1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Připojte se:

Facebook

PSA prý v zájmu aliance s čínskou Dongfeng hledá nového šéfa

Peugeot citroen logo1
Paříž/Peking - Francouzská automobilka PSA Peugeot Citroën hledá nového generálního ředitele, který by nahradil současného šéfa Philippa Varina.

Vláda USA prodala s velkou ztrátou úvěr pro automobilku Fisker

fisker-logo
Washington - Americké ministerstvo energetiky prodalo s vysokou ztrátou svou pohledávku za krachujícím výrobcem elektrických automobilů Fisker investičnímu holdingu Hybrid Technology.

Toyota plánuje vývoj hybridních vozů v Číně

toyota logo2
Tokio - Japonská automobilka Toyota Motor plánuje vývoj hybridních vozů v Číně. Posílí za tímto účelem spolupráci se svými čínskými partnery First Automobile Works a Guangzhou Autombile Group.

Volkswagen na Slovensku otevřel novou lisovnu za 2,4 miliardy Kč

volkswagen logo2
Bratislava - Bratislavský závod německé automobilky Volkswagen po dvou letech výstavby spustil výrobu v nové lisovně, do které investoval 90 milionů eur (2,4 miliardy Kč).

Volkswagen investuje v příštích pěti letech přes 84 miliard eur

volkswagen logo1
Berlín - Německá automobilka Volkswagen investuje v příštích pěti letech ve své automobilové divizi 84,2 miliardy eur (2,3 bilionu Kč). Investice mají pomoci automobilce splnit její cíl - stát se do roku 2018 největším výrobcem aut na světě.

Generální ředitel Kia Motors Vít Pěkný odejde ze společnosti

Vit Pekny
Praha - Generální ředitel Kia Motors Czech Vít Pěkný odejde ze společnosti. V čele dovozce vozů jihokorejské značky na český trh stál osm let. Firma to uvedla v tiskové zprávě.

Španělský automobilový průmysl roste i v době recese

spanish flag
Martorell - Zatímco většina evropského automobilového průmyslu je v katastrofálním stavu, montážní závody ve Španělsku navzdory ekonomické recesi zvyšují produkci, najíždějí na výrobu nových modelů a vytvářejí nová pracovní místa.

Washington očekává prodej zbytku svých akcií v GM do konce roku

general-motors-logo company
Washington - Americká vláda očekává, že do konce roku prodá zbývající část svých akcií v automobilce General Motors.

Přes milion vozů značky ŠKODA vyrobeno v Číně

Skoda logo
Jubileum v partnerském podniku Shanghai Volkswagen: 10 milionů vozů, vyrobených od roku 1983 – 10 procent z nich představují modely značky ŠKODA.

PŘEDPLAŤTE SI

Nenechte si ujít...