1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

OMRON představuje první integrovanou řídicí jednotku robotu na světě k řízení plně automatizovaných robotických výrobních systémů

Omron Logo
Nové řešení rozšiřuje automatizační technologii automatizací ruční práce a inovací výroby ve virtuálním i vzdáleném prostředí

Eaton Česká republika podepsal Chartu diverzity a připojil se tak k propagaci rovných příležitostí pro všechny

EATON logo nahledTZ
Roztoky - Společnost Eaton, která působí v oblasti řízení energie, oznamuje, že se její česká obchodní společnost stává nejnovějším signatářem Charty diverzity. Prezentuje tak svojí trvalou snahu o vytváření rovných příležitostí a příjemného prostředí pro všechny zaměstnance.

Společnost OMRON představuje mobilního robota HD-1500 s nosností 1 500 kg

Omron Logo
Společnost OMRON oznámila uvedení robota HD-1500, nejsilnějšího a nejnovějšího přírůstku do firemní řady mobilních robotů. Nový model HD-1500 se vyznačuje nosností až 1 500 kg a je ideální pro současné továrny, kde musí řešení pro autonomní manipulaci s materiálem plnit náročnější úkoly průmyslové automatizace.

OMRON uvádí senzory řady E2EW s kovovou čelní plochou. Spolehlivě detekují železo a hliník

OMRON detektor
Společnost OMRON oznámila uvedení senzorů přiblížení řady E2EW s kovovou čelní plochou, které jsou navrženy tak, aby díky své odolné konstrukci a výjimečně dlouhému snímacímu dosahu minimalizovaly prostoje.

Vhodný pro venkovní použití – kompaktní měnič frekvence DC1 je nyní dostupný s klasifikací pro venkovní použití

Eaton logo
Praha - Společnost Eaton, která působí v oblasti řízení energie, obměnila řadu kompaktních měničů frekvence DC1 se stupněm krytí IP66, které nyní nabízejí ještě větší možnosti použití.

Společnost Eaton rozšiřuje své portfolio produktů kybernetického zabezpečení a jako první společnost na trhu získává produktové certifikace UL a IEC pro svá řešení určená pro globální stavební, průmyslová a datové centra

Eaton logo
Pittsburg - Společnost Eaton, která se zabývá řízením elektrické energie, pokračuje v rozšiřování svého programu kybernetické bezpečnosti. Produkty Gigabit Network karta a Industrial Gateway karta získaly certifikaci Mezinárodní elektrotechnické komise (IEC).

Společnosti Eaton bude se včasným dodáním online objednávek pomáhat nové distribuční centrum DHL v Německu

EATON logo nahledTZ
Praha - Nové distribuční centrum DHL v Rheinbachu bude společnosti Eaton pomáhat se včasným dodáváním online objednávek, zlepší se také služby pro zákazníky a celkové uspokojení poptávek po celé Evropě.

S generací 7000 obnovuje Miele celý sortiment

Miele logo
S generací 7000 obnovuje Miele celý sortiment svých vestavných kuchyňských spotřebičů, od pečicí trouby a varné desky až po parní trouby, kávovary a myčky nádobí.

ZAT zveřejnil hospodářské výsledky, významně posiluje v nových segmentech

ZAT Server
Společnost ZAT a.s., dodavatel inteligentních systémů řízení pro energetiku a průmysl, zveřejnil své hospodářské výsledky za fiskální rok 2018. „Máme za sebou úspěšný rok, objem tržeb přesáhl 700 milionů korun.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...