloruskou železnicí uzavřel český výrobce a dodavatel řídicí a zabezpečovací techniky, společnost AŽD Praha.

Egypt zahájil provoz nové větve Suezského průplavu

boat on suez
Ismáílíja - Egypt zahájil provoz nové větve Suezského průplavu, vybudována byla za jediný rok.

SOR Libchavy vyrobil 600 autobusů, o 110 víc než předloni

SOR bus logo
Libchavy - Společnost SOR Libchavy loni vyrobila 600 autobusů, navýšila tak meziročně produkci o 110 vozů. Firmě rostly zakázky pro tuzemský a slovenský trh. ČTK to řekl finanční ředitel firmy Vítězslav Tymr.

Škoda Transportation dodá motory pro 25 trolejbusů v Mexiku

Skoda Plzen
Plzeň - Plzeňská Škoda Transportation se za sto milionů korun bude podílet na výrobě 25 trolejbusů pro druhé největší mexické město Guadalajara. Firma vyhlíží zakázky také v Brazílii a Chile. Napsaly to Lidové noviny (LN).

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...